1459
  • a_n_d_r_e_w
    #978
    Olvass vissza, rájössz :PPP
  • [Walaki]D`Lair
    #977
    Na mi hír a csodakártyáról? :PPP
  • mainruler
    #976
    Mondanom sem kell, hogy a kártyák nem érkeztek meg Magyarországra.
    Majd jövő hétfőn...
    Ehh, ebből már nem lesz semmi. Jövő héten már elvileg X800-asok jönnek a club3D-től, érdekes módon azokat el tudják küldeni, csak a Deltákat nem.
    Szerintem itt van vége kis történetünknek, de ne legyen igazam.
  • mainruler
    #975
    De női vezető...
  • a_n_d_r_e_w
    #974
    Jobb híján:


    De legalább tudjuk, hogy ennek az izének pilótája is van :)
  • a_n_d_r_e_w
    #973
    Hát nem is tudom, lehet valami igazság benne amit mondasz, de én még emléxek arra a március 1.-jei hírre, ami 2 hónapig ott figyelt, aztán gyorsan lekapták a pulsar honlapjáról. Szal vagy lesz jövő héten vagy nem, nekem mind1, próbálkozok még egy ideig kitartóan. :)
    De legalább van új driver, ami úgy néz ki, bug fronton egész jó lett. Én csak ettől félek/féltem, a sebesség az meg olyan amilyen.
  • mainruler
    #972
    Valószínűleg megint valami gáz volt a kártyákkal, nem hiszem, hogy a Pulsar magát égetendő beharangozna egy kártyát úgy, hogy csak hónapok múltán érkezik meg. De legalább nem azért nem lehet kapni a Club3D partnereknél, mert nem érdekli őket a Delta forgalmazása, ez is valami. Jövő héten gondolom már mindenhol lesz, de akkó mér köllött eztet eddig titkolni mán megint?
  • a_n_d_r_e_w
    #971
    Nekem is a jövő hétre ígértek egyet, kíváncsi vagyok, remélem sikerül...
  • mainruler
    #970
    Állítólag hétfő körül érkeznek az országba az S8asok -még csak most!!-, remélem lesz belőle valami jövő héten...
  • a_n_d_r_e_w
    #969
    Na ez tetszik. A pro azért pro, mert alap órajelen jár. (ld: IOData)
    Tehát el vagyunk kényeztetve, mert eddig azt hittük, hogy csak egy símát kapunk 300/300-on, de most milyen jól jártunk, hiszen az egy PRO!
    Jesszusom, kezd egy kissé szánalmas lenni a dolog.
  • mainruler
    #968
    Szerintem úgy értették, hogy a hazai forgalmazók tesztelik maguknak, megéri-e egyáltalán forgalmazni, másra nem tudok gondolni.
  • a_n_d_r_e_w
    #967
    De mi az hogy tesztelésen? Mit tesztelnek még? Ha a deltachrome.com-on már egy csomó embernek van, akkor nem tudom, hogy itthon mit lehet még sz@rakodni vele.
  • a_n_d_r_e_w
    #966
    Belföldi, és azt ígérte, hogy még a tegnapelőtti nap folyamán felhív... Szóval már én sem fűzök hozzá nagy reményeket. De azért változatlanul minden követ megmozgatok...
  • mainruler
    #965
    Rákérdeztettem a Pulsar-nál és szerintük tesztelésen van a kártya, még néhány hét a megjelenésig. Mindenesetre megmagyarázná, miért nincsenek DCS8asok egyik Club 3D-s üzletben sem, de ha neked előbb megjön, akkor nem tudom...
    Persze csak ha belföldi szállítóról beszélünk.
  • mainruler
    #964
    Remek, kösz.
  • a_n_d_r_e_w
    #963
    Nekem folyamatban van egy, majd szólok, ha sikerül.
  • mainruler
    #962
    Pedig ez már egész pofás. :)
    Más megrendelési forrás után kell néznem egyébként. Míly meglepő...
  • a_n_d_r_e_w
    #961
    Még ez is a régi típusú kártya. Nekem már az újról kellene valami :)

    De gondolkodtam, nekem még egy Rad9000 teljesítménye is elegendő lenne. Úgyhogy nagyon várom már az S4-et, nincs kedvem 40-t költeni egy videókártyára...
  • a_n_d_r_e_w
    #960
    Desktop wallpaper #2:



    Alakul, alakul, de még mindig nem vinne rá a lélek, hogy ezt rakjam be háttérnek :)
  • mainruler
    #959
    Találtam egy rövidke leírást, nem tudom volt-e már szó róla: Micro Mart
  • mainruler
    #958
    Persze. :)
  • a_n_d_r_e_w
    #957
    Majd várom a beszámolódat. Ha <35, akkor én is hozatok egyet :)
  • mainruler
    #956
    Elvileg ma rendelik le nekem a Pulsartól, kíváncsi vagyok végülis mennyiért...
  • a_n_d_r_e_w
    #955
    Fogalmam sincs, hogy kint most ÁFÁs-e vagy sem, mint előző kérdésemből láható, nem vagyok túl tájékozott ilyen ügyekben :)
    Másrészról viszont szerintem mi jóval drágábbak vagyunk, mint a kintiek, főleg ha valami különlegessel van dolgunk. Márpedig ha tényleg csak a Pulsar fogja forgalmazni, akkor meglehetősen ritka darab lesz :(
  • hykao #954
    144 euro is áfa nélkül értendő + behozatal, stb...
    ált. sztem a számítógépes cuccok nem drágábbak nálunk
  • a_n_d_r_e_w
    #953
    Hát mert ha a 32+ÁFA (ugye ajánlott fogy ár:31900)
    Erre az ÁFA 8000, tudtommal
    Ez így 40e, ami megközelítőleg 155 Euro, ha nem több. Na ezért olcsóbb Ausztriában, mint itthon a Pulsarnál, máshol meg még nem láttam még közlést sem róla.
  • hykao #952
    Miért olcsóbb? Nem értelek! 144 euró az nem olcsóbb!
    Amúgy az a vicc, hogy vámot már egy ideje nem kell fizetni...nem május 1 óta...forgalmi adót viszont igen...
  • Geza ba
    #951
    ÁFA(VAT)-t kell.
  • mainruler
    #950
    Elvileg nem. Gyakorlatilag lehet, ha haladékot kaptunk...
  • a_n_d_r_e_w
    #949
    Sógoréknál már lehet kapni 144 Euroért. Így olcsóbb, mint itthon a 32+ÁFA :)
    De most hogy EU-sok vagyunk, kell vámot vagy egyéb járulékot fizetni, ha onnan hozatnám?
  • a_n_d_r_e_w
    #948
    De azért érződik, hogy kint van a kártya, még egy új driver. Májusban már ez volt a második, csak most találtam rá :)
  • a_n_d_r_e_w
    #947
    Találtam neten :(
  • Geza ba
    #946
    Saját, vagy csak küldtek egy promó képet? :)
  • a_n_d_r_e_w
    #945
  • a_n_d_r_e_w
    #944
    Németben már lehet kapni, de én már türelmesen várok az itthoni debütre. Pulsar megígérte, hogy szól, ha kapnak, de amíg ők nem, addig gondolom más sem az országban. És ők még nem szóltak...
  • mainruler
    #943
    HDTV
  • mainruler
    #942
    Egyrészt nem csak ebben van HDTC vevő, másrészt normálisan kellett volna tesztelni, akkor nem lett volna "igen gyenge 3D-s teljesítmény".

    Még mindig semmi kisker? Nem tudtam beszereztetni online bolttal sem.
  • a_n_d_r_e_w
    #941
    Hát igen, a jó öreg S4-es. Mi értelme volt pont ezt belerakni???
    OFF
    Tőlem mostmár egyébként a HardwareOC mondhat bármit, mióta láttam azt a csodálatos tesztjüket.
  • ZaJanga
    #940
    OmniChrome news
  • a_n_d_r_e_w
    #939
    Igaz, jó kérdés. Nekem elég gyanús, hogy a nitro jobb eredményeket ér el azonos órajelen, ezt nem akarták nekem a PH!-n elhinni :)