89387
PlayStation3
  • predator0
    #49096
    Szerintem pedig inkább a sniper egyik képességét mutatja, miközben láthatatlanná válik, mint ahogy azt már láthattuk a multiplayer trailerben :)



  • zottyantas
    #49095
    Köszi!
  • Tyler Durden
    #49094
    Csapdába lépett és épp szublimál..
    Remélem a multiplayer rész meg lesz úgy csinálva, hogy végre le lehessen rakni a cod4-t..
  • Seth
    #49093
    Csak kurvára rossz napja van, mert levegőnek nézik a társai
  • Super DANTE
    #49092
    A 4. képen a katonával mi történik?
  • Sippie
    #49091
    nem kérdeztem semmi :)
  • Sippie
    #49090
    megakadtam a japán storera regizésnél. Ahol e-mail címet kér, meg jelszót, meg kérdést, sehogy se tudok tovább lépni. Japán e-mail cím kell (olyat adtam meg) vagy mire kell figyelni?
  • Alien!
    #49089
    nincs szükség photoshopra....:)
  • predator0
    #49088
    Szeptember 12.
  • zottyantas
    #49087
    Valaki írja már meg mikor jelenik meg a Rácset lemezen, mert elfelejtettem és már nagyon játszanék vele, de nem akarom letölteni.
  • Alien!
    #49086
    szintén zenész,ráadásul mi haverral co-opban nyomtuk....
  • deep
    #49085
    Ezmiezez?
  • EmThor
    #49084
    lol ez még megy? és ez most előre számol vagy mi?! :D
  • Super DANTE
    #49083
    Ma olvasgattam a neten pár külföldi magazint, tegnap épp azon agyaltam, hogy vajon jön-e az új ICO az októberi TGS-re, ma meg azt olvasom, hogy talán igen.
  • Jimanszky
    #49082
  • Super DANTE
    #49081
    PlayStation Live
  • Super DANTE
    #49080
    Egy francia vígjáték.

    Alien: ezt a képet én még anno azt hiszem a Playtime magazinban láttam, akkor is feltűnt, hogy milyen jól néz ki.
  • Foxhound1980
    #49079
    Te, én azt sem tudom mi van rajta :D
  • Tyler Durden
    #49078
    Tényleg jól néz ki. Mondjuk engem még Amigán fogott meg az Alien Breed, eszméletlen sokat játszottunk vele anno..
  • NEXUS6
    #49077
    Hát ez tényleg elég pofás!;)
  • Sipee
    #49076
    Fox gyere debrecenbe,nagytemplom előtt du 4 és 8 óra közt kedvedre nyársalhatod őket,még énis besegítek
  • Alien!
    #49075
    az elhalt ps2-es Alien Breed 2k4:



    már ott sem volt sz*r...nemistudom miért hagyták elveszni.
  • NEXUS6
    #49074
    Hú azok jó kis játékok voltak. Kíváncsi vagyok. hogy ezt is 3D-sítik-e.
  • gazgoblin
    #49073
  • Alien!
    #49072
    asszem megjátszom a lottó ötöst:

    olvassátok el ezt

    aztán


    ezt

  • ballor
    #49071
    Nyári időszámítást állítsd be.
  • ballor
    #49070
    Annyira minimális elektronika van ezekben, hogy szerintem mindegy.
  • Skyline
    #49069
    Gt 5 prologue-ban hol a viharba kell állítani az órát? egyfolytába nyavajog hogy rosszul van beállítva,de a ps-en jól van beállítva,csak a játékban mutat hülyeséget...
  • Csabesz100
    #49068
    Azt mondták, hogy talán olyan 20%-kal gyorsabb a 7200-as, mint az 5400-as. Viszont azt olvastam, hogy hangosabb és jobban is melegszik! Szerintem maradok az 5400-asnál! Nem is a hang miatt, az annyira nem is zavarna, hanem a melegedés! Mindenképp olyat veszek, ami USB-n kapja a tápot. Ezekben van olyan, hogy jó márka? Mármint amit érdemes megvenni, mert esetleg megbízhatóbb, mint egy noname vagy tök egyforma mind? Bocs, ha hülyéket kérdezek, de ha veszek, akkor olyat kellene venni, ami jó, nem pedig valami selejtes sz@rt!
  • NEXUS6
    #49067
    Ez állat!;)
    Azért ez az Afrika így első ránézésre egész faxa kis játék lett. A videó vége tök pojén volt!;D
  • lowdog
    #49066
    a tápra érdemes figyelni, nekem az a tapasztalatom hogy kábeltől is függ, a hozzá adott kábellel nem feltétlenül megy a táp usb-ről!
  • ballor
    #49065
    A 7200-asok jóvan drágábbak és nem tudom annyival gyorsabbak-e.
    USB kulső rack kell neked, a lényeg, hogy a tápot az USBről kapja.
    Ne kelljen már 220 ehhez is.
  • predator0
    #49064
    Ez a kép szerintem annyira gáz, amikor először megláttam úgy tűnt, mintha a konzolt röhögnék ki :D
  • Csabesz100
    #49063
    Most veszek a ps-be vinyót. Érdemes bele tenni 7200-asat vagy inkább maradjak a 5400-asnál? Amit kiveszek belőle, azt meg mobilrack-be rakom. Abból milyet érdemes venni? Vagy nincs különbség mobilrack és mobilrack között?
  • Foxhound1980
    #49062
  • Foxhound1980
    #49061
    Fasza, az összes ilyen kis buzi emóst fellógatnám az Andrássyn, bár valszeg kevés lenne a villanypózna.
  • tarti19
    #49060
    esetleg BAN?
  • TheGooDKinG
    #49059
    PS4?
  • Foxhound1980
    #49058
    Korrekt lett a cucc, csak valahogy nem ment az irányítás igaz nagyon nem is tudtam belemerülni. Mielőtt megveszem a demót teljesen ki kell ismernem.
  • Skyline
    #49057
    Jó kis cucc ez a gt5 prologue,csak kár hogy az online televan kis buzeránsokkal...Utsókör célegyenes szélárnyékból előztem volna 1. helyezettet erre rámhúzta a kormányt direktbe falig...
    Kanyarokban szarik rá a legtöbb kiholvan behúzza belsőívre haottvagy hanem...Vagy belsőíven mész őmeg 200-al megérkezik...stbstbstb...gáz...:(