2391
  • Pilu OBI
    #280
    Visszatettem. Csak zászlórablás megy.
  • Dud [OBI]
    #279
    CTF is megy. Még nem lett visszaállítva full CTF -re, de hamarosan megtörténik. (Kicsit eláztunk tegnap és még nem volt erőnk nekiállni...)
  • a.carkey
    #278
    Tök mindegy, meg sem néztem, mert utálom ezt a módot. Csak azt láttam üres. Most már megy a CTF?
  • Dud [OBI]
    #276
    Rendben. Holnap visszaáll csak CTF -re.
  • a.carkey
    #275
    most annyira sokan szeretik nalatok az atg modot, hogy egy darab ember sincs. szerintem legyen ctf, mert ha kinyirjak a pilótát - 2 perc -, vége a menetnek. felesleges ...
    Szerintem inkabb CTF
  • Dud [OBI]
    #274
    Csak hogy ne legyen állandóan CTF. Váltakozva mefy. Fél óra ez, fél óra az.
  • Dud [OBI]
    #273
    Fasza, köszi!
  • a.carkey
    #271
    atg? azt minek nyomtátok be. CTF elég. a pilóta kisérése rövid és uncsi ...
  • Dud [OBI]
    #270
    Megtörtént.
  • Dud [OBI]
    #269
    Na lesz egy szerver restart.
    FF off lesz, jelszó nem lesz.

    Egy kérdés: szavazást hogy lehet indítani??? Hogy lehet valakit kickelni?
  • Dud [OBI]
    #268
    Ok.
  • a.carkey
    #267
    Mielőtt vki azt hiszi, hogy Sephi vagyok ...
  • a.carkey
    #266
    Kompromisszum kéne ...
    GRRRRRRRR
    szimpi ....
    grrrrrrrrr2
    "béna"
    grrrrrrrrrr3
  • a.carkey
    #265
    Szerintem azért írunk páran ebbe a forumba. Bár én most diplomamunkámat írom, március közepétől lesz időm. Most ha minden jól megy egy hét bizti. Ha megbeszélünk egy időpontot, akkor lehet partyt rendezni. A "klánosodás" nem érdekelt soha, de egy jó játékban benne vagyok. Szerintem a többségnek adsl v. kábeles kapcsolata van. Vagyunk egy páran, akik játszanak vele. Találni kéne egy kompromisszumot és akkor összeülni játszani vele. Remélem a full nem fog kódot kérni a multi játékhoz. Bár tervezem, hogy beszerzem az eredetit is. A GD cég a Mafiaával nagyot ütött. Ha hasonló kaliberű progikat adnak csak ki, és miért ne, szerintem még kis hazánk kevésbé megfizetett polgárainak is érdemes támogatni őket. Ez nem Mikrofos, de valahogy GD szinpi. A Hidden 2 is vmikor kijön. Az elsőt - gyermekbetegségei ellenére - nagyon szerettem. A második részből látott képek sem voltak rosszak. (Bár a VC-os képek is jobbat mutattak, de azért nem annyira béna a mostani VC állapot sem.) Nem vagyok egy eredeti játékvásárló, mert sokat csalódtam, de ami igazán érdekelt és tetszett, azt megvettem.
    A "koordinált gyilkolást" meg gondoljátok át ...
    Hátha van egy időpont, ami mindenkinek jó.
  • Lifeforce
    #264
    Topic OFF
    Sikerült megcsinálnom az IGI2 szervert!!!
    Mostmár biztonsági másolattal is fel lehet menni.
    ip: 212.92.18.49 port: 26001 (default)
    nincs jelszó.
    Teszteljétek. A kezdő összeget is feljebb állítottam, hogy akik frissen jönnek a játékba azoknak is legyen esélye.A sniper ki van tiltva, hogy ne fulladjon kampelésbe a játék.
    Jó játékot kívánok.
  • Forrest Tomee
    #263
    Kéne, kéne de mégse legyen mert 3 embernél több nem lesz benn soha. Majd ha kijön a full akkor.
  • Dud [OBI]
    #261
    Akkor legyen jelszó vagy se????
  • Xboxman
    #255
    iksz
  • Forrest Tomee
    #254
    Jelszó jó lenne, ha legalább 10 ember játszaná ezt a játékot innen. Szerintem nincs ennyi.
    Aki játszik ezzel tegyen ide egy X-et
    X
  • Forrest Tomee
    #253
    :o)
    Látom Te is elveszítetted a türelmed. Megértem.
    Tényleg felfoghatatlan, hogy miért jó ez nekik.
    Carkey, a skineseket is meg lehet ölni, a fa alján ott a teste abba kell lőni kb 3 tárat :o)
    Nekem eddig 1x sikerült.
  • Dud [OBI]
    #252
    Már nem. Jó volt, fasza volt de újat kerestünk. Azt hittük, hogy a BF lesz a következő ilyen jellegű, de tévedtünk. Mind1, talán a Vietcong lesz az, ami pótolja a SOF2 melletti űrt. (Bár amennyi idő arra elmegy, sok minden másra már nem jut....)
  • Dud [OBI]
    #251
    Yo! Akkor FF off lesz, ideiglenesen, míg nem lesz normális admin opció. Ha lesz bemegyünk és banoljuk a kreténeket.
    Jelszó akkor legyen vagy ne legyen???
  • a.carkey
    #249
    Ma végre sikerült feljutni. Azt a sok "kiphaszott" cheatert. Fa skinek tömege. stb. Én nem'tom hogyan, de egy administrator nevü csákónak néha sikerült egyet-egyet megölnie. Szerintem legyen jelszó. Minden héten más. Nehéz feljutni, és ha mégis sikerül a cheaterek miatt játszhatatlan. Mivel 200 körüli volt a pingjük, gyanítom, hogy külföldiek. A teamkill opciót is vegyétek le, mert sok "más" csak azért jön ide, hogy a csapattagokat ölje. Ez lehetne az egyik legjobb csapatalapú fps, de így egyesek megölik a játékot. BRRRRRRRRRRRRRRRRR
  • SarkanyfuaRUSH
    #248
    Ja és erről a vietcong-ról mi a vélemény összességében a többihez képest? (kipróbáltam a szervereteket, de nekem nem nagyon jött be elsőre ez a gamma)
  • SarkanyfuaRUSH
    #247
    Dud! Nyomtok még egyáltalán OFP-t?
  • Dud [OBI]
    #245
    OFP, BF, most izomból SOF2! Vietcong, csak próbálkozás. Da ha jó, nyomjuk ezt is.
  • ÁjjLe BoBBi
    #244
    OBi...ez a név emlékeztet valamire.....talán csak nem BF ?
  • Dud [OBI]
    #243
    Ha kijön a full és legalább olyan jól paraméterezhető lesz mint az imádott SOF2 akkor biztosak lehettek benne, hogy se TK -zók se csíterek nem fognak szívesen járni a szervereinkre. Hál Istennek a SOF2 szervereink csaló és TK -zó mentesek. Jelen pillanatban a rendelkezésre álló eszközökkel nem lehet sokmindent csinálni. Max ki tudjuk szavazni. Anticheat, vagy TK büntető még nincs a játékhoz. Ha lesz, azonnal izzítjuk be!
  • a.carkey
    #242
    Egyszer találkoztam egy "Teamkiller" nevü szarzsákkal. Ha kirugtuk, akkor mindig azt mindta, hogy visszatér, akárhányszor is rugjuk ki. Mivel 32-es volt a szerver, nem volt nehéz dolga. 45 percig vadásztunk az ellenségre, és vel együtt a zászlónknál a gennyzsákra is. Nem mondom, hogy nem volt izgalmas a megossztott figyelem a csapattársakra, de azért sok energiát vett el. A srác azért csinálta, mert kibaszott vsz kibaszott szarul is nyomta és főleg dm-ezett. A "fa skin" tényleg durva lehet, bár én még nem találkoztam vele.
  • Forrest Tomee
    #241
    Hát nem tudom. Tegnap volt egy BLitz nevű farok az mindenkit kiakasztott az ellenség-skinnel + pár TK-zó és teljesen élvezhetetlenné tették a játékot. Inkább mentem kinti szerverre.
    Persze ha ezek a gyökerek nem jönnek be akkor jó.
    Nem lehetne valami adminos kirugdalást csinálni ezekkel? A vote elég gáz mert a 70% nem tudja használni.
  • Dud [OBI]
    #238
    Akkor most megkérdezem. Legyen jelszavas???
  • a.carkey
    #236
    Oké. Így meg lett és azt írja ki 26/32, de nem enged fel ...
    Ua a bajom, mint a #234-es hozzászólásnal ICR barátunknak.
  • Pilu OBI
    #235
    Használd a belső keresőjét -[OBI]- Vietcing Power a neve.
    J és 0.98 as, mindig is az volt.
  • I.C.ram
    #234
    Én se tudok bemenni, fentvan a patch, és a szerver is üres, de valamiért nem találja a hostot, pedig a Lamespy látja a szervert (csak azt látja). mi lehet a baj?
  • Forrest Tomee
    #233
    Nahh megnéztem a szervert nagyon jó lesz...ha lesz rajta paswrd. MOst teljesen elvezhetetlen mert tele van kis pöcsü ovisokkal akik ezerrel nyomják a cheat-eket + a TK-kat. Teljesen megölik a játékot
  • Forrest Tomee
    #232
    + tele a szerver nem lehet bemenni
  • a.carkey
    #231
    Miért mondjátok azt, hogy ne felejtsük el a patchet, mikor ti vagytok azok, akik 0.96-os verzióval nyomjátok a 0.98 helyett?
    Lehet, hogy én szarakodok, de nem sikerült fellépnem a serveretekre, pedig már nagyon szeretnék végre normál pinggel játszani ezzel a játékkal ...
  • Forrest Tomee
    #230
    Király!
  • Dud [OBI]
    #229
    Egyenlőre csak multi demo van. Azt le tudod szedni (a peccset ne felejtsd el) innen: Vietcongsite
    A végleges megjelenés: 03.21. Már alig várom!!!
  • ÁjjLe BoBBi
    #228
    sziasztok....nagyon LOL vagyok mostanában, annyira hogy meg kell kérdeznem, ez a játék mikor jött ki ? és honnan lehet leszedni ?