2391
  • Forrest Tomee
    #333
    Vagy még nagyon fiatal és nem élte át milyen fasza kis iskolai ünnepségek voltak azon a napon :o) + jó kis TV filmek.
    Csoszogi az öreg suszter stb :o)
  • a.carkey
    #332
    Ezek szerint a töri nem az erős oldalad ...

    : )
  • Örm
    #331
    Mikor jelenik meg?
  • a.carkey
    #330
    Győzelme idézőjelben ...
  • a.carkey
    #329
    Jó reggelt! Nézzétek meg a Hardwireden a Vietcong trailert. Bár a srácok a mohaa folytatásaként említik, de ez nem az. Ez a G&D féle Vietcong. Amit nagyon várunk. Ezt megnézve még jobban. Eddig amit tudunk a gaméról:

    - lehet benne járműveket vezetni
    - szép grafika, szuper játékmenet
    - vsz lesz benne helikopteres rész is
    - zseniális multi
    - ott sok kisfaszú gedvás csaló (remélem már nem sokáig)
    - nagyon mafiásnak tűnik a hangulat
    - van benne bf és flashpoint feeling is
    - még mindig nem jelent meg
    - a Tanácsköztársaság győzelmének a napján jelenik meg ...

    Más?



  • guces
    #325
    Hello tudnátok segiteni abban mekkora a Vietnám game gépigénye min-max,és még 1 Vietnám és Deadly Dozen közül melyik a jobb a véleményetek szerint, melyik nagyobb gépigényü? Köszi
  • Dud [OBI]
    #324
    Látnád a hátát! Kinnt vannak a bordái! Booaaaffff...
  • Dud [OBI]
    #322
    Valamint a háttérben látható még egy szép nagy fa sapkájú csóka is! :)))

    Kibaszott jó játék lesz ez, csak tegyenek meg mindent a csalók ellen. Már csak 7-8 nap és beindul a final -[OBI]- Vietcong Powaaa szerver!
  • Dud [OBI]
    #321
    Na akkor it az überLOL:


    Mu he he he!
  • Dud [OBI]
    #320
    Van még egy pár ilyen képem. Van olyan amikor nincs se keze se lába és a "semmi" fogja a fegyvert!!! :)))))))))))
  • Dud [OBI]
    #318
    Jah. Tud ilyeneket is az engine.
  • Dud [OBI]
    #317
    Persze, nem változott semmi.
  • Dud [OBI]
    #314
    Ja és csak érdekességképp egy kép:
  • Dud [OBI]
    #313
    Pedig most is fut. Onnan jövök.
  • Dud [OBI]
    #311
    Ahogy most látom, fut szépen.
  • Alexease
    #309
    FPS-hez ajallott, Angol tarsalgasi szotar - megszolitasok, jellemzesek, kotoszavak stb.: :)))

    shit, s h i t, shiteater, shitlicker, shitbiter, shitlover, shithole, fuck, f u c k, ass, a s s, asshole, asslicker, assbiter, asseater, asslover, assmaster, asscaptain, asspirate, asssucker, assblower, butthole, buttpirate, buttlover, butteater, buttbiter, buttthumper, buttsucker, buttlicker, buttlover, buttmaster, buttcaptain, buttblower, balllover, balleater, ballbiter, ballsucker, balllicker, balllover, ballblower, nutlover, nuteater, nutbiter, nutsucker, nutlicker, nutlover, nutblower, bitch, b i t c h, bitchass, bitchsucker, cock, dick, d i c k, dickhole, dicklicker, dickbiter, dickeater, dicklover, dicksucker, dickmaster, cunt, fag, faggot, pussy, pussybiter, pussyeater, pussylicker, pussysucker, pussylover, pussymaster, dyke, felch, cum, cumguzzler, cumdrinker, cumhole, cumlicker, cumeater, cumlover, cumsucker, cumbiter, cummaster, cumwhore, pissdrinker, pissguzzler, jizm, nigger, niger
  • a.carkey
    #307
    Hogy rohadna meg Ő is és az összes hozzá hasonló cheater genya társa is!
  • Xboxman
    #306
    :)Igen ezt a srácot az OBI-n kaptam le,tök pojén volt ahogy a helivel a fején mászkált:)
  • Pilu OBI
    #305
    LOL kiverte a szemem DayWalker hozzászólása de nem vettem észre.
    Hmm
    Bocsesz
  • Pilu OBI
    #304
    Egy csaló:



    Asszem ezt akartad belinkelni

  • Dud [OBI]
    #303
    03.21. Alig várom! Kipróbáltam single és multiban is a Line of Sight: Vietnam -ot és mostmár biztos, hogy ez (Vietcong) kap egy full szervert tőlünk. 03.23 -án már fut is a full Vietcong szerver. Ha megy a szerver, majd mondom az FTP -t, ahonnan le lehet rántani.
  • DayWalker
    #302
    Fullmérthez klikk a képre

  • Örm
    #301
    Mikor jelenik már meg?
  • a.carkey
    #300






  • a.carkey
    #299
    :)
  • Xboxman
    #298
  • Xboxman
    #297
  • Pilu OBI
    #296
    Befagyott. Most indítjuk újra. Bocs hogy csak most reagálunk, de warunk volt eddig.
  • a.carkey
    #295
    Tényleg, hová tűnt?
  • ÁjjLe BoBBi
    #294
    mikor jön ki a játék ?
  • Forrest Tomee
    #292
    Ja, majd ha kijön a full és kiszűrik a gennyláda csalókat akkor 'I'll be back' :o)
  • a.carkey
    #291
    Mi van? Mindenki Bull Vietcongjával nyomja ?
    :)
  • a.carkey
    #290
    Az nem hinném, hogy a VC lesz, mert még csak 11-én jelenik meg. Az nem a "Line of sight: Vietnam?"
  • a.carkey
    #288
    Bocs. 3 snipert írtatok. Sniperes rész "visszaszívva" ...
  • Dud [OBI]
    #287
    Jah. Átállítjuk 3 -ra.
  • a.carkey
    #286
    OKÉ, OKÉ. Csak elmélkedtem. A snipert TI is át tudjátok állítani 3-ra. (Mintha 5 lenne ...)
    Egy ekkora pályán, egy-két "barom" beül a bokorba és onnan lövöldöz ki. Ami a dolguk lenne, azt nem végzik, pedig CTF. Vagyis, abszolút nem fedezik a saját embereiket, csak "puffogtatnak". Ilyenkor, a cheaterek, meg csak hab a tortán (meg a US skin, VC skin).
  • Dud [OBI]
    #285
    Már mondtam. Ha kijön a full és legalább olyan jól konfigolható lesz majd mint a SOF2 akkor rábasznak a csíterek. Ezt megígérem. SOF2 -ben sikerült, itt miért ne menne...?
  • a.carkey
    #284
    Ez érekes volt. Korán elmentél Drak ...
    :)
    Szerintem, még mindig sok a sniper. Így is cheatelnek, de a kis szar vesz egy us skint és beül sniperkedni a zászlóhoz. Persze sok us is csinál hasonlókat, de mindkettőt elítélem.
    Hogy lehet kinyírni a cheatereket? Mert egyesek megölik őket ...
    Remélem a fullban őgy lehet majd konfigurálni a DEDsert, hogy a cheaterek, skinek, stb.-t ki lehessen szűrni.
  • a.carkey
    #283
    Ja, ez lett volna a következő tippem ...
    Remélem a "flying" bugokat kijavítják, meg a cheatet kiszűrik multiban. A "fa skin" még mindig nagyon durva ...
  • a.carkey
    #281
    Már rég óta meg akartam kérdezni: ha nézem a server listet, akkor mindig látok pár újabb pályát (pl. Base). Ezek mik? Skacok megszerezték az alfát és azt nyomják, vagy editáltak maguknak egyet?