89387
PlayStation3
  • Ricsi234
    #89067
    WTF??
    Utoljára szerkesztette: Ricsi234, 2014.11.21. 16:30:17
  • DarkSector
    #89066
    PS3 Store

    Demos:

    Destiny
    Lego Batman 3 Beyond Gotham
  • Paranoia
    #89065
    Megvettem a fifa15-t és nem jön be sehogy a DTS hang....
    Más játékban automatikusan átáll(erősítő felismeri és átvált),ennél sehogy nem tudom előhozni!

    Játékon belül semmi komoly hangbeállítást nem találtam....

  • Evoluti0N
    #89064
    Hm... Nálam nem volt ilyen.
  • csgj
    #89063
    Sziasztok!
    Az normális, hogy a Heavy Rainben néha elmegy a hang? Mindig csak egy-két másodpercre, és mindig betöltések után.
  • DarkSector
    #89062
    Az igen a videók.
  • Evoluti0N
    #89061
    Miért lenne baj? Az is tök jó. 1 éve vettem használt Slimet. TÖKÉLETESEN működik. Semmi baja.
  • Ricsi234
    #89060
    az nagy baj ha Slimes PS-t veszek és nem SuperSlimes PS-t?
  • Kongy
    #89059
    Őőőő nem akarok beleszólni, de azok nem nextgen grafikás videók, csupán előre rendereltek. A gameplay PS4-en sem ilyen szép.
  • DarkSector
    #89058
    Ja és nem szóltam még hogy a store-on 56GB a ps3-as játék, a kiírás alapján.
    Érted az ami nextgenbe meg 46.

    Azt persze kiderül hogy amit letölt játékot, a vinyóra mindösszesen 14GB!!!!
    Hőhőő.

    Na meg az csak hab a tortán, hogy a gameplay-en kívül a menü meg a kisfilmek mind a nextgen változatból lettek felvéve.
    PL amikor hagyom futni a kezdőképernyőn azt az előzetes bejátszást, a nextgen ingame grafikás jeleneteket mutatja. :D
    Ez azért furcsa mert nem az a jobb minőségű videó amit néha a töltések alá tettek, de nem is ps3-as látvány, kicsit érdekes, de legalább akinek PS3-a van látja mennyivel másabb lenne ha venne ps4-et. :D

    ///persze ez ugyanugy fennál x360<> X1 vonatkozásban is.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.07. 00:23:08
  • DarkSector
    #89057
    Hát akinek van nextgen ostobaság komolyan venni, nagyon nagy látványbeni eltérés, télleg baromira érződik a rece még úgy is hogy szerintem prevgenen is alkalmaznak élsimitást.
    És irányításban gáz, szó szerint eltér ebben is!
    Érzésre. És kiosztásban is.

    Jó most látvány engem nem izgat, a kis prevgen masináimat tisztelem, tudom mit bir, ahoz képest szokásosan korrekt a cucc.
    Én inkább ilyeneket próbálok megnézni, mint pl az irányítás stb.
  • DarkSector
    #89056
    Hát is is, gondoltam megnézem a különbségek miatt, 2x 7 óra nem sok. :D

    Most érzem csak ha kiszedem az Aim Assist-ot, csak úgy érdemes játszani, mérföldekkkel jobb Dualshock 4 kontrollerrel, mint ezzel a PS3-on a DS3-al, valahogy annyira lágy a DS4 analog irányítása, hogy pillanatok alatt lehet célozni, durva, itt meg ratyi, de kurvára.

    Persze még mindig jobb mint AA-al.
  • Kongy
    #89055
    Hát PS3-on nincs sok értelme, amúgy.
  • Evoluti0N
    #89054
    Én eddig azt hittem, hogy PS4-en játszod.
  • DarkSector
    #89053
    Call of Duty Advanced Warfare (PS3)

    Első érdekes hiba:

    Az elején 2 esetből 2x történt hogy mikor a kapszulában a négyzetet kell nyomkodni, hirtelen befagy a kontroller, elkezd rezegni, és a játék ledobja a kontrollert.
    Egyedül az segít ha USB-vel rádugod a kontrollert a gépre, hiszen a kontroller még akkor is rezeg és fagy ha a gépet kihuzod a konnektorból! Durva.

    Nálam legalábbis.
  • DarkSector
    #89052
    Dögöljek meg ezt a ps3-at nem értem, 1 óra alatt letöltött 400mb-ot. atyaég, és 14GB-ot kéne először tölteni az új cod-hoz és még hol ennek a vége nem értem.
  • satan1971
    #89051
    TV-n nemigen van mit állítani:(Elég 1×ű a menü.
  • arty
    #89050
    tuti valami beállítási gondod lesz ...
  • satan1971
    #89049
    Egy AKAI 47" 3D LED tévén Ps3 konzollal szerettem volna játszani de 720-as felbontás már nem bírta szaggatott a játék :(576-ba pedig nagyon csúnya.Eladó szerint ennyit tud mert olcsó:( 150000ft)
  • elims
    #89048
    Szia!

    Háromszöget nyomsz és display all.
  • Roccio
    #89047
    Hali! Hogyan tudom megjelentetni a pendriveom tartalmát a ps3 ba? Mert mikor csatlakoztatom nem jelenik meg semmi!
  • TomStorm
    #89046
    Hát ja még a Slim design nekem is tetszik úgy ahogy:) de az se mai darab már.5 éve gyártották ezeket én figyelembe venném ezt és SuperSlim mégis csak 2 éve van piacon+500GB olyan áron mint a Slim használtan így nem érdekelne a design
  • Kongy
    #89045
    Na ja az is plusz 1 pont neki, legalább nem karcolódik rongyosra, ha letörlöd egy ronggyal.
  • arty
    #89044
    én mindhárom ps3 géptől hányok, ill. a ps1-2-től is (kivéve a ps2slimet) - a japán konzol-dizájnerek az ízlésem reciprokát alkotják meg évtizedek óta :D

    ps3 slim szvsz azért jó, mert matt.
  • DarkSector
    #89043
    Engem amúgy ez a jelenség azért zavar mostanában egyre jobban, de kibaszottul.
    Mert amióta kezdett ez a nextgen elterjedni, a Live és talán mondhatom a PSN-ről is a prevgen tartalmak fele , harmadakkora sebességgel jönnek csak mint amit nekem eddig engedett a rendszer.
    23 megás netem van.
    Régen csak 13-16 volt, jött full sebességgel, ahogy időben kiszámolgattam kb.
    Most nagy kulákat. Kb 1.5x anyni idő kell , most Live-ról a 2GB-os San Andreas megy vagy fél órája (és még nem ért végig a csík), holott a 2 GB nekem 18-20perc lenne. perc max.
  • DarkSector
    #89042
    Erre mondják hogy nem a külső a fontos. :)
    De ja, piaci szint.
  • Paranoia
    #89041
    sztem ritka gagyi hatást kelt egy sony játék konzoltól...
  • DarkSector
    #89040
    Igen elhiszem, ugyis pedzegették hogy lehet száműzik a lemezes játékokat, biztos ezt készítik elő. :D
    Na de nem mintha nekem sok játékom lenne, de eddig nem volt baj olvasással, meg telepitéssel.
    Persze eszembe jutott, mivan ha a 2 szivacs közt ahol beszopkodja a lemezt átcsúszik valami kis pihe? :D hogy szedem ki? :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.26. 18:20:30
  • Moby
    #89039
    Mechanikai kivitelezés, zaj, stabilitás. Minimálisan szennyezett lemeznél már simán kvázi leáll az install. Hangos, és tudjuk, hogy rengeteg az ejecthibás. Szar na, nincs ezen mit szépíteni :) olcsósított fos. Vásárolj digitálisan. Ez az üzenet.
  • DarkSector
    #89038
    PS4 első kiadásai? Van valami számozott széria, melyek ezek?
  • DarkSector
    #89037
    De PS4-ben melyik ponton gyenge a kivitelezés?

    Szerintem azon kívül hogy volt lemez kiadással kapcsolatban gond.

    Lesz majd később RLOD???? :D "Red Line of Death"
  • Moby
    #89036
    Hát ha itt is csak installig kellene, valszeg ezek is sokáig mennének, de azért az jól jellemzi a helyzetet, hogy a ps4 első kiadásába is már okádékszar drive kerül. Pedig az egész bluray érát a sonynak köszönhetjük. Ma már más a prioritás.
  • DarkSector
    #89035
    Hát engem is elszomorítottál.
    SS-em van. Killzone 3-nál volt olyan hogy egy adott ponton mindig kifagyott, meg néha előtte is. (2 éves gép)
    Az a durva már elment 2 év! (december elején jár le az utolsó 24. részletfizetés) Gyorsan szalad az idő.

    (mondjuk fogtam a lemezt, picit megtörölgettem és ez vagy más hogy ki-be rakosgattam a lemezt úgy tünik megoldotta most a dolgot)
    Most lehet azért mert a lemez szar használt, de csak nem lesz gond a gépemmel.

    Mindegy végülis már csak azért van hogy tudjak retro-zni rajta, mindent végigvittem ami fontos már.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.26. 18:00:14
  • Moby
    #89034
    Ezt sikerült a ps4-be is tökéletesen kopipésztelni. Csak a megmentő jó exkluzív játékok hiányoznak egyelőre :)
  • Moby
    #89033
    Mindnek van gyíkja igen. Illetve az utolsó szériás fat volt a legkevesebb betegséget hordozó kivitel. Meg a slim, ott maximum a ropogást kell tudni elviselni kikapcsolás után.
  • Evoluti0N
    #89032
    Vicces, hogy technikailag és felhasználóbarátilag mekkora egy csőd a PS3 és egyedül a jó exkluzív játékok, amik megmentik.
  • davidka003
    #89031
    Pár hete volt valami cikk, hogy jön valami újfajta PS3. Még linkeltem is ide.
    Lehet a külső nem fog változni de hátha javítanak a drive minőségén.

    Mondjuk ha ezek az idióták megoldották volna, hogy lehessen HDD-re telepíteni akkor kevesebb drive halna meg.
  • DarkSector
    #89030
    Magyarul semmit nem érdemes venni aminek a nevében ott a "Playstation 3" szó. :D
  • Moby
    #89029
    Hát teljesítmény az itt nincs. Vannak ezek a superslimek, amik olyan fillérbaszó ótvar kivitelek, hogy nem győzik garizni a drivehibák miatt. Slim meg már nem nagyon van, ha van meg kell venni (csak ne 2004-es legyen, tehát 25xx és 30xx az oké). Azok viszont ropognak felmelegedéskor meg lehüléskor, de legalább kb okésak. Fatből meg már jót úgysem kapsz sajnos.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.10.26. 17:10:43
  • Csibe001
    #89028
    Ja. bocsi, rad csak az elso mondatom vonatkozott, az aldozat meg inkabb enyhe csalodottsag, hogy segiteni akarok erre kb ellenem +1-el a srac. :)