2391
  • Dud [OBI]
    #227
    Igen fog látszódni. Ha nagyon nagy a tömeg és mi Magyarok nem jutunk be, akkor pass -t rakunk rá az biztos.
  • Dud [OBI]
    #225
    Na. Hosszú leállás után ma este újra beindul az -[OBI]- Vietcong szerver. Egy jelszómentes 32 playeres port lesz. Itt találjátok: 152.66.93.10:5425. 45 perces CTF korok mennek rajta, sniperek 3/csapat.

    Várunk mindenkit! Ha sokan összejövünk Magyarok, akkor lejelszavazzuk.
  • Pilu OBI
    #224
    Én láttam élőben ilyen mozgó fegyver skint.
    Azért a legászabb az a csóka volt aki 1 helikoptert cipelt a feje felett.
    LOL volt nagyon
  • I.C.ram
    #221
    Az nem egy bug? Én már láttam olyat filmben, és elég buggyanús volt.
  • Forrest Tomee
    #220
    Huhh az előbb mi láttam. Olyan csalás hogy a mukinak egy nagy fa nő ki a fejéből és 'szuper' energiája van, vagy 3 tár kellett bele.
    Hihetetlen, hogy mekkora kis köcsögök vannak.
    Gáz, hogy már a játék ilyen korai stádiumában ennyi csalás van. Mi lesz később?
  • I.C.ram
    #219
    Nehogymár ne legyen szerver! :D
  • Pilu OBI
    #218
    Nehogymár elsüllyedjél topik!
  • a.carkey
    #217
    Ha fel van patchelve a szerveretek 0.98ra, jelezzétek.
  • Pilu OBI
    #216
    A hivatalos oldalon a megjelenési időpont:
    21 March 2003

    Még 1 hónap.
  • Pilu OBI
    #215
    Csak tudod a SoF2 szerveré az elsőség. A Tegnapi Linux átállás nem igazán jött be. És gyorsan ezt a gépet raktuk vissza Sof2 re.
    Kis türelem és visszaugrik ez is Winre és mehet a Vietcong ezerrel.
  • I.C.ram
    #214
    :(( Pedig nagyon bejön a game.
  • Pilu OBI
    #213
    Mégse sorry. Még 1 kis csúszás a vietconggal...
  • Xboxman
    #212
    bazz ez így nem jó!Ti még a 0.96-os verziót használjátok amikor rég kijött a 0.98!
  • Pilu OBI
    #211
    Újra beindultunk, ezuttal az uj konfiggal:

    Emlékeztető:

    Ize .. Szoval inditottunk egy Vietkong szervert, mert miert ne...
    Probaljatok ki ..
    152.66.93.10:5425
    password : nincs
    45 perces CTF korok mennek rajta, sniperek 3/csapat maxplayers : 32
  • I.C.ram
    #207
    Na mikor lesz már szerver?
  • a.carkey
    #206
    Ameddig nincs norm szerver, addig nem szenvedek 60 feletti pinggel a külföldi serverekkel. Vagy vki tud egy norm magyar ctf, nem vietnam modeos szervert?
  • Forrest Tomee
    #205
    Nyomjátok még a demót?
    Mikor is fog kijönni a full?
  • Pupcika
    #204
    ok
  • Dali
    #203
    Hi all! A server meg mindig nem jo, remelem a heten megoldodik a problem. Ha megy a vc, akkor szolok itt a forumba.
  • Pupcika
    #202
  • Forrest Tomee
    #200
    Viszont 24 playernél kevés a 2 sniper.
  • a.carkey
    #199
    Akkor, ha holnap lesz server, jelezzétek. Jelszó? Szerintem max 24 spílerre rakjátok, mert 32vel már szar a ping. Ne legyen Vietnam mod!!!
  • I.C.ram
    #198
    Lehet valahogy IP szerint keresni a játék szerverkeresőjében, vagy kötelező felrakni a LameSpy-t?
  • I.C.ram
    #196
    Valaki pls mondja el a magyar szerver jelszavát és IP címét!
  • I.C.ram
    #195
    Thx!

    Valaki elmondana, hogy miért van az, hogy a menü viszonylag lassú, de a játék maga meg tök jól megy 1280*1024*32-ben minden a fullon. Amikor a modellt választom ki, akkor elég lassú. No mindegy, annyira nem lényeg, csak hátha tud valaki valamit erről.
  • mazsa
    #194
    http://www.vietcong-game.com/uk/downloads.html
  • I.C.ram
    #193
    Honnan lehet a multidemot leszedni?
  • CSOCSO
    #192
    ez infben nagyon szar:((((ugyanis egy tárral kinyirsz vagy 10 embert:)))és az a 10 ember eléggé egy helyre van rakva:(
  • a.carkey
    #191
    "Teamkiller" Ez a csákó bolond :)
    Mindenkit irtott, teamben. Mi meg ŐT. :)
    Ha bezerkeskedik, kickeljétek ki ...!
  • CSOCSO
    #190
    szar a kapcsolatom? nekem is tvnetem van...100 körüli pingekkel..miylen kül infben 500as pingnél is ugyanolyan minden csakhát kicsit késik
  • a.carkey
    #188
    A térkép szerint:
    .24-.25
    .18
    pl ...
  • a.carkey
    #187
    De lehet. Pl. a nyugati oldalon a nagy fánál, a folyó mellett ...
  • a.carkey
    #185
    Én kábelem nyomom. TVNET. Elég "korrekt" a pingem a külföldi szervereken, de azért nem az igazi. Az egy tár effektus nagyon-nagyon létezik. (Ez max81-es pinget jelent, ami - szerintem - sok.) Az a baj, hogy ha az amerikaiakkal vagy és 0 a csapatmunka - nem tudjátok megvédeni a nyugati oldalt - nincs esély. Azt csinálnak a vc, amit akarnak. Ha a sniperek száma sincs korlátozva, pláne. Ha mükszik a magyar szerver, akkor írjátok meg. :)
  • Forrest Tomee
    #183
    Tegnap nem tudom melyik szerveren a VC csapat elég keményen nyomta, még a spawn helyről is nehezen tudtunk élve kikerülni :o(
    Bár elég dekoncentrált voltam: egyik kezemben a gyerek, fülemen telefon nahh így sem játszom többet
  • CSOCSO
    #181
    azt írtam volna hogy zavar hogy nem látom ki lött le? nem hiszem de ha igen sry. azt akartam irni hogy az a nevetséges hogy nem hallom ki lött rám..mégha el sem talált...amugy jo a game...
  • Qnosi [OBI]
    #180
    Bocsi, de most epp vas upgrade van a szerveren, hetfore jo lesz remelem .. addigis henteljetek mashol :)
  • a.carkey
    #179
    152.66.93.10:5425
    password : vchu

    Mikor fog ez működni. Megpróbáltam fellépni, de azt írta ki, hogy nem létezik a cím ...
  • a.carkey
    #178
    Ez a játék úgy jó, ahogy van. Kikapcsolódásnak nem kell jobb. Az AA is fasza, de a körök hosszúsága miatt több időt érdemel. VC. Furcsa, hogy néhányan nem fülhallgatóval játszotok hálózaton keresztül. Azzal minden "tisztábban" hallható. Azt mondod nem látod ki lőtt rád. Ez így van jól, bár vannak rossz emlékeim. Egyszer franciák ellen nyomtam egy pár menetet, teamben. Ez volt az a bizonyos 15 sniperes játék. Katasztrófális volt. Bármennyire is érezted a játékot, nem tudtál a nyugati szikláknál amerikaiként továbbmenni, mert úgy levédték sniperekkel a területet vc barátaink, hogy ha egyet kiszúrtál és kivégezted, három másik attól még végzett veled. (13-2 volt a sniperek aránya, VC oldal javára. Folyómedertől, a bozótokig mindenhol voltak. Csak három fighter volt a csapatukban. Gránátokkal is próbáltunk operálni ellenük, de 13 sniper az 13 sniper. Borzasztó volt. Rémálmomban se jöjjön vissza és senkinek se kívánom.
    Lőszerpazarlásról meg csak annyit, hogy visszamész és "feltankolsz" újból ...
  • CSOCSO
    #177
    ok ne legyen INF..de legalább jol legyen megírva..
  • Forrest Tomee
    #176
    Egyébiránt biztos, hogy lesz jó bár hibája a játéknak és nem lesz 'életszagú', de szerintem nem baj.
    1. legalább betömi a 'dzsungelháborús' játék hiányt. ( a steal volt a legutolsó Vietnami gamma amivel játszottam vagy 100 éve)
    2. Nem is baj ha nem teljesen valósághű, mert sokunknak pont arra van szüksége, hogy este munka után kicsit szórakozzon.
    Pl. ezért szeretem a BF-et és ezért nem az AA-t.( ott sok a macera és hosszú egy kör )