1459
  • hykao #1018
    Hát a 85 € jól hangzik.
  • ZaJanga
    #1017
    Vége az uborka szezonnak?
  • a_n_d_r_e_w
    #1016
    3DMark5-re én is kíváncsi lennék, az biztos, hogy nem bugzik benne:
    "even managed to run 3D Quark 05 without any apparent visual glitches"
  • Narancs
    #1015
    Azt írták X600PRO körül teljesít, ez nem rossz, de nem is sok...
    Majd meglássuk!
  • ZaJanga
    #1014
    Kíváncsi vagyok a 3DM-05 teszten hogyan szerepelnek!

    A gamma chrome viszont hátha odab@sz végre a piacnak és esetleg felveszi a versenyt

  • mainruler
    #1013
    Ugyan-ugyan... :)
    Ennyit azért megér -szerintem- így öt év után. Meg különben is kuriózum. Ha pedig vissza tudod igényeltetni, akkor nem is olyan vészes az a 29K.
  • a_n_d_r_e_w
    #1012
    Bár ennyit nem valószínű, hogy adok érte, mert #1003-nak igaza van.
  • a_n_d_r_e_w
    #1011
    Jól látod :)
  • Geza ba
    #1010
    Hát ha jól látom ez megdrágítja neked 1200HuF + 5 órával a dolgot. MÁV rulz :)
  • a_n_d_r_e_w
    #1009
    Azt elkéne. Csúnya lenne, ha most sem sikerülne ;)
  • grebber
    #1008
    Kiváncsi leszek az új karira milyen lesz elveri majd a 9700pro-t vagy sem :)
  • a_n_d_r_e_w
    #1007
    Hínnye! :)
    Kár érte
  • Geza ba
    #1006
    Az online boltban kijelölhető egyetlen szállítási mód az "Átvétel a Rufusz boltban személyesen" :)
  • a_n_d_r_e_w
    #1005
    Rufusz egyébként szállít mindenhova, vagy csak helyi?
  • a_n_d_r_e_w
    #1004
    Immel-ámmal, szerintem azért ahol már jó a driver, ott azért partban van vele. Olcsóbb, drágább ez gyártófüggő. (egyébként én is sokallom, én a 30 bruttót támogatnám, mint külföldön, de ez van)
  • Borg
    #1003
    Hát, azért ez csak nagyon ímmel-ámmal hozza egy rendes 9600 (pro) teljesítményét... ráadásul utóbbi már olcsóbb is szvsz.
  • a_n_d_r_e_w
    #1002
    IMO pedig de :P
    Rad 9600 ár- Rad9600 teljesítmény
  • Geza ba
    #1001
    Rufusz arlistabol (raktáron van):

    Club3D videókártya S3 DeltaChrome S8 256 MB DDR TV out (2 év gar.) 29 600 Ft +ÁFA

    IMO ennyit nem ér meg.
  • a_n_d_r_e_w
    #1000
    Hát ja.
  • mainruler
    #999
    Rendelni rendelhető, de vajon mennyivel nagyobb eséllyel ér ide, mint az S8asok??
  • a_n_d_r_e_w
    #998
    Már rendelhető az S3 Graphics TV-tunerrel rendelkező OmniChrome multimédiás videokártyája
  • mainruler
    #997
    Egen. 256MB, 300/300-as.
    Egész jól muzsikál. Sőt, meglepően jól.
  • mainruler
    #996
    Ez sok mindent megmagyarázna... :)
  • a_n_d_r_e_w
    #995
    Szerintem azok OpenGl-esek, ha jól emléxem :D
  • Narancs
    #994
    Megvan a kártya?
    s8?
  • mainruler
    #993
    Vicces, hogy minden "Plus! for XP"-s képernyővédő lefagy vele ugyanúgy, mint a winamp visualjai, ugyanakkor az UT2K4 meg olyan gyorsan fut max részletességgel egy PIII 866-al, mintha egy kétgigás AthlonXP-n futtatnám...*sóhaj*
    Vannak még érthetetlen dolgok, de majd lesz jobb is remélem.
    Az oldal tényleg megújult, de szerintem megint nem előnyére, eddig ez a legrosszabb véleményem szerint. Talán még fejlesztenek rajta.
  • a_n_d_r_e_w
    #992
    Megújult:
    http://www.s3graphics.com
  • Narancs
    #991
    Remélem azért lesz belőle vmi...
  • a_n_d_r_e_w
    #990
    Hát igen, fogós kérdés.
    Eredetileg azt mondták, hogy q3 (most), aztán szépen csendben q4 lett a dologból. Én kíváncsian várom a fejleményeket, és állandó jelleggel felteszem a kérdést az illetékeseknek, akik szép, kitérő válaszokat adnak, ha egyáltalán válaszolnak :(
  • Narancs
    #989
    Nem is hangzik rosszul!
    És ezt fogják is gyártani?
    Úgyértem hogy ugye nem jut arra a sorsa mint a Delta...
  • a_n_d_r_e_w
    #988
    Az órajelnövekedés, a 256 bites membusz, a crossbar szerintem olyan 3, 3.5-szeres teljesítménynövekedés lehet maximum. Gondolom 9800, vagy egy középkategóriás Xvalami-vel lehet partiban.
  • Narancs
    #987
    A gamma mit fog tudni?
    Kb melyik ati karesz ellenfele lesz?
  • a_n_d_r_e_w
    #986
    szeptemberig várok.
    Ha addig nem lesz, akkor veszek valamilyen gagyi PCI expresst, lecserélem a fél gépet, és ha lesz gamma, akkor azt rakom be. A külföldi vásárlást meg inkább kerülöm.
  • mainruler
    #985
    Valamilyen eu-s online shop?
  • Borg
    #984
    A múltkor frissítettem, aztán az egyik tesztben szerepeltek azok is. Asszem xbites volt.
  • a_n_d_r_e_w
    #983
    -Vártuk, vártuk de nem volt a teherautón.
    -És mikor lesz rá reális esély?
    -Mi várjuk a jövő héten is.

    Ezt a tartalmas beszélgetést folytattam minap a Pulsarral. Puff neki :(
  • a_n_d_r_e_w
    #982
    Borg!
    A grafikus chippek táblázatában az S3-at magadtól frissítetted vagy kaptál egy privit? :)
    Egyébként kösz, bár így az idő múlásával kezd egyre gyászosabb lenni a dolog :(
  • a_n_d_r_e_w
    #981
    S8-on viszont egészjól megy a HL2. Ennek örülök, az egyetlen FPS, amivel valószínűleg játszani fogok.
  • a_n_d_r_e_w
    #980
    Arról sajnos az ég-egy-adta-világon semmi :(
    A "Nagy bemutatkozás" is elmaradt, pedig hogy mondták az S3-asok, hogy majd a Comptexen... Na persze. Viszont lassan lesz S4pro, bár gondolom idehaza az is csak alaplapra integrálva fog megjelenni.
  • hykao #979
    gammachrome-ról valami hír?