172
LOTTÓLÁÁÁZ!!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #132
    akkor most tedd meg téteidet:)
  • Xboxman
    #131
    Buhaha mi már egyszer megnyertük a 4-est 1éve:PPP
  • I.C.ram
    #130
    48, 23, 12, 90, 2.
  • Pyx #129
    1 2 3 4 5
  • CSOCSO
    #128
    nah megenn soka nyeremény.. írjátok le a számot amire fogadnátok...
    az enyimé:
    15 76 32 93 55
  • Kaio
    #125
    Bocsi de el lehet olvasni a nevemet ?
  • Reaper
    #124
    Hát nemtom én a vörös csajszinál leragadtam:)))
  • Dynamic
    #123
    Ahh, megnyugodtam!!Közben megnéztem a többi képet és a gyanú engem igazolt.szerintem semmi baja a gyereknek nézzétek meg ezt:

    A kép baloldalán háttal áll

    Ne a csajokat bámuljátok!

    Egyébként az ominózus kép itt van(csak a hasonlítás miatt)
  • Dynamic
    #122
    Tekintve, hogy számomra nehezen eldöndhető, hogy tényleg fogyatékos-e a srác vagy csak "be van állva", inkább leveszem a képet.Természetesen én az utóbbira gondoltam amikor felraktam, lehet, hogy így van, de most már magam sem tudom eldönteni.
    Bocsánatatot kérek, ha valakinek az önérzetébe gázoltam nem volt szándékos.
  • CSOCSO
    #121
    szerintem sem vicces.. milyen LOL lenne ha te is ilyen lennél, mi?
  • ipszilon
    #119
    mellesleg, ez nem vicces. arról nem tehet, ha fogyatékos...
  • Gladiator
    #117
    #109 --> lol:-) mint vmi nyomi úgy tartja a kezét
  • Mike at home
    #116
    szerepelni akart
  • Dynamic
    #115
    És mi volt????
  • Frank99
    #114
    naná, hogy etetés.
    EGYIKŐTÖK sem lenne eENNYIRE hülye, hogy közkincsé tegye...
    persze hogy mese...
  • CSOCSO
    #110
    ROHADJON MEG AKRKI NYERTE!!!! amugy meg senki nem nyerte.. így kell szátosztani sok pénzt a nyereményjáték rt nál vagy mi a picsánál:)igy is kaszáltak 10 szer annyi pénzt!!!! 13-16 millio szelvény?? hányszáz ft egy ilyen szar????abba sem halnának bele ha 5 milliárdot osztanának szét..
  • Dynamic
    #109
    Ez egy kamu!! Nézzétek meg a szelvényen a 17-est és 37-est a "nyerő" sorban.Gagyi, el van csúszva.

    A gyerek egyébként azt írta, hogy rajta van az egyik diszkós képen.Szerintem ő volt az és így akart összeszedni csajokat

  • ipszilon
    #108
    a francba...pedig már pont akartam volna jelentkezni, erre kiderül, hogy már megvan a nagy csapat...(de úgysem vett volna fel, mert már láttam a tengert...):-)
  • Dynamic
    #107
    Ez már én is láttam délelőtt.Az elvi esélye megvan a dolognak, viszont akkor meg elég nagy könnyelműség volt a részéről ez a weblap.Elmondja hol lakik milyen körülmények között, valószínűleg Matyinak hívják, az egyik diszkós képen rajta van az arca stb.stb.Én biztos nem lettem volna ilyen hülye.Szerintem kamu...
  • Gladiator
    #106
    mondjuk nem nehéz, de akkor is
  • Gladiator
    #105
    na ja, meg elkezdi, soha nem csinált még weblapot, de azé elsőre tutta hogy kell képet felrakni, meg ilyenek.
  • Dzsini
    #103
    nemhisztek neki? és ha télleg ő nyert, és ezért ír így be mert tudja, hogy nem fogják komolyan venni? :)
    és mi van ha az erdőbe mentek? :)
  • Coine, The A&O
    #102
    Vki nagyooon unatkozik :)
  • Reaper
    #101
    Vki nagyon pihent szerintem:
    Nyertes
  • Frank99
    #100
    Akkor lenne ez igazán jó, ha lett volna mondjuk 100 5-ös.
    Így 100 ember és családjának lenne jó, így meg egy kis csoportnak IGEN NAGY probléma.
    Ezért a pénzért még a maffiának is érdemes utánajárnia.
    Feltéve ha kifizetik...
    mer' azé csak akkor lennék benne biztos, ha én nyertem volna...
  • Mike at home
    #99
    En fosnek ha nyertem volna ekkora osszeget
    talaljon csak meg a maffia
  • Mike at home
    #98
    3 17 20 37 40

    17+3=20
    37+3=40
    20x2=40

    ha legalabb az egyik 85
    akkor baszhatjak azok akik csak 1-45 -ig jatszottak

    eh
  • Gladiator
    #97
    ja, nem olvastam el a végét. még nem járt le az 52 hét. amerikában bezzeg vmi 237 milliárdnak forintnak megfelelő összeget vittek el múlthéten. világrekord volt az összeg
  • Gladiator
    #96
    de ugye a kanári szigetekről is tartod majd velünk a kapcsolatot? amúgy úgy hallottam, még nem vetetd fel a 3 milládat. mért nem?
  • CSOCSO
    #95
    IGEN IGEN IGEN IGEN!!!!!!!!!!!!!!!! HOLNAP MÁR VESZEM IS A SUPRÁÁMAT!!!!!! TAVASZAL KÖLTÖZÖK KANÁRIRA.. MUHÁHÁÁHÁHÁHHÁHÁ NEM HISZEM EL...
    pukk..majd kitöröltem a csipámat a szemeből..:) mik lettek a nyerő számok?
    amugy senki nem vitte el a nyereményt... jól szétosztották maguk között... *********** BUZIK!!!
  • a.carkey
    #94
    Hát, tulképpen nem tudom mit izguljuk magunkat halálra 3 milliárd FT miatt, mikor az USÁBAN most vitték el minden idők legnagyobb nyereményét, asszem 323 millió dollárt ... Valami texasi kalapos "buzi" vitte el és még a nyilvánosság elé is kiállt, mondván lószart se ad belőle a gyengék megsegítésére, hanem indul a kormányzóválasztáson ...
  • Manta
    #93
    Nekem az a trükköm, hogy amig mindenki az ötösre izgul, addig én sunyin elviszem a hatost :)
  • TheZsenyka
    #92
    Mindenkit felvilágosítok aki szomorkodik (magamat is) hogy továbbra is érdemes játszania a lottón annak, aki most játszott a 3 milliárdért... Ha jövőhéten "csak" 100 millert nyer, szerintem akkor is kint van a szarból az illető... (amennyiben abban volt, illetve amennyiben anyagi jellegű a szar természete) :)
  • Gladiator
    #91
    bazeg! énakartam megnyerni! igaz nem lottózok, de bazeg!
  • Manta
    #90
    Keversz valakivel, én nem idegelem magam ezen...
  • Ams
    #89
    neked nem kellet volna az a pénz?
    nem tennél + sokmindent érte?
  • Coine, The A&O
    #88
    Minek kell saját magadat idegelni azon, hogy nem te nyertél, hanem vki más ?
    Ez nem naívság, hanem csodálkozom, hogy ekkora baromságokon tépitek a hajatokat, de mint már mondtam, ha nektek ez okoz örömöt, akkor hajrá.
  • [Walaki]D`Lair
    #87
    hülye vagy??? Felőlem éhen dögölhetne mindenki azért a pénzért!
  • Manta
    #86
    Miért kell ilyen naívnak ható kérdéseket feltenni?
  • [Walaki]D`Lair
    #85
    nekem is hidd el...