89387
PlayStation3
  • predator0
    #48976
    Ehhh... tanulságos olvasmány.
  • 0ckH4M
    #48975
    Köszi szépen.
  • gazgoblin
    #48974
    és ha érdekel ki meddig jutott a reward card beszerzéssel itt a fórumon akkor lap alján a keresőbe vésd be hogy reward card
  • Skyline
    #48973
    Várhatod a választ,abban hiba nincsen:D
  • predator0
    #48972
    Úgy van ahogy leírtad, csak nekik játszik a dolog.
  • 0ckH4M
    #48971
    #48963-re valaki légyszíves.
  • predator0
    #48970
    Jó, az mehet privátba is akár, engem spec nem érdekel, hogy utána meg te magyarázod neki miért nincs igaza, és kezdődik előlről.
  • Istencsászár
    #48969
    Ez már lehet... de az erdeti kérdés áll az írónak:)
  • gazgoblin
    #48968
    service pack2-vel mar tenyleg egesz jo...

    amugy meg kicsit off a tema szoval boldogga tudnal tenni ha rovidrezarhatnank
  • Istencsászár
    #48967
    És ennek miköze az Xboxhoz? amugy a Win Xp tökéletesen jó op rendszer, hiába MS:)
  • predator0
    #48966
    Mindent arra kell visszavezetni, aztán megmagyarázni, hogy miért nem úgy van. Uncsi :)
  • Jimanszky
    #48965
    Gondolom itt a Windows operációs rendszerekre gondolt és nem kifejezetten az X-re.
  • Jimanszky
    #48964
    Köszi a trigger képeket!!Amúgy milyen?
    Simon:Oké,már kezdtem megijedni;))
  • 0ckH4M
    #48963
    Game-n van Reward program, valaki vett reward cardot? Az van kiírva, hogy "Reward Membership is available to Customers in the UK and ROI for £3 for life" a ROI mit jelent? Republic of Ireland? Mert ha igen, akkor gondolom nem túlzottan csatlakozhatok ehhez a programhoz :-(
  • Istencsászár
    #48962
    "A MS fennállása óta, egyfolytában le nem tesztel softwarekkel bombázza a piacot csak, hogy elsők legyenek, majd patch-el javítgatja"

    ez igazán érdekelne, hogy ez alatt mit értesz, és milyen rossz tapasztalataid vannak, a deshbórdal és a játékokkal
  • Foxhound1980
    #48961
    Afrika kijött már vagy ez valami házi tok?
  • gazgoblin
    #48960
    tenyleg nem rossz ar erte...a BD taviranyito meg nagyon hasznalhato foleg hogy media servert is nyomatok (még rock bandhez is azt hasznalom enekessel (sima kontroller helyett))
  • Alien!
    #48959
    Ez van,a zikbox sokkal olcsóbb,a játékok is,eladtam a lelkem....

    viccet félretéve a haveromé,aki mint kiderült csak az mkv-k + BD miatt vette meg,persze vetettünk vele pár játékot,de nem egy gamer,ergo jól jár vele aki megveszi,mert 3 hónapja mióta vett egy Popcorn Hourt,be sem volt kapcsolva...
  • Jimanszky
    #48958
    Hééé Kolléga!!!
  • Alien!
    #48957
    srácok!

    eladó egy ps3 40gb-os még 4 hónap garival,ami van hozzá:

    Vertical stand
    BD távirányító
    2 játék: COD4 + Resistance

    80.000Ft.
  • gazgoblin
    #48956
    rohatty mek! :DD

    disgaea 3-at akarok!!
  • greyfox
    #48955
    nem feltétlenül kell szeretni az ms-t azért, mert van egy xbox360-od, és azt szereted, illetve az arra megjelenő játékokat :)
    Amúgy én egyenlőre nagyon elégedtt vagyok, a géppel, a játékkínálattal, a liveal, az egész ügyfélszolgálattal is stb.
    Persze lehet, hogy szerencsés vagyok, hogy nem az első generációs gépekből vettem anno :D
    Nekem volt ps3-am is, boxom is, a box maradt meg, jóval jobban bejött a gép, és a játékkínálat...


    Amúgy ha már lopásnál tartunk, nézzük csak a trophy rendszert, meg a nevetséges chat kiegészítőt a kontrollerre, stb. :D


  • EmThor
    #48954


  • Arwenke
    #48953
    Az melyik ceg?
  • ztahity
    #48952
    Azért van aki nézi az igényeket is, nem csak a befolyó pénzt!
  • partizan182
    #48951
    "Legyünk elsők, mindegy milyen áron a mottója a MS-nek."

    Ugyan mi más mottója lenne egy profitorientált vállalkozásnak? Megsúgom mindegyiknek ez.
  • ztahity
    #48950
    Ehhez a cikkhez van egy hozzászólás, amivel egyetértek! A helyesírási hibákat nem volt kedvem javítani, csak bemásoltam!
    -Nem csak az Amigások gyűlölik az MS-t. Van Mac tábor is, meg a konzolosok nagyon kis része MS pajti… Egy olyan cég aki az elsőbbségért mindent megtesz, azt nem lehet szeretni. A MS fennállása óta, egyfolytában le nem tesztel softwarekkel bombázza a piacot csak, hogy elsők legyenek, majd patch-el javítgatja, (jó példa a 360 is, csak azt nem lehet patch-el javítani) lopkodnak mindent mindenkitől, természetesen a perelgetik őket, csak hát a pénz nagyúr. Sorolhatnám. „Legyünk elsők, mindegy milyen áron a mottója a MS-nek.” Az X360 is csak is a MS pénze miatt van lábon, kibírták pénzel ezt a tetemes meghibásodást, mindent megtesznek, hogy vegyék a taligát, egyfolytában variálnak az árakkal, veszik az exkluzivitásokat, stb. Magyarul vergődnek. A Sony mit tesz? Semmit, mégis veszik. (igaz, ennek én sem örülök) Azért azon érdemes lenne elgondolkodni, hogy ha a Nindendo vagy a Sony dobott volna piacra egy ilyen tákolmányt mi lenne velük? Nem is értem mit lehet szeretni az MS-be???
  • HUNMarcus
    #48949
    felesleges megvenni inkább nézd a diszkóverit a nesöneldzseografikot meg a spektrumot
  • bertino
    #48948
    sry, ha már volt.
  • Nexxuss
    #48947
    Ja amúgy naggyábú' visszatértem. Yattaaaa
    Akkora lemaradásom van, hogy beszarás.
    NEm fejeztem be a Jeanne D'arcot még PSP-n (bár annak a végin vagyok má'n).
    MGS4, GTA4, Soul Calibur 4 (bár ez elsőre nem volt gyere be), Haze, Bionic Commando Rearmed....bazze. Amúgy tegnap megvettem az elephunkot. Hát a k*rva anyját annak aki kitalálta!! MOndjuk az tény, hogy jó hosszú :)
  • partizan182
    #48946
    Ugyanmár, a Sony szeret Téged.
  • greyfox
    #48945
    döbbenetes..
    szabad a gazda.. melyik a fotó, és melyik a játék?
    ;))
  • Nexxuss
    #48944
    hát ez jó ronda lett :-( Pedig milyen faszák voltak az előzetes videók. Komolyan mondom olyan ez mintha szándékosan rúgnának seggbe minket...
  • predator0
    #48943
    Azzal megölik a játékmenetet :D
  • partizan182
    #48942
    "but you can feel a bit of something lacking in the animal models and movements."

    Ez viszont kellemetlen, a játéknak ez lenne a LÉNYEGE.
  • EmThor
    #48941
    afrika review

    add-on-ban lesz a vadászpuska :D
  • EmThor
    #48940
    ps networkon van egy videó, ami bemutatja a játékmenetet, kamerát kell venni, sátorozni, meg ilyenek, nézd majd meg
  • Alien!
    #48939
    az fc2 nagyon szép lesz ez nem vitás,de nekem pl a KZ2 sokkal szebb,és nem azért mert szebbek a textúrák,hanem azért,mert megannyi trükkel teszik dinamikussá a mozgást,és az összképet.....ergo az egész sokkal életszerűbbnek hat.
  • Istencsászár
    #48938
    Elég puritán, már nemazért:) de biztos kellemes gém lehet 1-2 óráig mert idmádom az állatvilágot.
  • EmThor
    #48937
    ha már afrika