2391
  • HooDoo
    #958
    nekem is az kell :) az utolsó save-em a "save44.psg" . Sztem a következővel már vége a küldetésnek. Az kéne!
  • I.C.ram
    #957
    Nekem az a bajom, hogy odamegyek a rabhoz, makogok Bronsonéknak, erre minden VC elmegy a főbejárathoz, de ahogy odamegyek a rabhoz, és beszélek vele, rögtön jön minden irányból jópár VC, és rögtön lelőnek! :( Nekem az az elmentés kéne, ahol már kint vagy a bázisból a rabbal együtt pls küld el mailben! [email protected]
  • HooDoo
    #956
    azannyát. nemsikerült a link. Szóval ide: [email protected] -re
  • HooDoo
    #955
    Jah az lehet, mert szétlőttem ak-val mindenkit :))) Pedig még igy is élve hoztam ki a faszit. Figy, nemtudnád elküldeni a következő mentést, ami következik? lécci küld el erre az e-mail címre!
  • I.C.ram
    #952
    Nekm mindig bemegy a faszfej hornster, és kinyírják a rabot.
  • HooDoo
    #951
    Látom te már megcsináltad a küldetést. Én ezt csináltam és elakadtam: kimenekitettem a csávót, felvittem a dombra, kértem valami légi bigyót, és ezután nincs semmi :)
    Mit csináltam rosszul? A csávót ugy szabaditottam ki, hogy oodakúsztam a ketrechez, és hangokat adtam (a use gombra ez volt a parancs) és a csapattársaim magukra hivták a figyelmet a dombnál. A zűrzavarban kinyitottam a ketrecet és lelőttem az ellenségeket. Oké végeztem mindel. Ezután mentem fel a dombra, és kértem légi erősitést. És most a fazon csak áll a ponton és semmi sem történik. Mit hagytamki/rontottam el?? plz hlp me!
  • Izmael
    #950
    de a ventrilo az istennek nem megy:((((

    nem tudom má, hogy hog konfigoljam?:(((
  • I.C.ram
    #949
    Egyszerűen nem megy!!!! Besurranok ott baloldalt a dombocska alatt, de egy köcsög mindig észrevesz! Nem tudnál egy Quicsave-t vagy autosavet küldeni onnan, ahol már biztonságban van a faszi?
  • G. Joe
    #948
    ventrilo
  • Izmael
    #947
    Hoi sláácok...

    Roger Wilco-val nagyon tré a prg.
    Van még valami használható voice chat?
  • I.C.ram
    #945
    De, merre van a főbejárat??? ÉS hogy hogy nem vettek észre az őrök?
  • G. Joe
    #943
    sehogy, én csak multizom szinte minden játékban. :)
  • I.C.ram
    #942
    Te... mmhmhmhm! :DDDD Elöbb írtam le, hogy nincs semmilyen világító ezsközöm. :) De mindegy, mert már megoldottam a problémát, kiderült, hogy be kellett menni a kunyhóba, és megnézni, hogy van-e bent valaki, miután ezt megtettem jött mindenki rendesen!

    Másik kérdésem: Ott vagyok a faluban, ahol fogva tartájk a faszit. Azt írja, hogy tudok az embereimnek parancsot adni a T gombbal, de semmi nem történik, ha megnyomom. Próbálok minél közelebb kúszni, de állandóan észrevesznek és lenyírják a fazont. Érdekelne, hogy ti hogyan csináltátok!
  • G. Joe
    #941


  • G. Joe
    #940

  • I.C.ram
    #939
    De ez bug, hogy nem jönnek nem pedig, direkt van, ugye? De egy kukkot nem látok, nem tudom, hogy fogok én lenyírni xy mennyiségű VC-t. Ráadásul még semmilyen világító ezsközöm sincs.
  • And5
    #938
    szörföztem a mocsárban :DDD
  • HooDoo
    #937
    én itt egyénileg bementem a szárazföldre, iszonyú nehezen leszedtem az ellenséget, de tényleg méterről méterre küzdöttem magam, aztán már szépen bejártam az egészet, és visszafele mente, a csapattársak már közelebb voltak, és el is indultak...
  • I.C.ram
    #936
    Arghhhh!!!!! Elegem van ebből a kibebaszott sok bug-ból!!!!!!!!!!!!!! Azon a pályán vagyok, ahol tök sötét van és egy mocsárban mászkálunk. Találtunk egy VC kunyhót, erre előre ment Hornster és Crocker, és az a faszfej ferdeszmű (pointman), csak azt nyögi, hogy We wait for other, de azok a köcsögök nem jönnek, csak ott állnak. Nem tudunk továbbmenni miattuk!!!!!!!!! ARGGGGGGHHHHHHHHHHH erre van megoldás??? Esetleg, ha jól gyomorba lövöm őket, akkor észheztérnek?
  • G. Joe
    #935
    thnx
  • Dud [OBI]
    #934
    Rendben, átnézzük a konfigot. Ha újraindul, szólok!
  • G. Joe
    #933
    OBI-sok!!! Ne sajnáljátok az ellenfelet! :((
  • I.C.ram
    #931
    Lődd ki a csapdának a gránátját, és akkor felrobban magától.
  • Xboxman
    #930
    Valami tényleg el lett szarva!Tök kevés ellen van!
  • Xboxman
    #929
    Ahogy észrevettem minnél többen vannak a szerveren, úgy nő az ellenfelek száma
  • G. Joe
    #924
    jol látom hogy kevesebb az ellenfel? Sok vietcongot akarok!!! :)
  • G. Joe
    #923
    thnx
  • Dud [OBI]
    #922
    Ja ja. Ki lett javítva a konfig. Mostmár tökéletes. Ha mégse, csak szóljatok.
  • G. Joe
    #921
    Server down! Remélem épp javitás miatt!
  • Xboxman
    #919
    jól kifogjátok az ilyen gameket:/
  • Dud [OBI]
    #918
    Fos bakker ez a szerverindító progi... Állandóan beszarik.
  • Xboxman
    #916
    már a coop szerver is bugzik(csak Radioman-t és sniper-t lehet választani) kéne egy restart OBI team:)
  • Xboxman
    #915
    Mondjuk úgy hogy akivel szeretek coopozni nincs fent:)
  • G. Joe
    #914
    nem igaz :)
  • Xboxman
    #913
    bazz mindig üres a coop szerver:/
  • G. Joe
    #912
    ennél nagyobb bajod, sose legyen :)
  • I.C.ram
    #911
    Az a bajom a játékkal, hogy viszonylag reális maga a játék, de a fegyverek meg tök irreálisak. Na ne mondja már nekem, hogy kb. 1930 környékére datálható fegyveren volt fire-mód váltás. (Thompson) Meg hogy nincs felhúzó kallantyú egy-két fegyveren, csak berakja a tárat, aztán, már lőhetsz is. :(
  • I.C.ram
    #908
    Akkor megpróbálom xy-szorra is. :(
  • Forrest Tomee
    #907
    Szvsz sehogy mivel egy történés megy végig.
  • I.C.ram
    #906
    Lehet pályánként nehézségi fokozatokat állítani? Egyik pályán mindig kinyírnak, de nem tudom honnan, és EASY fokozaton tuti nem ölne meg, de nincs kedvem újból idáig elszenvedni "new game" miatt. Valaki tud segíteni, hogyan lehetne easyre váltani?