2391
  • a.carkey
    #122





  • a.carkey
    #121




  • a.carkey
    #120
    Amíg nem jön a gamma ... :( -> 2003.04.11









  • a.carkey
    #117
    Ez a legjobb a patch read me-ben, meg a kis poen a végén:
    "Flying bug - people shouldnt be able to cheat now. Play Flying Heroes (www.flying-heroes.com) for that ; )"

    VÉGRE!!!
  • a.carkey
    #116
    Megnézve a játékból az animokat, életszerűségben ok és sokmindent lehet majd vezetni. Egy olyan H&D és OpFalsh feelingje kezd lenni a dolognak. Nagyon brutálok a helikopteres részek és egyebek. A patch is kijött, de kibaszott sokan várnak rá, így még nem sikerült leszednem, de majd a köv órákban. Minden esetre kijavították a bugokat ... Remélem lesz új pálya is ...
  • a.carkey
    #115
    Van egy 3mb os térkép vc-hez a az oldalán, de nem uj pálya, csak egy bmp ...
  • PREMIERE1
    #114
    Megnéztem az "új" movie-t a Vietcongból. Van benne egy + őserdei action és látszik rajta, hogy grafikailag is csiszoltak vmit, a mafia cd-n lévő anim óta. CöCö. max
  • :)
    #112
    tényleg mikor lesz má a full game ??
  • Tyler
    #110
    ..
  • spR
    #109
    Mikor jelenik meg a final?
  • a.carkey
    #106
    Hát rég nem játszottam vele, de ma beugrottam másfél órára. Elég durva volt. Az egyik emberünk a levegőben közlekedve a vc táborból átment a mienkbe a vc zászlóval. Egy másik (vc) ugrás nélkül elindult mint egy lift felfelé. Mások a fölém repültek és úgy lőttek hátba ... :( Nem csak én, de más is szívott az ilyen faszságokkal. Egyszerűen undorító volt. Ha ez bug - ahogy te mondod -, akkor mi a faszért nem veszi észre a vc készítőgárdája, hogy így nem tiszta a game és egyes barmok ezekkel a fejünk felett mászkálásokkal - ami ugye "bug" -, szétbasszák az egész játékélményt.
    Egy két embert 1 tárral kellett levadászni és nem mondhatnám, hogy rossz volt a pingem, de egyesek szerint ha sokan nyomjuk ez ált. De akkor miért van az, hogy az akit fejbe lőttem közvetlen közelről 1 egész kibaszott tárral, az elég lassan de észrevesz és rámlő egyszer!!! én + kipurcanok ... Az Ő pingje akkor miért nem "rossz". Oh, éppen akkor javult meg ... Ezek a "bugok", nagyon csúnya kis "emberkék". Mellesleg mi a faszért kell ÍGY "cheatelni", vagy a bugokat kihasználni egy kibaszott "számítógépesjátékban"?
    A sok kisebbségi komplexusokkal megáldott ember minek megy a netre játszani ezzel a módszerrel? Miért nem nyomja szingliben a gamékat god móddal? ha már nem akarja, hogy lelőjjék ...A lófaszt nem lehet ezeket a "bugokat" kiírtaniuk a készítőknek amikor kiadják, ha netre is szánják? Ha már az Úristen a neten cheatelőket nem tudja kiírtani amikor a csávók megszületnek ... ? Nagy meló lenne az összes bugot "kiszedni"?
    A másik +: tök régóta nem jött ki patch a vchez. Az utolsó a 0.97 volt.
    Ez volt az a game, amit meg akartam venni, mert tetszett, de ha a full is tele lesz ilyen "bug" lehetőségekkel, akkor szarság lesz az egész.

    1.Undorító így a game. A sok "bug" miatt.

    2. Elbassza a játékélményt.

    Nem mondom, hogy így nem megy a gyilok, de azért a fejem felett repkedő, sétáló emberkék látványa nem túl szívderítő. Nem lehet kirúgni az ilyen embereket?! Bár: 1. nincs rá idő, hogy gépelgess. 2. azt sem lehet látni, hogy ki mászkál így.

    Kár ezért a MP demóért ...
  • MEDIC!
    #105
    Háj all mikor lyelenik meg a full?
  • a.carkey
    #102
    nem tudtok anticheatet a gamehoz? egy srac ott repkedett a fejunk felett, egy masik meg a fa tetejen ult, pedig o nem is kistehen ...
  • claw_
    #101
    De, bent voltunk Creeping Deathel. És lehet hogy neked jól megy, de engem folyton kib*sz a gém, majd másodszori próbálkozásra le is fagyasztja gépet, főleg azt nem szereti ha fel akarom szedni vki fegyverét... Fene se érti! Viszont mi a szerverek ip-je? Direct Connectel egyszerűbb felmenni, Lamespy egyszer találja, egyszer nem. Mind1, ha kijön full, meg lesz ASE támogatás, tuti szánok rá időt, mert jópofa kis dzsungelharc...
  • a.carkey
    #100
    Semmi baj a Vietconggal. A patch óta istenien megy ...
    Ja, és ha valaki akar kedvtelésből játszani min. 1 órát, hétköznaponként este 18 óra után a
    "hungarian vietcongs"-t keressétek. Jó lenne, ha végre főleg magyarok lennének fent! Ja és nem DM módban megy ...
    Nem voltál ma véletlenül fent ? ...
  • claw_
    #98
    Bazzeg! Ilyen bugos szart kiadni mint ez a multi demo! Nemigaz! Lenne egy jó gém erre kiadnak kedvelvevőnek egy ilyen rakás sz*rt multi demo néven! Grrr! Folyton levág a szerverekről hogy a jó ***** anyját! Na jó, én inkább megvárom a fullt vagy a következő demo patchet!
  • a.carkey
    #97
    Ő AZ!!!!!!!!!!!!!
    Bocs, csak szitává lőtted a mezőny szövetséges részét és popómat is jó párszor ... :)
    (állok és nézlek erre belémlősz ...)
  • a.carkey
    #95
    Van egy "emberke", Bardoczky, Berdoczky nem 'tom pontosan, aki team módban is rendszeresen gyilkolja a csapattársait ... BE CAREFUL!
  • Maxxx
    #90
    szuppper.... thx... csak maradjon is (24órás...) ha lehet
  • Maxxx
    #88
    yah, yóó lenne....ha...menne
  • Tyler
    #84
    Remélem most már nekem is megy LAN alol.
  • a.carkey
    #82
    Mit javítottak ki?
  • Pilu OBI
    #80
    Nehogymá..
  • a.carkey
    #77
    Nem a feelingelésről van szó, csaek ezen dzsungelharc nagyon bejött ...
  • [DF]ricsik
    #76
    AA-nál nincs jobb és ebben nem nyitok vitát
  • Xboxman
    #75
    Hát nemtom szerintem eggyáltalán nem olyan feelinges mint az AA
  • a.carkey
    #74
    Ez egy eszméletlenül jó kis game. Vagy egy feelingje, amit az america's armynál éreztem utoljára. Bizti, hogy megveszem, mint a BFet és a Flashit ...
  • DEx-
    #73
    Az miért van, hogy amikor LAN játékot akarok kreálni, akkot kapok egy "connection time out" hibaüzenetet, és visszabasz a menübe.
  • Xboxman
    #68
    Akkor megyek hentelni:)
  • Xboxman
    #66

    Kb mikor?
  • Xboxman
    #65

    Kb mikor?
  • Mighty
    #61
    'néha "beleszületek" a társamba mint AAban és akkor nincs mozgás'

    Erre a megoldas AA-ban, hogy valassz ki egy fegyvert F2-vel! Es hopp maris tudsz mozogni. :)
  • Maxxx
    #58
    csak sajna én soxor ilyenkor, meg éjfél körül kezdek felmászni... ;)
    kár, hogy csak 2ig van
  • Maxxx
    #57
    oks benne vagyok...
  • Maxxx
    #55
    de akkor merre is lehet, milyen néven van(volt)/lesz a szerver ? ;)
  • Maxxx
    #54
    nekem is főleg a hangulata miatt (nameg azért úghy-ahogy egész yól összedobták, ahhoz képest, hogy nem 1 cs ;) ) egyre jobban tetszik... ;)
  • [DF]ricsik
    #53
    Ja a grafikától senki sem várjon nagy csodákat, mert nem egy kaliber a mai gamékkel. Amúgy érdekes, nekem a felsorolt bugokból egy sem jelentkezett, de tényleg. Lehet, mert 15 fölé nem ment a pingem? .
    Amugy nem tudom mit sirnak sokan hogy melyik gombal mit kell, én alapból átkonfigoltam az egészet (azért maradt ki az aim gomb és nem tudtam célozni). Na mostanra már tényleg elég legyen ricsik, huzzá aludni...
  • [DF]ricsik
    #52
    Na én is leteszteltem: az elején nagyon nem tecett, nem találtam el senkit, azt se tudtam honnan lönek. Aztán kiderült, hogy Viet modban aim-mel kell célozni , utánna már ment is a lövés. Megismertem a pályát, már ment az is ki honnan mért mikor lő.
    Nem egy AA az tény, de mint a BF fun szinten remek darab. Ha belemerül az ember jól elvan vele.
    Akkor ma is mehet egy kis hent nemigaz?
  • Xboxman
    #50
    Bazz pont akkor amikor én már durmolok:(
  • Kaszi46
    #45
    hol találok szerverta gammához srácok? kicsit kiprobálnám én is? ase látja?