35
DirectX 9.0 Tapasztalatok, Teszt stb.
  • kollektor
    #35
    gondolod.hogy még várja a választ ??
  • Apocalipto
    #34
    kicsit elkéstél a válasszal sztem XDDD
  • zoolee
    #33
    Ahova felajélja.
  • DjCooll
    #32
    hi all hajátok a direct x et hova kel feletelepíteni????
  • Saddalim #31
    van, pár játék parázik, és nem indul high-on csak mediumon (pontosabban csak fényforrások láccanak)
  • Tomicsek
    #30
    Van valami problémád amúgy vele, mert ha nem, ne foglakozz vele.
  • Saddalim #29
    hahó
  • Saddalim #28
    üdv
    lenne egy elég kínos problémám
    nekem 9.0c-m van, és minden dxdiag-futtatáskor kiír valami sound errort, a dirextc files-nál pedig 3 dll-re felkiáltójelezik és azt mondja hogy telepiccsem újra vagy frissíccsem. én frissitettem a lagújabbal, a 2006 februárival, de nem lett semmivel se jobb, a sima 9c telepitő pedig nem telepit, mondván hogy már fennvan. szarfoscht meg nem akarok ujratelepiteni...
    valaki valami 5let?
  • dodgecharger
    #27
    megnézed futtatás, dxdiag parancs.
  • Justil
    #26
    Az lenne a kérdésem hogy azt hol lehet megnézni hogy nekem jelenleg most mien Direct Xem van felrakva? meg lehet windowsból nézni vagy kell hozzá vmi más is?
  • Kaszi46
    #25
    readme-je alapján csináltam mindent de azt irja mindig hogy telepités sikertelen :((
  • Icebird
    #24
    pedig irják hogy XP-hez jó
  • Kaszi46
    #23
    nemmüxik
    :((
  • Kaszi46
    #22
    Köszi
  • izb
    #21
    Érdekes!!
    Én is felraktam,és tökéletesen fut minden!!
    Fura egy program csomag!!
  • Icebird
    #20
    dx9 uninstaller:
    Mirror 1
    Mirror 2
  • Kaszi46
    #19
    ja xp-m van
  • Kaszi46
    #18
    hi
    én sajnos felraktama dx 9 et és azota akad 1,2 játék + az fps em is jocskán lecsökkent szal sztem ne rakjátok fel még !!!
    a problémám viszont az hogy nemtom hogyan kell leszedni pls segitsetek.
    megprobálta, játékcdröl a dx8.1 felrakni de azt irja nem lehet mert fent van! szal ötletek?
    köfi elöre is
  • Pupcika
    #16
    automatikusan felülírja
    én így tapasztaltam :)))
  • Tovi
    #14
    Nekem ugyanaz a kártyám van mint neked, és 400 pont plusz lett az eredmény. Igaz, én újratelepítettem a rendszert (XP). Lehet, hogy a régi driverek és vezérlők zavarnak be??
  • Mixyboy
    #13
    Ujra en...
    telepitettem a catalyst 3-at! azzal sokkal jobb lett, am a korabbi szoftverrel joval tobb pontot ert el... Ugyhogy visszatettem...a dx-et is..
    Egyelore en meg maradok a regi, jolbevaltnal...
  • Mixyboy
    #12
    hi! Leszedtem Dx9-et...
    Radeon 8500LE-m van... Meg nincs lennt catalyst3.0.. Am nekialltam, hogy kiprobalom 3DMarkban (a peccsel) mi tud az uj Dx! Haat, erosen meglepodtem... a high detail-es cuccok 2szer annyi fps-sel mentek, mint Low Detail-esek.. A korabbi 7800 helyett 3069 pontot ertem el... ez remelem csak driverhiba.. majd visszaszolok, ha lennt vannak driverek... Na csao mindenki...
  • Pupcika
    #11
    nálam nem volt gond vele eddig :))
  • dikki*yysw
    #10
    Akkor is leszedtem :)
  • Tovi
    #8
    Ez tök érdekes, ezt én, Tovi írtam, valami nagy bug lehet a fórumon!!!
  • dikki*yysw
    #6
    nem megy vele a 3dmark 2001. szedem le.
  • Kaszi46
    #5
    telepités közben találom meg a topicot kiru
  • Kaszi46
    #4
    nemá én most telepitem
  • Icebird
    #3
    Visszavonták a végleges kiadás időpontját ,a linket is levették.Mivel valami bibi még volt szegénykével.Igyhát kitudja mikor lesz ismét ,most már tényleg végleges verziójú dircetx 9.
  • LionTR
    #2
    Mar van vegleges verzio??
  • Alexease
    #1
    En meg nem mertem felrakni - nyuszi vagyok:) -, de ha valakinek sikerult, megoszthatna a tapasztalatait a nagykozonseggel.
    Gondolom sokakat erdekel a dolog.