2391
  • Xboxman
    #43
    BF A KING!!!
  • Maxxx
    #40
    Amúgy a game jó... ha már átlátod mit/merre... vlhol a cs, és a bf között van kb, netcode, stb szinten... (nincs olyan jó(mint persze semmi), mint cs lövés/találat/modellek...de bf alapnál jobb elsőre)...

    ...a hangulata meg egyedi/nagyon jó... megéri majd kivesézni minden szinten ;)
  • Maxxx
    #39
    ...jobban megsüketültem tőled, mint 1 vietcong gránáttól baz....


    ;)
  • rusland
    #37
    jo game nagyon de telleg csak annyira bugos...
    de parchekkel jo lesz majd
  • Pilu OBI
    #36
    Igazából nem a videókártya lenne a baj. A baj, hogy csak remote desktopon keresztül tudjuk elérni és konfigolni a szervert. Namármost semmilyen DirectX alkalmazást nem visz át a remote desktop. Bf42, Sof2, OFP ezekhez mind sima windows ablakban futo dedikált szerver van. Ehhez a foshoz meg el kell indítani a gamét ami DX felülető.
  • Falabu #35
    Nahh minnyá lejön!
  • Dud [OBI]
    #32
    Köszi a jó tanácsokat, csináltunk már pár szervert... Mi nem egy "himli-humli" szervert szerettünk volna összetákolni, hanem egy igényes darabot. Nagy sávszélességű kapacitásunk van, lazán tudnánk futtatni egy fasza szervert. De a progi jelen helyzetében erre alkalmatlan. Ha lesz dedikált, konzolos szerverindítási lehetőség akkor indítunk egy szervert, addig nem szarakodunk vele.
  • Cnut
    #31
    Nekem kábelem van. Szerintem nem lesz elég, de legkésőbb holnap kipróbálom.
  • a.carkey
    #30
    Akinek megfelelő netes kapcsolata van pl. kábel, és éppen még csak "ismerkedik" a programmal, na akkor "create a game" és kb. - ha jó a pinged -, 10-20 csákó pill. alatt csatlakozni fog, aztán nyomjad, nyomjátok. Ez ki van próbálva - el is ment 3 órám a játékkal. Tegnap is csak felugrottam körülnézni, hogy milyen a pálya és ott voltak. Mit akartok most a magyar szerverekkel? Ha most lennének jók, akkor azok úgyis tele lesznek, vannak (?) ... Akkor is jó pinged lesz, ha te csinálod a gamét. A többiek sem jobbak még a neten, ez egy vadiúj demo. Mire úgy belejössz, hogy "profi killer" leszel - max 1 hét -, addigra úgyis kijön egy patch a demóhoz, vagy jan. 30 (?) a full game, ott bizti minden problémát megoldanak. Ki kell bírni. Addig meg gyakorolni. A modem pedig, hát igen ... Az tényleg gázos. Ez van! Most. 1hét és szerintem jön a patch is. Aztán ugye 19én jön a Splinter Cell demo, úgyhogy lesz dolgotok ...
  • Dud [OBI]
    #29
    Ja, csak normális szervert nem lehet indítani...
  • rusland
    #27
    VIETCONG rulz skacok
  • varia
    #26
    sajna ez volt a baj a Deadly Dozen-nel is, igaz nem szep nagyon, de jol jacchato, de nincs dedikalt server resz......
  • Cnut
    #25
    Mi a magyar szerver (véreshurka) jelszava???
  • Dud [OBI]
    #24
    És hol??? Olyan ami nem grafikus felületű!
  • Tyler
    #23
    Neten,csak itt helyi háló van és ugy megyek netre.A servereket látom de nem konektál,viszont modemmel megy.
  • Blasta
    #22
    Hogy akarsz játszani?
    Net-en, vagy Lan-ban?
  • Tyler
    #21
    Ha valaki ért a hálozatokhoz,segitsen plz mert nem tudok LAN alol gamázni.Modemmel meg egy rakat szar.
  • Dud [OBI]
    #18
    Mehetne ha normálisan lenne megcsinálva. Kiaadnak egy olyan multi tesztet amiben nincs "dedikált" szerver opció. Ami még önmagában nem is lenne baj, de "normális" videokártya hiányában el sem indul. Márpedig egy szerverbe minek vkártya???!!! A másik meg, még ha el is indítanánk sem menne, mertha rámegyünk remote desktoppal azonnal befagyna.... Szal multi teszt ami nincs megcsinálva igazán.... Egy újabb rohammunka gyümölcse... non comment...
  • Jacek
    #17
    ko lenne skacok ctf vagy pilot mehetne:D
  • Dud [OBI]
    #16
    Valahogy biztos meg lehet oldani, hogy mi fellőjük. Lehet, hogy szánok rá egy kis időt és bemegyünk elindítani Dalival. Ő erről még nem tud, de majd rádumálom!
  • Pilu OBI
    #15
    Valaki indíthatna egy magyar teszt szervert. Én megpróbáltam, de nem lehet remote desktopon keresztöl elindítani, mert DirextX-es a menü és a kezelőfelület sajnos. Valaki olyan kellene aki ott van a szerver melett.
  • Jacek
    #14
    Meg kell varni a fullt es utanna donteni:)) de ahogy nezegetem erdekes a dolog:D
  • Tyler
    #13
    Ja most másodikra ráánéztem és tényleg egész jó,lehet elhamarkodottan itéltem,csak sajna nekem modemmel megy mert a szélessávom LAN alol van és a gama nem tud kijőnni,a servereket látja de kapcsolodásnál nem válaszol a server
  • Jacek
    #11
    Szerintem sem rossz jo volt a ping is jo lesz a jatek is szerintem okos kis dolgok vannak benne.
    Utobbi idoben a legjobb.
  • a.carkey
    #10
    Nálam faszául ment, kábelnet (tvnet) egész jó kis gamma lesz. Nem olyan szép, mint a képek voltak belőle - g4em van -, olyan mint a mafia cdn a video. Nem rossz rész. Hangulata van, de nem egy Americaás Army katonai tac game. A full bizti fasza lesz, ez meg ha nem is szép, de azért gyilokra jó. Unalmasnak nem mondanám. Egy bajom volt vele, hogy egye barom beszólt, ne legyen senki pilóta, mert ha azt lelövik kezdődik előlről. Ha valaki lett, azt az idióta lelőtte, mert bunkókám csak hentelni akart, aztán miután külföldi baromarc egymás után ölte a pilcsiket, akkor a társak is bepipultak és külföldi - holland - baromarcot is kipipálták vagy 9szer egymás után. Akkor külföldi baromarc észre vette magát és lekopott. Na utána nyomtunk egy pár jó kis menetet. Szóval így első kipróbálásra nem rosz, de a single bizti jobb lesz: alagutak, csapdák, helikopteres küldetések etc. Hajrá. Ha csak fele olyan jó lesz, mint a mafia volt singliben akkor oké a game. Így grafikailag, meg sem közelíti azt ...
  • Tyler
    #9
    Dobd fől a 8.2-est hátha ér valamit.
  • Tyler
    #8
    Szerintem is elég gyengécske.
  • cypher
    #7
    Sztem is unalmas,ping 110 körül,cselló.
  • Xboxman
    #6
    Ezt a játékozt hívják úgy ,hogy nagy nulla!Legaléábbis 20playerel még full unalmas játszhatatlan amikor a bf-ben ennyi playerel már tök izgi háborúkat lehet lenyomni!
  • magus
    #4
    sztem egesz jo jatek lenne ha nem 300as pingem lenne. olyan volt hogy allok moote, all egy helyben es nem talalom el...
  • Tyler
    #3
    Csak modemmel tudtam csatlakozni,nem enged ki LAN alol.Ha valaki tud megoldást ne kiméljen.
  • Tyler
    #1
    Remélem állat jó gama lesz mert csipem a viet háborut,most probálom ki a mp_demo-t.