2391
  • Atisz #2311
    Nem jó, a szerverrel semmi baj. Nálam van a hiba a programmal. Kilépéskor megfagy, nem válaszol. Addig semmi baj nincs amíg le nem jövök az adoot szerverről, de amikor lejön egyből halál és reset. Ilyen én még nem láttam!
    Segítséget/tippeket továbbra is várok minden hozzá értőtől!
  • Atisz #2310
    Kipróbálom...
  • Atisz #2309
    Ez komoly? Ha másikra megyek, ott nem fagy be kilépéskor?
  • Visitor
    #2308
    Nekem is volt... a szerver xar, próbáld másikon
  • Atisz #2307
    Légyszíves írjon aki tud valamit, mert sürgős lenne a válasz...
  • Atisz #2306
    Gyerekek!
    Lenne egy kérdésem? Amikor elkezdek online játszani minden rendben van, de amikor kilépek a játékból vissza a serverekhez és kijön a Vietcong felirat alul a töltési sávval, akkor lefagy. Ez miért van?
    Eredeti Vietcong + Fist Alpha + 1.60 patch fennvan.
  • kispalika
    #2305
    Közben leszedtem egy másik noCD/FixedExe-t, (ami nem a deviance-os), egyenlőre úgy tűnik, hogy ezzek működik. A lövések hatásosak lettek. Egy rövid játszás alatt nem tűntek el az emberek a ruháikból. Szerintem most már jó lesz.
    Nagyon köszönöm a segítségedet. Hálám örökké üldözni fog.
  • tHommy
    #2304
    DE valószínűleg a patch miatt nincs nekem ilyen bajom. Amikor felraktam a Fist Alphát --> v.1.51 Patch, akkor nekem is ezt csinálta. Utána azonnal felraktam az 1.60-ast és megjavult. Ezzel csak azt akarom mondani hogy a patchekben javították a bugokat és a hibákat. Csak az összes patch (6 db) 125 MByte.
  • tHommy
    #2303
    Bocsi, de nekem már 1.60 patch van fennt. Patchelés nélkül még nem néztem meg.
  • kispalika
    #2302
    Neked is az 1.00 verzió van meg? Ha igen, nem küldenéd el a te exe-det?
    [email protected]
  • kispalika
    #2301
    Hát ez sajnos nem sikerült. Felraktam a deviance-os exe-t. Most sem lehet lelőni őket. Csak lövöm-lövöm, semmi. Ő lő egyet, neke kész.
  • kispalika
    #2300
    Köszönöm a segítséget. Megpróbálom.
  • tHommy
    #2299
    Akkor lehet hogy egy patchben oldották meg hogy kiírja a verziót. A 3 crakből mindegy melyiket rakod fel, a NOCD/Fixed Exe craknél CD nélkül is megy a game, én a deviance-os NOCD/Fixed Exe-t ajánlom. A Fist Alpha egyébként a Vietcong kiegészítő lemeze, pár új küldetéssel.
  • kispalika
    #2298
    Én is a menünél kerestem a verziószámot, de ott nincs. Viszont a multiplayer részben megtaláltam: ver 1.00.
    3 ilyen verziószámút is találtam a GameCopy-n ebből 1 FixedEXE, 2 No-CD/FixedEXE. Mindegy, hogy melyiket rakom föl?
    Nem tudom, hogy az mi, de szerintem nincs fenn FirstAlpha. CD-ről van feltelepítve a játék, azon kívül eddig semmi nem lett hozzátéve.
  • tHommy
    #2297
    Amint belépsz a játékba, a jobb felső sarokban ki van írva hogy milyen verziószámú a game. Pl: v.1.01 vagy v.1.60. Az 1.50 patchet nem ajánlom, mert akkor men lehet lelőni a vietcongokat, sem késsel sem puskával. Ez egy hiba, amit az 1.60-as patchben orvosoltak. De mivel lassú a neted, az 1.41es patchet rakd fel. DE lehet, hogy kéri az előző patcheket: a v.1.01, v.1.20, v.1.30, v.1.40, v.1.41-est. Egyébként fennt van a Vietcong: Fist Alpha?
  • kispalika
    #2296
    Nagyon köszönöm az eddigi segítséget. Bocs a hülye kérdésekért:
    A GameCopyWorld-ön 20-30 exe van. Hoonan tudom, nekem melyik kell? Beléptem a játékba, de sehol nincs kiírva, hogy pl.v.1.01 vagy v.1.50.
    A patch-et nem tudom letölteni, mert túl nagy. Az itthoni internetem pedig túl lassú.
  • tHommy
    #2295
    1.6 Patch
  • tHommy
    #2294
    gamecopywold
  • tHommy
    #2293
    Nem, a patch egy fájl, a krekk egy másik. A Cracket a gamecopyworldről tudod letölteni.
  • kispalika
    #2292
    Jó pár oldalt elolvasta, a fórumban. Láttam, hogy egy crack kellene, de egyik helyen sem jön be, gondolom régiek a hivatkozások.
    Az 1,6 patch ugyanaz, mint a krekk?
    Bocs, de hülye vagyok az ilyen dolgokhoz. Én csak játszani szeretek (szeretnék)?
  • tHommy
    #2291
    1.6 patch fenn van?
  • kispalika
    #2290
    Elég problémás nálam a játék. Egy ideig játszok gond nélkül, egszer csak eltűnik az emberek nagy része, csak egy mellényszerű valami járkál a földön. Csodálatos.
    Aztán meg hiába lövöm az ellenséget, meg sem kottyan nekik, pedig közelről lövöm, na és elvileg el is találom.
    A kézigránátot nem tudom kezelni, mindig én robbanok fel.
    Ha tudtok, légyszi segítsetek, mert így nem tudok játszani.
  • Visitor
    #2289
    Beragadt a billentyű
  • cs31
    #2288
    Elkezdtem játszsni,és mikor leszálltam a helikopterről, magától megindult a csávó,nem tudom irányítani,csak oldalra.mi lehet a baja?
  • Visitor
    #2287
    Szivesen ha én segítettem... ha nem akkor meg csak gratula
  • R0sc0
    #2286
    EZER KÖSZÖNET SIKERÜLT BEINDITANOM!!!
  • Visitor
    #2285
    Próbáld átállítani a beállításoknál...nekem be szokott jönni...
  • grebber
    #2284
    Nekem azt csinálja hogy elinditom bejön a beállitások és nem indul.
    elinditom megint akkor mejöb valami szöveg arra viszem hogy mégse és megy.
    Már nincs fennt a game.
  • R0sc0
    #2283
    már vagy 10szpr megprobáltam a windows feladatkezelöben meg is jelenik hogy fut a game de utánna el is tunik, mert kilpé.
  • grebber
    #2282
    Inditsd mégegyszer nekem is baszakszik mindig
  • R0sc0
    #2281
    hy.
    felratam a vietcongot, az 1.6os pecset is meg ahoz a krekket, de amikor el akarom inditani akkor, bejöna beallitasok aztán OK, és semmi sem történik mi lehet a hiba? pls help
  • Visitor
    #2280
    Keress a weben. Sok van!
  • oneal1
    #2279
    Tud nekem valaki végigjátszást adni???
    Elöre is köszi
  • grebber
    #2278
    Hétvégén megint lesz "parti" :)
    Most az amcsikkal leszünk hogy tényleg nehezebb-e velük.Haverommal leszek megint tehát 2 fix magyar tag :)
    Aki akar jöhetne még. Hungarian vs all national .
  • grebber
    #2277
    SEAMAN a szerver név amit szoktam csinálni. (1024/256 net-el) és a neven a játékban az igazi neven de megváltoztatom majd Seaman-re :)
  • Visitor
    #2276
    Milyen néven szoktál fenlenni?
  • grebber
    #2275
    Heh ez most jó volt voltak magyarok is nem is egy.
    Remélem nem lagolt a szerver amit csináltam,kérdeztem de nem válaszoltak.

    Vietcongokkal leigáztuk az Amcsikat CTF-be 19-2-re 45-percben.

  • grebber
    #2274
    Nem jön multizni valaki most voltunk páran csinálta szervert azt jöttek a külföldiek?
  • Hyper Snake
    #2273
    kösz a segitséget !
  • Visitor
    #2272
    backspace vagy h