2391
  • Forrest Tomee
    #175
    Valahol Drak írta, hogy fülhallgatóval jól lehet hallani. Tegnap kipróbáltam és hallottam, hogy merről jönnek és honnan lőnek. Az persze más kérdés, hogy a sűrű erdőben mire kiveszed, hogy honnan is lőnek, addigra már lőttek neked :o)
  • CSOCSO
    #174
    pattognak a golyo..tudod nemcsak ezt kéne hallani...
    hanem hogy lőnek rád.. és hogy merről...
  • Forrest Tomee
    #173
    "nem az a baj hanem hogy megint egy egész tár kell valaki megnyirbálásához"

    Hát ez azért nem igaz. Sniperrel gyakran elég egy golyó,+ nem egyszer összejött nagyobb távolságról a fejlövés m1/m2-el (vagy valami ilyesmi)
    Én pl. nem használom az automata kispusikat (grease gun, thompson..) lehet hogy ezekkel kell egy tár.


    "nem hallom hogy lőnek lám"
    Bocsi nem kötekedni akarok , de tegnap többször is hallottam miközben kusshadtam a bokorban, hogy pattognak körülöttem a golyók. Húztam is gyorsan. Azt is hallottam, hogy a hegyen a fejem felett az ellen snipere Druganovval durrogtat és szedi az embereket.
  • CSOCSO
    #172
    hát igen..itt már kezd hasonlítani a való életre. nem nagyon lehet észrevenni a jol megbujt embert..fleg ha mozdulatlan...
  • CSOCSO
    #171
    nem az a baj hanem hogy megint egy egész tár kell valaki megnyirbálásához...nahjo azé annyi nem kell ...nem hallom hogy lőnek lám...meg ilyenek.. és sajna az ironsightos célzás sem a legjobb.. ahogy már mondtam..nem a fegyver tetejét kéne látnom..amugy sajna az INF ben is van ilyen a shotgun.. de szerencsére csak az..
  • Forrest Tomee
    #170
    Ehhe, jó lesz ez a game. A sok rusher mekkorát fog szívni. Lesz itt kempingelés a bokorban rendesen
  • CSOCSO
    #168
    hehh..most játszottam egy fél orácskát 11 ember ellen..hát ez a gém nagyon unrealisztikus sit...már bocs akit meg fogok sérteni...a célzás rendszer meg félmegoldás.. a fegyver nem a tetejét kéne látni hanem a hátulját meg a pöcköt a tetején...
  • Pilu OBI
    #167
    www.vietcong-game.com
    Kijövetel nemsokára asszem. Pontosat nem tudok.
  • I.C.ram
    #166
    Mikor jön ki a game? és a MP demót hol lelem?
  • CSOCSO
    #165
    ok
  • Pilu OBI
    #164
    Ez a szerverünk most esik át egy upgradén, ami bele fog telni pár napba. Jó kis 2.2-es P4 lesz jó sok rammal.
  • CSOCSO
    #162
    én is mennék a szerverre:)
  • Xboxman
    #161
    nem megy a szerver
  • Qnosi [OBI]
    #160
    ... Hat ...
    "Tegyétek vissza a jelszót és csak magyaroknak engedjétek. Szerintem akit érdekl az fel fog menni. Tele lesz így is.
    A ping sem esik és játszható is lesz"
    #156 os komment ...
  • Pilu OBI
    #158
    Emlékeztető:

    Na hi all!
    Ize .. Szoval inditottunk egy Vietkong szervert, mert miert ne...
    Probaljatok ki ..
    152.66.93.10:5425
    password : vchu
    45 perces CTF korok mennek rajta, sniperek 2/csapat maxplayers : 20
    .. Ha valami van, SoF2 forumon megtalaltok minket, mert foleg azt tolunk, de neha ezzel is jaccunk 1-2* ...
    Remelem jaccotok majd rajta :)
    (ja pingem 45 volt asszem. . de voltak 10es pinggel is rajta :)
  • Pilu OBI
    #157
    Jelszó visszatéve, szerver fut. A kiesésért sorry.
  • Dud [OBI]
    #153
    Szerver holnapig szünetel. Holnap 12h körül indul újra (kis technikai malőr, sorry....).
  • Pilu OBI
    #152
    Érdemes. Nézd meg magad.
  • mazsa
    #151
    Mondjatok valamit erről a demóról plz. Érdemes leszedni?
  • Qnosi [OBI]
    #150
    A gaz csak az, hogy sok hulye kulfoldi :)
  • Pilu OBI
    #149
    LOL..
    Teszteltünk. 10 perc alatt fullon lett a szerver.
    NO LAG.
  • Qnosi [OBI]
    #148
    Na re..
    Jelszot levettuk, + mostmar lathato a szerver barkinek ..
    Ha esetleg igy tul sok a kulfoldi f@szkalap, akkor tudjatok, hogy hol talaltok minket :)
  • a.carkey
    #147
    az ...
  • a.carkey
    #146
    Ma visszamegyek egyetemre, de csüt. kipróbálom. Úgy este 6 körül már lesz időm ...
    Ja, és köszi!
  • CSOCSO
    #145
    tényleg egész jo a hangulat csak sajna kell 10 ember mert kevesebbel már elég sokat kell keresgélni emberekre:((((( amugy egész jo...bárcsak inf is ilyen szép lenne:)
  • Qnosi [OBI]
    #143
    Na hi all!
    Ize .. Szoval inditottunk egy Vietkong szervert, mert miert ne...
    Probaljatok ki ..
    152.66.93.10:5425
    password : vchu
    45 perces CTF korok mennek rajta, sniperek 2/csapat maxplayers : 20
    .. Ha valami van, SoF2 forumon megtalaltok minket, mert foleg azt tolunk, de neha ezzel is jaccunk 1-2* ...
    Remelem jaccotok majd rajta :)
    (ja pingem 45 volt asszem. . de voltak 10es pinggel is rajta :)
  • a.carkey
    #142
    nem tudtok egy olyan szervert, aminél átlag max 50es a ping, limitálva vannak a sniperek, és van csapatmunka?
    ma az egyik szerverre felmentem ott 15 sniper volt a 32ből. játszhatatlan volt.
  • a.carkey
    #141
    Egyszer láttalak bejínni oda, ahol én isvoltam, de eltűntél ...
    Én is a 100 alattikra próbálok felmenni, de sokan még 0.96-os patchel nyomják, akiknek ok a pingje is, más meg 200 feletti pinget produkál. De nem szűntek meg az utolsó patchel a bugok. 4 faszit szedtem le a fejem fílítt, akik a levegőben jártak. Ez most vagy bug és nem javötották ki, vagy cheatelnek, vagy meg találtak újabbakat. A nyugati emelkedőnél vigyázzatok a fejetek felett járkálókra, mert "az ajtók záródnak" ...
  • HoTDoG
    #140
    Már kijött a teljes?
  • a.carkey
    #138
    Mondjatok már jó magyar szervert, ami gyors, ctf és nem vietcong mode ...?!
  • a.carkey
    #137
    Így már korrekt. Én imádom.
  • a.carkey
    #134
    Nagy arcok vagytok :)
    Sajna egy fokozatú a lövés az M3-on. Full.
    Én elég sokat nyomtam már vele, így nekem bejön a fegyver. De csak dottal. Az olyan "hú mekkora ász vagyok célkereszt nélkül lövök" dumát meg nem kéne CSOCSÓ, legalábbis ennél a fegyvernél. Lehet DRAK, hogy TE pontosan tudsz vele lőni jobb gombbal, én nem. Örülök majd ha esetleg egymás ellen játszunk, és US-M3-al jössz ellenem, jobb gombbos célzással. Sajnos ÉN dot nélkül nem tudok a US-M3-al lőni. Valószínüleg qurva béna vagyok.
    :(
    Egy baja van, hogy rohadt sok a lőszerpazarlása, de nekem akkoris ez jött be a legjobban. Az M16, AK, sniperek stb. okés jobb gombra, ez nem. Én legalábbis béna vagyok vele.
  • Alexease
    #133
    Az SG letoltes le lett korlatozva?? Csak 20k-val jott a demo. A HC-rol 80k.
  • Xboxman
    #131
    Még mindíg csak demo van?
  • Xboxman
    #130
    Még mindíg csak demo van?
  • a.carkey
    #127
    Én ezzel nyomom:

    Ha itt leveszed a célkeresztet - én egy pontot használok annak - akkor nem tudsz vele célozni. Ha a kezdeteknél az m16 tetszett volna meg, akkor nem volna ilyen problémám. A US-M3-al nem lehet jobbgombbal célozni. De dottal faszául ... :)
  • Jacek
    #126
    kapcsold be csocso a vietnam modot benne..mindjart nem lesz celkereszt
  • CSOCSO
    #125
    nah meglestem a gamezt... first.. meglepődtem hogy mennyire jol fut a gépemen ahhoz képest hogy azt hittem hogy meg sem fog moccani..igaz nem neten gameztam csak lanba meglestem a gamezt...
    ami nem tetszik:
    van célkereszt
    eggyes fegyvereknél rosz a célzás : jobban lehet látni a fegyvere tetejét és nem a célpöcköt..tehát olyan mintha csak az álladig emelnéd a fegyverd nem a szemed mellé
    bár sosem fogtam gevyert de szvsz egy ak47 esnek vagy m16 osnak nagyobbat kéne rugnia..
    és utcso: ez bár fura és nem hátrány.. a fegyver nagyon le van lockolva...pl az INF ben ha elhuzod az egeret 1 cm re.. akkor nem az egész fejedet fordítod meg a karodat a fegyverrel ( mint itt) hanem a szemedet és a fegyver elejét....ez nekem jobban tetszik.. sokkal nagyobb szabadságot ad...
    még egy hátrány..felállásnél és lefekvés közben lehet lőni..(két kézzel..) oké ez nem real mod. talán nem is annak készűlt..szvsz nagyon király kis lövöldözős gamez..sőőőőőőőt!!!!ha MOHA ban ilyen célzás lenne azhem KIBASZOT KING gamez lenne..majd meglátjuk milyen lesz igy a Vietcong..mindenesetre INF a BEST..
  • Pilu OBI
    #124
    Tesztelés alatt áll a szerverünk. Nemsokára lesz belőle valami.
  • CSOCSO
    #123
    hehh olyana célzás mint az INF ben...töltöm meglesem..