89387
PlayStation3
  • Smuge
    #48896
    Pedig pal-on is van jelzés, sőt ugy is szól..
  • Alien!
    #48895
    ha már fejlesztőknél tartunk,múltkor olvastam egy e3 riportot a team17-es Martin Brown-al...Na azok tényleg nagyon eltűntek,amigára csak minőségi stuffokat adtak ki,aztán pc-re is,de jó ideje már csak a Worms-ot erőltetik még psp-re is...Bejelentették az Alien Breed 2k4-t Ps2-re,majd az egészből nem lett semmi...pedig az a játék megérne vmi komolyabb remake-et...
  • Super DANTE
    #48894
    Sony Cambride nem beleolvadt a Sony Liverpool Studio-ba?
  • 0ckH4M
    #48893
    Még nincs Ps3-om de megrendeltem Game-ről az Uncharted-ot. Ilyen akciót vétek lenne kihagyni ^^
  • Alien!
    #48892
    1st party cégekben a Sony nagyon jól áll...iszonyú kreatív brigádok dolgoznak...Pl mivan a Sony Cambridge-el??? A legbrutálisabb ps2-es motort(Primal/Ghosthunter) sztem ők írták...Csinálnak most vmit???
  • Super DANTE
    #48891
    Tényleg másik kis team, asszem a lengyel srácok, akik azt a Linger in Shadows techdemót csinálták, ők abból valami értelmes dolgot is ki akarnak majd hozni?
  • Alien!
    #48890
    nekem az uncharteden és a BF:BC-n is rajta van... lehet,hogy neked pal-os,és azért nincs...
  • Super DANTE
    #48889
    Még 1 csapat, akit lehet, hogy megvehetnének, akár még idén: a LittleBigPlanetet jegyző Media Molecule.
  • NEXUS6
    #48888
    És demo csapatként kezdték, ha minden igaz. Szal ezért örülök, hogy valamikor a héten felkerül az első demo a PSN-re. De a Guerilla is demoként indította a KZ-t, vagy a Pain is ilyen történelemmel rendelkezik.
  • fsgh
    #48887
    De pl ezeknek a dobozán miért nem tünttik fel hogy DTS-t is tud miért csak a olby jel virít ott. (nekem megvan az Uncharted és az MGS4 is és nin a hátulján hogy DTS)
  • Alien!
    #48886
    cod4-ben nagyobb örömöd lesz,mert a BF:BC a javításokig eléggé idegesítő marad...
  • NEXUS6
    #48885
    COD4
    Resistance
    Motorstorm
    UT3, ezeknek tapasztalatom szerint elég fun a multija.
    Bagóért megkapod őket!
  • Alien!
    #48884
    én azon is meglepődtem,hogy a Sony Studio Liverpool a Psygnosis-ból verbuválódott,akik a 90-es években Amigán varázsoltak brutális játékokat...
  • NEXUS6
    #48883
    Azóta is nagy csend van körülöttük, lehet, hogy a köv nagy pukkanás lesz még is valamelyik?!;)
  • ScOpU
    #48882
    Még mindig hezitálok a géppel kapcsolatban, de ha megvenném szerintetek a bf:bad company-val kihuznám az mk vs dc-ig?:) Vagy esetleg tudnátok ajánlani vmilyen más játékat?Lehetőleg olyat, aminek jó a multija.
    Előre is kösz!
  • Super DANTE
    #48881
    SD-n lehet jól mutat
  • Foxhound1980
    #48880
    Inkább valami SH5 v0.1 - SH2 HD revision :D
  • Super DANTE
    #48879
    Silent Hill 5?
  • Foxhound1980
    #48878


    Egyébként ez valami elképesztő...:D
  • Foxhound1980
    #48877
    GAME-nél elég korrekt akciók vannak. Uncharted PL 15font pl
  • Super DANTE
    #48876
    Na kicsit utánanéztem ennek a Celluisnak, elvileg tavaly a Famitsu közölt róluk egy cikket, amiben szó esett három játékról sok infóval és képekkel illusztrálva: Brave Arms (külső nézetet használó akció), Chain Limit (akció-kémkedős) és a Second Season 01 (sci-fi FPS).
  • Foxhound1980
    #48875
    A bannerből eszembe jutott: Haze
  • Super DANTE
    #48874
    Namco/Sony csapat: a Celluisra gondolok.
  • Foxhound1980
    #48873
    Elöbbi Twisted Metal nextgen úgy tudom, utóbbi valszeg lapát.
  • Super DANTE
    #48872
    Egyébként a kis csapatokra visszatérve az ex God of War alkotók EatSleep&Play stúdiója jelenleg miken dolgozik, van erről már valami infó? Illetve emlékeztek még anno arra csapatra, amit vagy 1,5 éve alapított a Namco és a Sony, a vezetőnek meg a jó öreg Ken Kutaragi-t választották meg, dolgoznak azok valamin?
  • predator0
    #48871
    Vágom melyik kép az, megtalálta google :)
  • Foxhound1980
    #48870
    Kajak ez jutott eszembe tegnap. Kis team, de minőséget csinál. Van benne ráció.
  • Super DANTE
    #48869
  • Super DANTE
    #48868
    Jó példa erre a Heavy Rain-t fejlesztő Quantic Dream csapat, bár nem lepődnék meg azon, ha mire megjelenne a játék, addigra a Sony megvásárolná őket, mint ahogyan tették azt anno a Killzone kapcsána Guerilla csapatával.
  • predator0
    #48867
    Az ilyen kérdezőknek csak be kell linkelni ezt.
  • Foxhound1980
    #48866
    Na épp ők a kivételek! Sőt hirtelen nem is tudok mondani más platformexet aminek a termékét nem az anyacég adta ki.
    Szerk: X-en meg a Bioshock
  • NEXUS6
    #48865
    Hát ja. Ezért is baxtatják gondolom állandó jelleggel Kojimáékat, hogy tessékmondanimikorleszmáemgéesikszbokszon?;)
  • Alien!
    #48864
    ez így ebben a formában nem igaz...fel van az tüntetve...
  • ztahity
    #48863
    Köszi! 26-ról tudtam a gametrailers.com oldalról. A 30 az még jobb. Utána van fizu :) Most pedig jöhet a Star Wars! :)
  • Foxhound1980
    #48862
    Már idén kiadják? Pfff.. Bátrak a Konaminál...:D
  • predator0
    #48861
    Konami oldalán szeptember 30-at ír.
  • Foxhound1980
    #48860
    Mondjuk ez elég érdekes mivel az exklúzív cuccokat eddig is a preferált platformgyártók adták ki nagyobb hányadban. Az volt a ritka eset ha egy külsős kiadó/fejlesztő cég magára vállalta a kiadást.
  • ztahity
    #48859
    Nem tudjátok megjelenik e egyáltalán szeptemberben a Silent Hill 5? Nézegettem a konzolstúdió közeljövőben megjelenő játékok listáját és nincs közte! Tiszta szemétség ha nem lesz!
  • Alien!
    #48858
    kevés játék az ami támogatja a DTS-t....Uncharted,BF:BC amivel találkoztam illetve az MGS4 ami 7.1lpcm.

    itt egy más szempontól is használható kis lista
  • fsgh
    #48857
    a jáékok dobozainka a hátuljára mindnél csak Dolby digital jel van téve...DTS nem.