2391
  • FH ToMmY
    #2102
    Sajna nem lett jo...vmi más 5let?
  • ALCATELGOD
    #2101
    Szívesen, amúgy szerintem egy qurva jó game, de az én problémám még nem oldodott meg:((( kéne nekem a túsz-szabadítos pálya végigvitele
  • FH ToMmY
    #2100
    Remélem, hogy a #2068 -ban írt patch jo
  • FH ToMmY
    #2099
    Köszi...!
    800x600ban nekem is szaggat, majd ha jolesz megnézem nagyobban :)
    sztem mennie kéne
  • ALCATELGOD
    #2098
    Ez nekem is volt, rakd fel a patch-et!!! Én is bagyban mentésem be rá folytatás gombra és semmi:((( de fel a patch és már megy. Mellesleg ez normális, hogy nálam 640*480-ban szaggat 1021*768-ban pedig nem illetve csak néha szaggat?? AMD1800+ 256 MB ram gef4MX440SE64 MB ezen elvileg normlálisan kellene menni nemde???
  • FH ToMmY
    #2097
    Hm, lehet volt már róla szó, sorry.
    Rámegyek a Contiune-re és semmi, nem kezd el tölteni
  • ALCATELGOD
    #2096
    A magyarosítás csak az Uncensored verzióval megy!!!!!!
    És részletesen leírhatná valaki a túsz-szabadítos pálya végigvitelét....

    Az oldalam
  • FH ToMmY
    #2095
    Na nekem is segítene valaki? :)
  • Forrest Tomee
    #2094
    ?
    Lehet, hogy szar a crackelt exe. Anno sok furcsaságot csinált a játék mert szarul törték fel.
    Keress a gamecopyworld-ön egy működő cracket.
  • teran
    #2093
    feltelepitettem a gamet elindul de csak hátrafelé megy az ember mihelyt kiszálok a helikopterböl mi lehet a gond?
  • FH ToMmY
    #2091
    Skaccok van nekije hungarosítása?
    Vagyis van magyarosítás hozzá?
  • Forrest Tomee
    #2090
    Vietcong All Access (savegame)
  • Punker
    #2088
    én balról oda mentem aketrechez, közben megkéseltem az alvó őröket, elég sokat le tudsz szúrni szal csak 2-3 marad azokat meg lelőttem hangtompítós stukerral meg fejre lőj akkor nem nyögnek fel....
  • Punker
    #2086
    1. van lámpád
    2. valahol lent van térkép hozzá csak olvass vissza
  • berczy #2085
    Sziasztok!

    Adjon nekem valaki tanácsot, hogy hogyan kell megcsinálni az a pályát amelyiken egy sötét barlangban kell mászkálni, mert már lassan annyit téptem a hajam maitta, hogy már nincs is. Hogy a rákba lehet egy FPS-be ilyen gyökérséget rakni hogy vaksötétben kell bonyongani mint az idióta.

    Valaki segítsen, hogy mi a trükkje!!!!!!

    Előre is köszi!

    Berczy
  • Huron
    #2084
    Hi!

    Fagy a játék. Vszínűleg túlmelegedés a probléma, mert ha nem csinálok vele semmit, akkor órákig is elmenne, máskülönben befagy azonnal. Nincs semmim sem overlockolva. Más D3d-s játékkal is ugyanez a baj.
  • grebber
    #2083
    Na már megy a game!!!!
    Most már csak arra kéne magyarázat hogy 1024x768 ban miért nem akar elindulni?
  • grebber
    #2082
    Valaki belinkelné az összes cracket 1.01től??
    Nagyon kéne!Vagy valami megoldás hogy mér nem megy a Vietcong?
  • grebber
    #2081
    be kell másolni a többi patch crackjét is?
  • grebber
    #2080
    Hello!Feltettem a gamet és a patcheket szép sorjában mind 1.41-ig!bemásolom az 1.41-es patch cracket és nem indul a game miért van ez????????
  • Sadun Tryst
    #2076
    thx
  • Forrest Tomee
    #2075
    Igen szar volt a crack, ez a jó ezt szedd le, ugyan ott van alatta a GPW-ön: Vietcong v1.41 [ENGLISH] Proper Fixed EXE
  • Forrest Tomee
    #2074
    Megnéztem, nekem el sem indul :o)
    Szerintem szar a crack.
  • Sadun Tryst
    #2073
    vazz fent is van minden, csak az a gond, hogy mikor indítani akarom a gammát, már a menü indítása elött a winxp kiírja, hogy hiba merült fel az indításkor és nyekk... mit tegyek?! valaki pls segítsen!
    a segítségeket elöre is köszi!
  • Forrest Tomee
    #2072
    Kijött az 1.41-es peccs. Letölthető a főoldalról a gamecopyworld-ön már van crack is.
  • Sadun Tryst
    #2071
    thx
  • Forrest Tomee
    #2070
    A Gamecopywold-ön már fenn van az 1.40-es crackelt exe. ( csak a mirrorok kicsit lehaltak)
  • Sadun Tryst
    #2069
    lécci a crack-et is linkeld be, vagy írd le, hogy hol lehet letölteni!
  • Diravi
    #2068
    Van 1.40 peccs, crack, multi javítgatásokkal, pár új hibával, holnap - elvileg - lesz 1.41. Lehet vele custom map-eket játszani, most már editor nélkül is.

    changelog

    patch
  • Sadun Tryst
    #2067
    a megjelenés pedig a cikk alapján 2004 január
  • Sadun Tryst
    #2066
    ja, thx
  • hykao #2065
    Már készítik a játék magyarítását: KATT IDE

    Jelenleg 45%-ra írják.
  • Punker
    #2064
    #1966 hozzászólás.
  • Sadun Tryst
    #2063
    ez nekem új, lesz kiegészítö?
  • Punker
    #2062
    a kiegészítőröl lehet tudni mikor jön ki?
  • Sadun Tryst
    #2061
    itt a cím: V I E T C O N G
  • Sadun Tryst
    #2060
    ez a VC hivatalos honlapján van... :)
  • Cat #2059
    Mi az vietnámi utadról készült képek alapján elkészítetted a helyszíneket a fejlesztőkkel?
  • Cat #2058
    Klánalapításhoz különösebben nem érzek kedvet, meghát az nagyon sok időt is igényel. Egyébként ha lesz magyar klán én is szívesen részt vennék benne, dehát már korábban kérdeztem és ugye ti se tudtatok. Közben találtam magamnak egy német csapatot velük elég jól el lehet játszani.
  • Sadun Tryst
    #2057
    itt van pár kép :)