1459
  • a_n_d_r_e_w
    #1178
    Eladom az enyémet, akit érdekel írjon privit ;)
  • Geza ba
    #1177
    CeBit - Beyond3D.com

    "S18 is a 130nm PCI Express chip that features four pixel piplines, each with a single texture sampler and PS2.0 capable maths ALU, and 4 VS2.0 vertex shader units and is aimed towards ATI’s X600 and NVIDIA’s 6200 (standard) solutions."
  • a_n_d_r_e_w
    #1176
    Igen az árát tekintve elég jó esélyei vannak (lennének, ha lehet majd egyáltalán kapni), de én egy kicsit sokallom a leggyengébb verzióért. lehetne az ultra ennyi, akkor tuti nyerők lennének
  • Narancs
    #1175
    Nem kell olyan messzire menni, itthon is meglehet kapni 25-30% -al olcsóbban, csak tudni kell hová menj...:)
    És még a garanciát is tudod érvényesíttetni, nem kell Kanadába repülni miatta...
  • grebber
    #1174
    Ezt mindenki tudja hogy itthon sokat rádobnak.
    Én pl külföldről akorok hozatni X800XL-t mert ott 25-30 ezerrel olcsobb.
  • Narancs
    #1173
    Ez a PH! -s árat jelenti itthon...mert kiskerben tuti több lesz!
  • grebber
    #1172
    At first, the GammaChromeS18 PRO graphics cards will retail for $139-$149.
  • a_n_d_r_e_w
    #1171
    Most veszem csak észre, hogy hülyeségeket beszélek :) (és senki sem szól :))
    Szóval 4 pipe, 4 vertex és 4 pixel egység, és 4*4 TMU.
  • a_n_d_r_e_w
    #1170
    http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/s3-gammachrome-s18.html
    Eszerint az S19-ben 8 pipe lesz, azaz 8x4. Kíváncsi vagyok...
  • grebber
    #1169
    Venék csak keine lóvé. Majd év végén komplett gép upgrade.
  • a_n_d_r_e_w
    #1168
    Amit én kiszűrtem abból az angolra fordított nem tudom milyen nyelvű cikkből, aszerint 4 pipe és pipeonként 4 vertex egység.
  • a_n_d_r_e_w
    #1167
    Akkor vegyél azt ;)
    Senki nem tiltotta meg :)
  • grebber
    #1166
    Hát nekem öszintén nem középkategoriás vga kell hanem felső kategoriás.De erre ez a cég nem igazán képes sajna.
  • Narancs
    #1165
    Engem inkább az érdekelne, hogy a 4x4 -es felépítés valóban 4 pipeline és 4 TMU -t jelent?
  • a_n_d_r_e_w
    #1164
    A nem valami hatalmas tudást hogyan érted? mert én még azon az összetákolt, tesztnek nevezett valamin kívül a hkepc-en nem láttam semmit
  • grebber
    #1163
    Hát ezt is megint max az olcsosága végett fogják venni mert ez ahogy néztem ismét nem valami hatalmas a tudása.
  • a_n_d_r_e_w
    #1162
    Pontosan
  • Geza ba
    #1161
    "high performance mainstream"-t nem nevezném a csúcskategóriának. Fölötte van még a "performance" és az "enthusiast" kategória (S3 roadmap alapján :)
  • grebber
    #1160
    Engem inkább majd a "csúcskategoriás" érdekel mondjuk azt nem ma fogják bemutatni.De kiváncsian várom, nomeg ennek a tesztjeit is.
  • grebber
    #1159
    Ő lenne az.



    A család első tagjaként bemutatott GammaChromeS18 a teljesítmény szempontjából a középkategóriát testesíti meg, míg a soron következő termékek kifejezetten a csúcskategóriát, illetve az alacsony fogyasztású termékek piacát célozzák meg.
  • Geza ba
    #1158
    xbitlabs.com-on holnap lesz egy preview. Azt irják, hogy mainstream, tehát valószínűleg a Geforce 6600 Vanilla és a Radeon X600/700 környékén lesz a teljesítménye.
  • Lammer
    #1157
    hmmmhmmmm
    bejelentesek...grrrr...teszteket akarok!! LOL!
  • Geza ba
    #1156
    here."viaarena.com

    "GammaChromeS18 PCI Express Graphics available

    S3 Graphics today announced the availability of GammaChromeS18, the first in the GammaChrome line of GPUs targeted at the mainstream graphics market, featuring full DirectX 9.0 hardware, a native PCI Express interface and S3G’s signature Hi-Def™ native HDTV display capability for the ultimate visual experience.

    At the same time, GammaChrome’s highly efficient new DirectX 9.0 compliant 3D engine with full precision pixel pipelines delivers the highest geometry-to-pixel ratio processing in the industry for incredible 3D performance across the full spectrum of PC games, reflecting the current movement towards more refined 3D and richer visual detail. Find out more here."
  • Inquisitor
    #1155
    Nem próbáltad MediaPlayer Classic-al vagy Mplayer-rel? Lehet azzal egyik se szaggatna?
  • mainruler
    #1154
    Pontosan.
  • Narancs
    #1153
    Nah, képzeljétek lehet S3 Virge dx/gx -el XP alatt videót nézni! Egyedül winamppel, és az avi -k szaggatnak, de a wmv -k tök szépen mennek! Szal nincs lehetetlen...
  • a_n_d_r_e_w
    #1152
    Helyesbítek/pontosítok: Az F1 Pole-ról mondták, hogy a 9800-as kategóriába szánják. De a 9800pro, meg XT szóba sem jött. Az S8-at végig a 9600/5600 ellenfeleként emlegették és végül nem lett igazuk?
  • a_n_d_r_e_w
    #1151
    Szerintem mi emléxünk, de te mire is emléxel pontosan? Soha, még az F1-ről sem állították, hogy felsőkategóriás kártya lesz. Ha valahol ezt olvastad, az valószínűleg csak az adott oldal spekulációja volt.
    És ma sem akar senki a kicsik közül (szerintem a V8 duo óta az XGI sem) felsőkategóriás kártyát csinálni mert
    1. túl drága kifejleszteni/gyártatni
    2. nem hozza be az árát, mert csak nagyon kis része az eladásoknak
    majd ha valamelyiknek lesz kellő tartaléka, hogy megcsinálja, valószínűleg megcsinálja, de csakis presztizsből
  • grebber
    #1150
    Persze emlékezz hogy az első delta chrome-ot hogy hirdették.
    Azt mi lett.Azért manapság ha a felső kategoriába akarnak karit nyomatni nem egy szaros 9600 szintűt kéne összedobni de ezek csak szavak majd ha kijön a tesztek megukért beszélnek majd.
  • mainruler
    #1149
    Mindegyik megüti azt a szintet, amire a megálmodóik szánták őket. A bonyadalom ott kezdődik, ha egy másik terv mércéihez méred őket.
  • grebber
    #1148
    Akkor várom azt is :)tök mindegy melyik jön előbb csak üsse meg a lentebb leirt szintet.
  • a_n_d_r_e_w
    #1147
    Aki a Kyro I-II-t csinálta. Többre érdemes kártyák voltak annak idején
  • grebber
    #1146
    powerVR tudatlan vagyok az meg mi?
  • a_n_d_r_e_w
    #1145
    jaja, a powerVR jó lesz, ha lesz és ha időben lesz :D
    de arról sincs sok infó, főleg konkrétum
  • mainruler
    #1144
    Elvileg visszajönnek, volt valami ilyesmi, de azóta se, szóval...
    Nesze neked korrekt infók. :D

    Viszont a PowerVR úgy kártyáira kíváncsi leszek majd.

    GC: Feltűnt, hogy már a preview is A2-vel készült?
    Hiába, csak idő kérdése minden.
  • a_n_d_r_e_w
    #1143
    Pedig fognak, csak attól tartok, hogy nem lesz AGP-s, vagy pont azért késlekednének? nem tudom, már nem bízom bennük...én ráérek :)
    Én úgy tudom a Matrox már nem fog visszatérni az asztali gyorsítók piacára, javítsatok ki, ha tévedek.
    XGI? pffff...
  • grebber
    #1142
    Ne birok várni már kéne valami olcso és olyan 9800-9800pro szintű kari.De sajna nem nagyon nézem ki belölük hogy ilyen karit fognak csinálni.Bár ne lenne igazam.

    A másik hogy az XGI-is léphetne valamit, no meg a Matrox.
  • a_n_d_r_e_w
    #1141
    Türelmetlen vagy. Venicdánn :)
  • grebber
    #1140
    Azt hittem már piacra dobtak egy 9700pro verő karit.
    Vajon meddig kell még rá várni??
  • a_n_d_r_e_w
    #1139
    Az eredeti 2002-es logó :) de rég volt már...