2391
  • Herold
    #2148
    Ne a meredek részen menj le, ez egy scriptelt eseménysorozat! Akkor nem fog sikerülni! A szerpentinen menj a társaiddal!

    A csónakig nem kell elmenni. Néha odamegy egy-egy őr pisálni, ha épp ott vagy lelőheted, de nem fontos.
  • ALCATELGOD
    #2147
    A magyarosítást mi csinálljuk, de csak az uncensored verzóval megy!! Herold odamenntek??? Én úgy csinálltam, hogy fent állunk a dombtetőn és kukkolok, maj egyenesen le a dombról de nem jön velem senki!!!! talán máshol kell lemenni a dombról??? mert ha egyenesen megyek le lemegy egy kis életerő. Van egy kis ház a keterec mellet a ház mellet egy csónak mindig csak addig jutok el onnan kb 2
    őrt le tudok szedni, de többet nem. Ez van:((

    hun
  • berczy #2146
    Ja nem írtam mailt!

    Szóval akinek megvan a magyaritás azt kérem ide küldje:

    [email protected]

    előre is köszi!

    Berczy
  • Herold
    #2145
    Megmondom inkább, hogy csináld.

    Odamentek a falu széléhez, az árnyékban felétek közeledő őrt leszeded, amint megáll. Utána balra elmész a fák mögött, és ahol egy őr megáll egy kidöntött fatörzs mellett, őt is lelövöd. Utána a fogolyketrectől balra levő kunyhó oldalához lapulsz, és a ketrec mögött megálló őrt is leszeded. Aztán kinyitod a ketrecet (lehet a fák felőli oldalról is, ne menj a túlsó oldalára), és kiengeded szegény ördögöt. Amint beértek a fákhoz, jelt adsz Bronsonnak, hogy robbanthat. Azonnal visszaindulsz a dombtetőre a fogollyal, a többiek elintézik amit kell. Ne állj le lövöldözni senkivel.
    Persze leginkább laposkúszásban közlekedj a falu szélén, és hangtompítóst használj. Célozz nyakra, az a leghatásosabb. A vietkong ha feléd néz, 8-10 méterről észrevesz.
  • berczy #2144
    Nekem az van patch nélkül.
    El tudod nekem küldeni?

    Előre is köszi!

    Berczy
  • ALCATELGOD
    #2143
    Na szóval, Én is a túsz-szabdítós pályán vagyok... de nem tudom észrevétel nélkül kiszabadítani a túszt:((( Valaki egy mentést kérlek PL Herold csináljál már egy mentést és küld el!!!([email protected])

    Másik, magyarosítás csak uncensored verzióval megy és az is csak patch nélkül( az anim szövegek vannak azért)
  • berczy #2142
    Sziasztok!

    Van valami hír a magyarításról?

    bErczy
  • Relixo
    #2141
    Patch szerintem felesleges mert nekem sincsen fenn!!
    Crack-et meg én adnám oda neked e-mailen keresztűl, ha megadnád az e-mail címed(még nem ellenőriztem a mai postám ha már elküldted volna a mail címed azzonal átdobom neked a Crack-et)!
  • teran
    #2140
    rákatintottam amit irtál tök jo de melyik patcsh tölcsem le és crack hol találok
  • Punker
    #2139
    igen vége van.
  • Herold
    #2138
    Mindenképp vége van a Nui Pek-i bázis 2. támadásánál a játéknak? Úgy nem lehet megcsinálni, hogy nem hagyni, hogy a vietkongok bejöjjenek, és tovább folytatódik a játék?
  • Herold
    #2137
    Ez is rövidebb volt, mint amire számítottam. Már épp kezdtem belejöni a dzsungelharcba.
    Az utolsó küldetés elég durva, kössétek fel az alsóneműt!
  • Relixo
    #2136
    Teran akkor most kell vagy nem??????!?!?!?!?!=[HMT]=
  • Relixo
    #2135
    Teran én szívesen adnék neked egy működő crack-et csak az e-mail címedet áruld el nekem légyszíves!!!
    Én ezzel a crackel nyomom és nekem a multi player és a single play is megy jól!!!
    Tehát add meg a mail címed és én átküldöm neked a (jó) crack-et!!!!
  • teran
    #2134
    egy müködö crack kéne mert a játékot elinditom nekem hátra felé mengy csak az ember
  • teran
    #2133
    egy müködö crack kéne mert a játékot elinditom nekem hátra felé mengy csak az ember
  • Relixo
    #2132
    Méegyszer az oldal ha valaki nem ismerné!! =[HMT]= Clan oldala
  • Relixo
    #2131
    Látom megtaláltad a fórumot C.Gey!!
    Egyébként van még egy másik de arra én már írtam.
    Ja és nem csak ez az egy klan van hanem több is amit szintén ezen az oldalon keresztül elérhettek ha bekukkantotok a fórumba!
    Tehát jöjjön mindenki aki él és mozog!!! Multi game szinte mindennap van!
  • Herold
    #2130
    Megvan a megoldás. Valszeg az volt a hiba, hogy leálltam lövöldözni a vietkongokkal, ahelyett, hogy a fogollyal minél előbb visszaérjek a dombtetőre.
    Persze attól még lehetett bug, ugyanis a mission failed kiírás alatt egy embert mutatott a kamera körbe forogva, aki benne hasal a domboldalban (a föld alatt), és csak a fegyvercsövének a fele lóg ki a föld alól. Akkor látni jól, mikor a kamera a föld alatti részbe ér.
  • zoli80
    #2129
    bocs,nem neked ment!c.geynek
  • zoli80
    #2128
    ha valaszolsz a kérdésemre akkor ok:)
    piszok gyors vagyok ám!:)
  • Herold
    #2125
    Félig-meddig lerágott csont: túszszabadítás.

    Kihoztam az ürgét a ketrecből, jeleztem a Bronsonnak, hogy robbanthat, és leszedtük a közeledő vietkongokat. Épp ott állunk, hogy mennénk vissza a dombra, mikor beüt a "mission failed", és a domboldalon a földből félig kilógó fegyvert mutat a játék. Mi a franc baja van?
  • Herold
    #2124
    De folyamatosan halad a fordítás.
  • Herold
    #2123
    Van készen, de nem teljes.
  • berczy #2122
    Herold!!

    Ez azt jelenti, hogy lesz, csak, még nincsen készen?
    Mert ha nem lesz teljes akkor jó a nem teljes is, de ha lesz akkor tudok annyit várni!

    köszi!

    b€rczy
  • Herold
    #2120
    Van, de még nem teljes. Szerintem várj 1-2 hetet még, ha nem sürgős.
  • berczy #2119
    Sziasztok!

    Van esetleg valami magyaritás a Vietcong játékhoz???
    Nagyra értékelném!

    Berczy
  • zoli80
    #2116
    egyaltalán létezik ilyen,mert én csak a 1.20hoz találtam?
  • zoli80
    #2115
    segitség!
  • zoli80
    #2114
    uncensoredhez nem tud valaki 1.41es cracket?fontos lenne,a hulye peccs felment már.
  • ALCATELGOD
    #2113
    Sajna még a simát sem vittem végig, de azért érdekel...

    Szerintem nem crack, hanem egy patch kell oda....

    A képek hol leheteő fell??? Netalán a vietcong-game.com-ról????

    JA ÉS VALAKI VÁLASZOLJON A #2104 -es kérdeésre

  • teran
    #2112
    egy müködö crack kéne mert a játékot elinditom nekem hátra felé mengy csak az ember
  • Forrest Tomee
    #2110
    Kiegészítő lemez lesz.
  • grebber
    #2109
    Ez csak kiegészitő lesz ?
    Mert a képek alapján semmi változás a sima Vietconghoz képest!
  • grebber
    #2108
    Mennyiben lesz másabb?Jobb grafika vagy mik?
  • Örm
    #2107
    Lesz és ez lesz a címe Vietcong Fist Alpha.
  • grebber
    #2106
    Bocsi nem olvastam vissza!
    Lesz fojtatása a Vietcongnak?Ha igen mi lesz a neve?
  • ALCATELGOD
    #2105
    Valami Ghost tariner vagy csít kéne
  • ALCATELGOD
    #2104
    Egy dombról indulok mert az idegenvezető oda visz fel ott távcsővel kell nézelődni majd egyenesen le a dombról és ott elmegyek balra ott egy ház meg egy csónak lepuff 2 embert és hova tovább???? Mert ha megölöm a ketrec mellet szalatgálló katonát akkor vége... ha meg arréb megyek akkor észrevesznek.... valaki mentést!!!! Mellesleg közelmegyek a ketrechez és nyomok egy entert akkor a csávó elkezd üvölteni mint egy majom ez mi lehet???? Mi is a pontos probléma?????
  • Punker
    #2103
    mondom a falu bal oldalán lopakodj végig és egyenként szedd le az őröket hangtompítós/kés megoldással ha fejlövéssel szeded le őket akkor nem adnak ki hangot és a többi nem veszi észre.....