2391
  • Dud [OBI]
    #378
    Már utána néztem a dolgoknak. Hamarosan meglesz. Ha megvan kirakjuk ftp -re ideiglenesen.
  • G. Joe
    #377
    ftp-m privát , sajna nem érnél vele semmit. DC-n tuti fentvan, és vmi sector warez nevül odalt emlitettek.
  • Coco
    #376
    Azt mondták 28-nem?A Trailer marha jó.Én is letöltöttem,hát már eléggé várom akkor pénteken már kinn is lesz.
  • Dud [OBI]
    #375
    Ok, köszi a választ. Adj pls egy ftp -t ahonnan le lehetne vadászni (ha tudsz).

    És a Vietcong? Már kinnt kéne hogy legyen!!!
  • G. Joe
    #374
    Már rég kint van a full, rövid elemzést a topicjában irtam asszem a 169-es hozzászolásban...tuti sokan megköveznek érte, de amit leirtam az ugy is van. Olvasd el. Nem mondom hogy szar, csak gyenge, élvezetes lehet a játék vele, de tul könnyü lönni vele. Kicsit komolytalan.
  • Dud [OBI]
    #373
    Aki ismer az tudja, hogy megszállottan tudok küzdeni egy játék megszeretéséért. Vannak gámák, amikre elsőre mindenki azt mondja, hogy hulladék, én mégis tudok játszani vele a hibáival együtt. De ez a DD1, DD2, LoS:Viet olyan gázra sikeredett, hogy tényleg nem bírtam tovább 5-20 percnél. Nem tudtam eldönteni, hogy röhögjek vagy sírjak. Inkább uninstall lett...

    A Black Hawk nem jó? Főként multiban érdekelne. Mi a gond vele? Mikor jön a full?
  • G. Joe
    #372
    Minden játéknak adok negyed orát.....ha meggyőzött, akkor marad...ha nem akkor uninstall és delete. Megletetösen válohgatos vagyok. A Black Hawk Dawn jol teljesitett például...csak másnap töröltem. Mondjuk csak hajnalban installáltam. :))) Játszottam vele egy multit, mert singe no comment.. MAjd miután multiban kitapasztaltam a "szépségeit" átadta magát az enyészetnek. Az is meghal akinek mellé lösz. :).....NA mit fogok ezért kapni. :)
  • Dud [OBI]
    #371
    Egyetértek. A DD2 atom szánalmas volt. Annak is adtam asszem 5 percet. Miután nem tudtam átmenni egy fűcsomón és felgyalogoltam egy fa tetejére kiakadtam.

    A Vietcong kinnt van már? Van infod???
  • a.carkey
    #370
    Már a Deadly Dozen 2. része is béna volt. Itt van egy szép játék, egy qurva unalmas játékmenettel és idióta AI-val. Kérdezem: Miért kell ezt erőltetni? (DD1, DD2, LofS) ...

    :(
  • Dud [OBI]
    #369
    Akkor jó kemények az idegeid...
    Miután felgyalogoltam egy 90% -os emelkedésű sziklás hegyen, azonnal uninstall.
  • And5
    #368
    ne fárasszá :)
    inkább írja dohgy hol akadtál el raymanben
  • zaki
    #367
    és nem hivatalosan?
  • And5
    #366
    európában 21 march 2003
    amerikában 25 march 2003
  • zaki
    #365
    hiatalosan mikor jelenik meg a játék?
  • Pilu OBI
    #364
    Akkor marad az UK verzió.
  • G. Joe
    #363
    lol. Én az elsö küldetés végéig vártam vele. :)
  • Pilu OBI
    #361
    Mi van már az ISO-val??
  • Dud [OBI]
    #360
    Akkor nézd meg a Vietcongot. Minden tekintetben veri azt (ez persze magánvélemény). Vannak abban olyan dolgok, amire olyan ideges lettem, hogy azonnal uninstaláltam...
  • Dns5000
    #359
    oke akkor varok a vietkongra :P
    de ez is nagyon szep game
  • Dud [OBI]
    #358
    Nem. Ez két teljesen különböző játék. És a Vietcong klasszisokkal jobb lesz.
  • a.carkey
    #357
    LofS egy ... dd stílusú ... mi is? Irreális gépi látással, de szép grafikával ...
  • Dns5000
    #355
    Line of Sight: Vietnam Readme
    Version 1.01
    http://www.n-fusion.com
    Nem vagyok teljesen biztos benne hogy ez ugyan a jatek e mint a vietcong de nagyon hasonlit.
    Szerintem atneveztek a jatekot.

    Elakadtam a 4 palyan, ejszaka van es miutan kinyirom az elso vietkong hullamot nagy nehezen, aztan lepek elorre para es lelo egy sniper :(
    van valakinek otlete hogy kellene csinalni?
  • a.carkey
    #354
    Azt tudom, hogy "Gold"-on van ...
  • a.carkey
    #353
    Mintha Európában ma jelenne meg ..., nem?
  • Dud [OBI]
    #352
    Már nem kell sokat aludni és kijön.
  • Ford Fairlane
    #351
    THX. Majd jövök hentelni. Már beszereztem helikopter-sapkát.
  • Dud [OBI]
    #349
    Persze. Állandóan fut, de még csak a béta 0,98 -as. Se védelem, se semmi. A beépített keresőben megtalálod. Neve: OBI Vietcong Power
    Ne felejtsd el peccselni.
  • Ford Fairlane
    #348
    tudásvágyam, b+
  • Ford Fairlane
    #347
    Jelenleg fut valahol OBI VC demo szerver ???
    Tudom, tudom a kőkorszakban élek, csak todásvágym van. Nos ?????
  • Dud [OBI]
    #346
    Ha elég Magyar lesz, akkor mindenképpen pass -os lesz a szerver.
  • Dud [OBI]
    #345
    Ez igaz. Na akkor csak abban lehet bízni, hogy lesz valami integrált védelem. Különben tényleg baszhatjuk...
  • Forrest Tomee
    #344
    Hát pedig ha nem találnak ki valamit a 'rohangáló fákra' akkor temethetik a játékukat.
    Esetleg a Pass-os szerver segít.
  • Dud [OBI]
    #342
    Csak 2 dologért rimánkodok!
    1. Legyen használható a dedikált szerver része (legyen paraméterezhető, működőképes, fagyásmentes...)
    2. Legyen benne beépített anticsít opcio (Pure szerver esetleg PB)
    Remélem nem csak ábrándozok...
  • Dud [OBI]
    #341
    Még 3-5 nap és indul a full szerver. Ha nekünk lennt van, kirakjuk FTP -re, hogy le tudjátok szedni.
  • Pilu OBI
    #339
    Restartoltam...
  • a.carkey
    #338
    OFF TOPIC:

    Nálunk Schmidt "Jani bácsi" aratott. Emlékszem, 1987-ban, már szinte becipelték, mert a 19-es, 45 ös partizán, szinte élő halott volt, de minden baszott ünnepségre odaültették ...

    : )

    TV? Hmm. Bors? (Ez még jó is volt.)
    Fekete "macsek" bandája
    Kun Béla elvtárs élete c. sorozat (Kun Miklós a tv-ben látott történész az unokája.)
  • djcom
    #337
    Nem hinném,hogy lesz kód!
    Remélem....
  • a.carkey
    #336
    Mellesleg mit tudtok a multi részről? Kódot fog kérni, vagy simán lehet majd játszani?
  • a.carkey
    #335
    Vki 21-et írt. Az EB Games-en van 25 ... Ennek ellenére lehet, hogy tényleg 25.
  • djcom
    #334
    25-én