89387
PlayStation3
  • tarti19
    #49056
    Mondjuk majd akkor amikor 3k-ba adják nekem:P Addig meg most kb 8 stuff vár kijátszásra 5:3-as elosztásban , majd ugye jönneka msotnai stuffok ps3-ra az exek ,boxra a mutigémek:)
    Csak 09-es fifát már FIFWC-re való felkészülés szelleme fogja követni, szóval nem is tudom:D
  • ballor
    #49055
    Nálam árulás alatt van. Még nem tudom mi legyen vele.
    Nagyon kemény játék. Bejövős, de kétszer végigvittem, minden fegyverem kimaxolva stb.
  • EmThor
    #49054
    the last guy review IGN
  • tarti19
    #49053
    nálam Ratchet Clank:) lett visszavásárolva:)
    Uncharteded meguntam 75%-nál:) de még lehet majd megkóstolom :P
  • marcinger
    #49052
    Az Afrikát lehet valahol itthon kapni?
  • Foxhound1980
    #49051
    Dettó
  • ballor
    #49050
    Nekem ez az első játék, amit visszavettem.
  • Alien!
    #49049
    én másodszorra játszom végig,és sztem fél év múlva megint fogom.

    10/10

    ja és a legszebb játék(eddig)
  • EmThor
    #49048
    és most feldugom a hüvelykujjam ennek a vízilónak a s&ggébe :D (south park rulez)
  • Wild007
    #49047
    Olvasgattam a fórumot és az a kérdés merült fel bennem, hogy ennyire bejött mindenkinek az Uncharted ??? Én a demóval játszottam, akkor is tetszett de nem fogott meg annyira. De most hogy olvasgatom hogy mennyi jót írtok rólla kedvet kaptam hozzá. :D Üdv
  • EmThor
    #49046
    "One of the founders of thatgamecompany, the team behind flOw and the upcoming Flower, has been recognized by Technology Review's TR35 awards. Jenova Chen is being called a "top young innovator" for his work on game design, focusing on how "gaming can be an emotional journey for many different audiences and not just an aggressive experience for young males."

    "Jenova Chen exemplifies what it means to be an innovator. He pushes the boundaries of his industry, questioning assumptions about what gaming can be. Because of his breakthrough vision, the impact from his approach to gaming will be felt for generations to come," said Krisztina "Z" Holly, USC Vice Provost for Innovation and Executive Director of the USC Stevens Institute for Innovation."
  • Tyler Durden
    #49045
    Ma délelőtt vettem nem platinum Uncharted-t a Budaörsi MM-ben 6990Ft-ért. Ha érdekel vkit még volt 2db belőle..
  • EmThor
    #49044
    sony nessie :)
  • NEXUS6
    #49043
    Én akkor is azt látom, hogy a Sony egy régivágású vállalat, ahol még azért meg van az, hogy azt gondolják, hogy ha JÓ termékeket árusítanak akkor abból meg lehet élni, és mellesleg a vevő is elégedett lesz. Ennyi.

    Az M$ meg egy modern multi, ami tényleg lexarja, hogy milyen a termék minősége, lényeg hogy eladható legyen és tudja, hogy a hiányosságokat könnyebb marketinggel, mint mérnöki munkával pótolni. És azt is tudja, hogy a vevő hiszékenysége inkább alapja az eladhatóságnak, mint a hozzáértése, vagy a minőség iránti vágya.

    De természetesen mindegyik egy multi, amiknek jól megtervezett imidzse van, a vezetőik nem tulajdonosok a cégnél, hanem maguk is alkalmazottak és ezért csak korlátozottan azonosulnak azzal.

    És nekem is volt xar SE telóm, meg xar sony cd meghajtóm, meg egy csomó mindenem. De amikor vettem tőlük pl egy mp3 lejátszót, akkor az egy más világ volt a sok noname után és viszont nem került annyiba, mint egy ipod shuffle, pedig még kijelzője is volt. Meg ilyenek.
    Szal vannak hibák, de hogy pl rengeteg akksit kellett visszahívni, az azért azt jelenti, hogy a Sony egyáltalán gyárt ilyen dolgokat, meg mellette kismillió mást is.
    Másrészt ugye ismerünk olyan terméket, amit nem hívtak vissza pedig 30% feletti meghibásodása volt, csak a cégnél kegyesen vállalták azt a garanciát amit épeszű cég amúgy is megad a termékeire. Meglehet bocsájtani annak a cégnek akár ezt is, csak akkor elég béna dolog sokkal kevesebbért szapulni a sonyt.
  • EmThor
    #49042
    kiküldték EU-ba is a Resistance 2 béta meghívókat... az a baj, hogy mi nem vagyunk EU :( ilyen szempontból... lásd magyar store.
  • EmThor
    #49041
    egyelőre AU meg NZ, reméljük ide is jut belőle, lesz CE meg ez az Initiation Pack, a CE-ben a pólóig megvan minden

  • Super DANTE
    #49040
    Valley of the Fallen Star - FF VII OST
  • gazgoblin
    #49039
    ha ez jellemzo az osszes termekukre akkor igen...
  • Inferno
    #49038
    De sokat kell még rá várni .....nem birom ki !!!!
  • EmThor
    #49037
    :D
  • EmThor
    #49036
    Rigel!

    itt vannak a szeptember elejei Ferrari Challenge patch tervezetei!

    some patch v2 additions:

    trophy support
    custom play list
    photomode
    improved framerate
    custom lobbies

    early september.
  • Super DANTE
    #49035
    Hát 450 euróért szerintem az októberi 160 gigás jobban megérné, mint ez.
  • lowdog
    #49034
    direkt az a cél!! mindig szerettem volna valami kis grafikát a nickemhez de lusta voltam logót csinálni magamnak :)
  • Sippie
    #49033
    rossz helyre raktam a vesszőt, na mind1 :D
  • Sippie
    #49032
    esetleg ugyanolyan megbízható volt, akkoriban mint az akkori sony... mivel erről volt szó. Nem arról hogy jó vagy nem jó.
  • Sippie
    #49031
    én azt olvastam, eddig pont hogy veszteséges volt, kivéve az utolsó fél évet, ahol már profitáltak, de összeségében még veszteséges. Amúgy fura, mert rengeteg ismerősömnek SE-je van, nekem 1x volt egy kis gagyi, nem voltam megelégedve vele, váltottam vissza Nokiára, viszont mostmár ez is csinálja a hülye dolgokat. Lehet összeségében szarabb a minősége mindennek, hogy vegyél inkább újat :(
  • DanielT
    #49030
    "Azt hiszem a megbízhatóságról ennyit."

    LOL. Ja ennyit. Van egy ugyanennyi idős ELEKTA tévénk. Ugyanígy tökéletes. Akkor az ELEKTA ugyanolyan jó márka mint a Sony?
  • Sippie
    #49029
    van nekünk egy Sony 22 éves kb 65 centis tv-nk (most nem megyek lemérni). Eredeti japán gyártmány, még annak idején vették apámék diplomata boltban. Azt kell hogy mondjam hogy bizony semmi de semmi probléma nincs vele a mai napig. Egyetlen egyszer kellett rajta átalakítani valamit, hogy fogja az újfajta jeleket kb 7-8 éve, megmondom őszintén fogalmam nincs, hogy mi volt az. Azt hiszem a megbízhatóságról ennyit. Ennek ellenére pl a kb 10 éves már Angliában gyártott sony kis tv-m, rendre fekete fehérré változik, folyton vinni kell szervízbe. Szóval nem minden a név sajnos, az se mind1 hol gyártják.
  • EmThor
    #49028
    akinek még nincs gépe:

  • EmThor
    #49027
    vigyázz mit mondasz még a végén te is figyelmeztetést kapsz :)

    amúgy úgy gondolom igazad van.
  • Super DANTE
    #49026
    Az enyém már 7 éves, és semmi baja, végig toltam rajta jó pár játékot.
  • Alien!
    #49025
    persze...a ps2-ők azért szartak be,mert warezolt rajta mindenki,az vágta gallyra a fejet...

    Egyébként a Sony laptopban is überjó...nagyon minőségi dolgokat gyártanak,én is ezért választottam Vaio-t....2 éve nyúzom,és semmi baja...bár nem olcsó,sosem volt az...egyedül az felháborító,hogy nincs hivatalos szervíz és support...
  • BJB
    #49024
    Valaki próbálta már a Ferrari Challenge-t?
  • kephyr
    #49023
    SE dehogynincs elől a fejlesztésben, honnan veszed ezt? Ameleltt épp az az ágazatuk nyereséges is volt, szóval nem vágom :D...
  • Skyline
    #49022
    Tiltakozom...
    Ősrégi szériás ps2-esem volt vagy 5 évig (3xxxxxxx) maximálisan hibátlan volt,az 5000004-es gyakorlatilag elnyűhetetlen volt haveroimnál,szemben az ezüstös színü ps2 verziókkal amit aláírok sipkaszarok voltak haver 2 hvonta vitte vissza gariba...
    A Sony-t viszont mint megbízhatót kijelenteni...Dvd olvasók,írók,autóhifi,hifi,asztali dvd-k....Csupa rossz tapasztalatom van ezekkel a termékeikkel...
    Mindenesetre ps2 ha technikailag talán nem is,minden más szempontból (játékos szempontból) SZÁMOMRA a box fölött állt,mert mérföldekkel több komoly stuff volt rá.
    Most meg ott tartok hogy kénytelen vok mindkét gépet asztalon tudni,mert mindkettőre jönnek cuccok joféléééék.:)
    Minőségileg perpill azért azon vitázni hogy melyik gép minőségibb hülyeség,egyértelműen Ps3...Halk megbízható,fasza.
    A box még install után is hangos lesz,mert valami iszonyat gyógy hangja van a bennelévő ventillátoroknak is...
    Hogy engem zavar-e a box hangja amúgy? Nem mert 5.1,fejhallgató és már nemis hallom:)
  • Arwenke
    #49021
    Hagyjuk mar ezt a sony vs ms dolgot, mind2 kocsog multi ceg.
    PS3mam lassan mar 2 honapja szerelodik, ugy hogy nagy ivben bekaphatja a sony is.

    Ui: a sony es ms nem veletlenul van kisbetuvel irva
  • lowdog
    #49020
    egyetértek.

    bár én személy szerint nem szeretem az MS-t (evvan), azért a sony-t se kell szentté avatni! vakok ne legyünk már!
  • partizan182
    #49019
    Előző gen-ben pont a box volt a megbízhatóbb, ps2 nagyon sokáig meghalós olvasófejekkel küszködött.

    Semmi köze a szemlélethez, simán csak kapkodva készült a 360 gagyi alapanyagokból hogy olcsó maradhasson.

    Ps3-nál nem volt ilyen szempont (ár), ez meg is látszott az első évben, a mai napig ezt nyögi a Sony.

    AIBO kutyát azóta asszem le is állították pont a költségek miatt, teljes széria aksikat kellett visszavonniuk mert robbanósak voltak, SE sincs sehol fejlesztésben a konkurenciához képest (mondjuk én pont imádom az SE telókat, de akkor is tény) stb. Szal vannak gondok a Sony házatáján is.

    Bár van szemléletkülönbség a japán és amcsi cégvezetés között, de ez egy globális piacon gyak. semmit sem jelent.
  • NEXUS6
    #49018
    Kicsit off ez a M$ szapulás de én is leírom a véleményem.

    Szal az M$-nek gyak van 2 olyan termékcsoportja, amivel egy abszolút verseny nélküli piacon a profitjának 90%-át előállítja: Windóz és Offisz.
    Mindkettő gyak kvázi szabvány, a kormányzatok úgy vesznek korlátlan mennyiségű licenszt hozzájuk, hogy nem is versenyeztetnek más megoldásokat, pusztán mert meg sem fordul a döntéshozók fejében, hogy van alternatíva. A Világnak egy jelentős része gyak lezsírozva tutkón a zsebükben, csak be kell söpörni a pénzt.

    Ha meg vesszük pl, a Sony-t akkor egy olyan céget látunk, amelyik kemény fejlesztéseket megkövetelő állandó versenyhelyzetet jelentő piacokon (szinte minden szórakoztatóelektronikai-szegmensben ott van) szerepel általában jó eredménnyel. Olyan komoly technológiai, mérnöki hagyományokkal rendelkezik, amit nem lehet pénzért megvenni (ezt jól példázza a PS3 és az X360 hardvere közöttti "leheletnyi" minőségi különbség). A Sony folyamatosan fejleszt rengeteg olyan terméket visz a piacra, amiből lehet hogy soha nem lesz igazán profitja (pl AIBO kutya). A cég imidzséhez hozzátartozik a megbízhatóság, és lehet persze azt mondani, hogy ez csak marketing, de ebben az esetben ez még is találkozik a vásárló igazi érdekeivel a dolog.
    A Sony pályafutása a sikerek és balsikerek illetve az ezek miatt végrehajtott változtatások sorozata. A PS3 viszonylagos gyengesége is csak azt bizonyítja, hogy a PS2-vel sem tudta a konzolpiacot agyonvágni a cég, maradt az ami volt. Az M$-t a folyamatos "siker" jellemzi. De ez valójában csak a kiszemelt piacok totális lenyúlásának folyamata, egy hódítás amiben senki nem tudja, hogy mi, vagy ki lesz a következő célpont.
    A viszonylagos sikere, nem indokolhatja meg a módszereit és azt, hogy tevékenysége ütközik még az USA gazdasági törvényeivel is (más országokról nem is beszélve), megmaradását csak a vezetőinek befolyásossága biztosítja és az, hogy ma már hozzátartozik ahhoz az imidzshez, amit Amerika magáról a Világ számára mutat, a Coca-cola, McDonalds, Hollywood, Windóz, amcsi fegyverek és ahadsereg, vagy is a kenyer, a cirkusz, és a kard.
  • partizan182
    #49017
    Nincs akkora táska amiből meg lehetne venni egy GTA V exkluzivitást...