172
LOTTÓLÁÁÁZ!!!!!!!!!
  • PszichoHallgató
    #172
    Sziasztok!

    A Pázmány Péter Katolikus Egyetem végzős pszichológia szakos hallgatója vagyok, és a szakdolgozatomban a LOTTÓZÓ és SPORTFOGADÓ emberek összehasonlításával foglalkozom. Kérem, hogy, akinek van egy kis ideje töltse ki az alábbi, nem hosszú kérdőívet! Főleg olyanokra lenne szükségem, akik MINDKETTŐT űzik vagy CSAK lottóznak.
    Az idő szűkös, ezért minden kitöltő számít.

    A kérdőív linkje a következő linken érhető el: http://edu.surveygizmo.com/s3/1194307/Lottoz-s-sportfogad-szem-lyek-sszehasonl-t-sa
    Nagyon-nagyon nagy segítség lenne a számomra! Előre is köszönöm!

    Erdélyi Krisztina
  • kicsikacsa23
    #171
    ez az? nem emlékszem, ott nem nyitottam meg, csak itt:P
  • tronk
    #170
    itt van ha gondolod!
    Blog
    remélem ezt kerested!
  • kicsikacsa23
    #169
    mondjuk másik topicban betolták, h van egy vmi blog, ahol ilyen témával foglalkoznak, nem keresem ki, ha nem baj, de vki megnézhetné:P
  • vossen
    #168
    milyen vaterás?
  • ppmarci
    #167
    jaja. arra. akkor félreértettem
  • tronk
    #166
    nem napi egy millát fizetnek ki hanem összesen 1-et,legalábbis ha te is a vaterásra gondolsz?!
  • ppmarci
    #165
    gondolom az ilyen ingyen lottók is szakítanak a reklámokból, ha ki tudnak fizetni napi 1 millát
  • tronk
    #164
    hát igen van egy kis bevétel a szelvényekből... nem véletlenül éri meg nekik...
  • ppmarci
    #163
    a multheti szelvényértékesítésből 2szer tudták volna kifizetni a hatoslottó rekordnyereményét
  • vossen
    #162
    Mirk te tudod mekkora profittal dolgozik?
    Egyébként van egy csomó ingyenes netes nyereményjáték
  • tronk
    #161
    jó persze,meg ott van hogy az a pénz ráadásul nem is adóköteles, nem hiszem hogy félteni kell őket. én arra gondoltam hogy vannak ingyenes internetes nyereményjátékok ahol lehet pénzért játszani! mármint pénznyeremény van!
  • Mirk
    #160
    lottónál nem így megy
    tudod mekkora profittal dolgozik a szerencsejáték zrt.?
    ahány ember lottózik, zsebből rakják össze az ötös főnyereményt
  • tronk
    #159
    hát jó,de vannak helyek ahol kevesebbet kell költened akkor,kisebb a befektetés és mégis van hozam :P
  • Mirk
    #158
    semmi sincs ingyen
  • ppmarci
    #157
    90 alatt az 5. azt hiszem
  • kicsikacsa23
    #156
    hát ez az
  • tronk
    #155
    vaterán olvastam hogy van valami lotto ahol pénzt lehet nyerni és ingyen van (azt hiszem)
  • Mirk
    #154
    az a lényeg hogy elenyésző esélyed van a főnyereményre
    gyakorlatilag nulla
  • kicsikacsa23
    #153
    jó, mindegy, nekem egy olyan kéne, amivel nyerek, de a sima 5-ös esélytelen, pedig nem jönne rosszul a 2 és fél milliárd:P Bár beérném most egy milliócskával is:D
  • Wattin
    #152
    Hú ilyet tanultunk a gimiben...de ki emlékszik már arra, de annyira nem volt nehéz.
  • mámászítá
    #151
    hogy számoljam ki ?
  • tronk
    #150
    számold ki az esélyed, hogy mekkora, hogy nyerjél... hát ha előrébb leszel ezzel :D
  • kicsikacsa23
    #149
    hát igen, de nem gondoltam, hez ennyire bonyolult:P Adnék is fel,csak egy 2000-est ott kell hagyni a lottós néninél, ami para, főleg, h elég kicsi az esélye
  • tronk
    #148
    mit értesz az alatt, hogy egész jól áll? :) Az összegre gondolsz?
  • kicsikacsa23
    #147
    figyeltétek, h az ötös most elég jól áll??:P
  • Xboxman
    #146
    :D
    "gyökér gyerek- és látom minden nap elteker a házunk előtt... érted minden nap..."
    A genyó,nálunk is van egy öreg bácsi aki el szokott tekerni a házunk előtt!Én is utálom mint a szart:P
  • Xboxman
    #145
    Most csak találomra benyögtem valamit:)
    Az fater lottózik én azt se tom hány szám van rajta
  • Pyx #144
    91..ezért volt csak 4es..
  • tomsolo
    #143
    magyarországon minden megtörténhet :DDD
  • Galy
    #142
    ezért nem nyeri meg at ötöst!

    LOL
  • tomsolo
    #141
    4, 28, 30, 32, 89
  • RelakS
    #140
    93?!?

  • Botond #139
    nekem 3asom volt 2 hete :-)
  • PResident Evil
    #138
    az egyik helyi lakos is nyert,-amugy egy gyökér gyerek- és látom minden nap elteker a házunk előtt... érted minden nap... most erre kimegyek, mit látok nála, egy Samsung V200 (tod mátrix telefon, forgatható kamerával +stb...)feszít... mondom anyád... erre megtudom havertól h elvitték a 4est... LOL :)
  • Xboxman
    #137
    és még lesz vagy 55évig ha jól számolom:P
  • PResident Evil
    #136
    azért van online neted :)))
  • Xboxman
    #135
    Hát az is valami legalább nullszaldósra kihoztad:P
  • Xboxman
    #134
    45,37,78,58,91
  • I.C.ram
    #133
    Mi meg a 2-est! :D