2391
  • Petyus_
    #1009
    Tegnap kipróbáltam coop-ot, tényleg jó, feeling ezerrel , csak a csapatszellem terén voltak hiányosságok..
  • Blasta
    #1008
    Mert lámer vagy és nem gondolkozol, hogy esetleg nem a játék bug-os, hanem a crack-et csinálták meg szarul!
  • Deajka
    #1007
    Az új crack ellenére pattognak a fiúk. Nem mondom impozáns a látvány.
  • Grave Digger
    #1006
    Hát ez egy mekkora ratyi gáma, feltettem, játszottam vele tizenhárom és fél percet, de aztán a kukában landolt a két cd:) Tiszta bug:(

    -spigi-
  • Xboxman
    #1005
    Egyébként találkoztam tegnap csiterel egy csiterel!A genyó VC oldalon belebújt a falba és onnan osztotta az észt...
  • Xboxman
    #1004
    Pedig nagyrésze tényleg zavaró...
  • G. Joe
    #1002
    csak , nyugodtan, ne felejtsd bevenni a gyogyszeredet esténként, mert akkor mindig igy jársz. :)
  • I.C.ram
    #1001
    Elegem van a CTF-ből! Hogy miért is:

    -Megáll a levegőben a gránát -> azthiszem, hogy elöbb fog robbani, mint ahol en vagyok, és nem menekülök el.

    -Medicnek semmi értelme, mert tudományának magáncélű felhasználásán kívül szarik segíteni a másiknak.

    -Engineer ugyanaz mint a Medic, továbba a csapda rendszert szarul csinálták meg. Nem lehet olyan helyre rakni, hogy a haverok ne lépjenek bele. Mire lerakom már rég szarrálőttek.

    -Kurva nehezen lehet megkülönböztetni a kasztokat.

    -Nincs értelme bújkálni, mert ha meghalsz, úgyis újraéledsz pár másodperc múlva.

    -Fegyverek sebzése iszonyat gyenge. Nem értem miért nem lehetett olyan szintű sebzés modellt csinálni, mint ami a singleben van a VC-oknál.

    -Hiába van sok fegyver, ha max. csak 1-2 használható. Többi egy rakás fos.

    -Bokrokba nem lehet bújni, csak mögéjuk. Demoban még lehetett.

    -Játék közben nem lehet semmit állítani.

    -...és még sorolhatnám... egy peccs ráférne erre a játékra.
  • HooDoo
    #1000
    #1000
  • HooDoo
    #999
    még1
  • HooDoo
    #998
    na legyen meg az 1000. hozzászólás még ma :)
  • HooDoo
    #997
    hány küldetésből áll a játék?
  • I.C.ram
    #996
    Én azt úgy találtam meg, hogy hátráltam az ellenségtől, és ahogy tolattam, beestem oda. :) Nem is gondoltam volna, hogy ott van valami. :)
  • I.C.ram
    #993
    Brrrrrr.... A Radio Delay pályán vagyok, és valamiért mission failed van, és felrobban a rádió szoba, de a mozsárosokat már rég megfingattam, már a bázison vagyok, és kb. a 3. autosavenel. Ezeknek van TNTjük, vagy hogyan robbantják fel? Állandóan kigránátoznak a VCk Akárhogy mozgok folyamatosan állandóan felrobbanok. Elég OFP effektus ez az AI, ott is az volt, hogy akárhova bújtál az ellentől, ő tudta, hogy hol vagy. Szerencsére az OFPben kicsit javítottak rajta, de így ez a VC idegtépő!!!!
  • FREAK
    #992
    téháiksz!
  • Xboxman
    #991
    Én ígyse-úgyse jutok el a zászlóig:)
  • Xboxman
    #990
    #579
  • FREAK
    #989
    ja, és igaz, hoyg fél percig konfigoltam, de se én nem sebződtem, sem az ellenség..... ez tényleg ennyire bugos?
  • FREAK
    #988
    atyaúristen

    felraktam, quick fight.... meglátok pár sárgát, gránátot nekik.... kinézek a szikla mögül, és valami térdig érő "valamit" látok mozogni a földön

    megnézem közelebbről, nem jövök ré mi az, de lő, mint a veszett, csak nem talál el

    utána jön még 2 másik.... komolyan nem bírom megmondani, mik voltak

    ha már volt ez a bug, akkor sorry, ha még nem, itt egy kép

  • I.C.ram
    #985
    Szoktam cserélni, de a Degtarev valóságban kurva pontatlan, mint minden nehéz gépfegyver, ezért nem is próbáltam, a dobtáras pps meg iszonyat pontatlan. Szoktam próbálgatni a küldetések elött a fegyvereket a céltáblán, és szerintem ezek a fegyverek sokkal pontatlanabbak. Na mindegy megpróbálom Degtarevvel. Az is kurva idegesítő, hogy nem írja, ki hogy mitől mission failed. Eddig majdnem minden játékban kiírta, hogy mitől mission faild, de ez miért nem????????????????????????
  • I.C.ram
    #984
    AMD Athlon XP 2400+ 512 mb ram GF4Ti4200. 1280*1024*32 max. Detail 50-60 fps
  • Xboxman
    #983
    OBI team!:)

    SZVSZ CTF-be túl magasra van állítva a respawn time(35sec)elég idegesítő kivárni...
  • Hamlet
    #982
    közben megnéztem ha valami van 6fps egyébként 15, a jó crackkel :(
  • Xboxman
    #981
    P4 2300,512 PC2700 DDR,Geforce 4Ti 1152x865 a "fps javító" crackel 25-50Fps High Detailon...
    Én frapsal iratom ki...
  • G. Joe
    #980
    AMD 2.1XP gf4 ti4200 512ddr
  • G. Joe
    #979
    konzolba:showfps 1 ha jol emléxem
  • Hamlet
    #978
    Ti milyen konfiggal nyomjátok? Nálam Duron 1200, 256 SD, GF3Ti200 húzva 800x600-on min detail mellett alig játszható! FPS-t hogy lehet kiiratni?
  • G. Joe
    #977
    ..és néha kialszik az xy TEAMKILLER felirat is....
  • bizkit
    #975
    Köszi! ...és ne haragudj!
  • bizkit
    #972
    Gyerekek! Segítsetek! Honnan tudok letölteni egy müködö jó crack-et, mert ami nekem van azzal nem tudok lelöni senkit! :o(( A kézigránátos megoldás az ok!! Help!!
  • I.C.ram
    #970
    Van valami tanács, hogy hogyan kéne?
  • I.C.ram
    #969
    Megint elakadtam! 3 mozsár-dandárt kell megfingatnom, de egy idő után mindig vége a külfinek mission faileddel. Arra gyanakszom, hogy a sziklán lévő VC szedegeti az embereim Dragunovval, mert általában van vége, ha megjelenik a torkolattüze. De nem tudom sehogy leszedni a faszit, mert m16 még fekve sem visz el odáig. 2-3 tár rámegy singleshottal, de nem akar megmihájlani. Azon gondolkodom, hogy az egész mapet újra kezdem Winchesterrel, hátha az kiszedi, de félek, hogy azzal meg a közelebb lévő faszikat nem fogom tudni megfingatni.
  • I.C.ram
    #967
    Én mondtma, hogy jobban kéne korlátozni. Radioman 0-1, Sniper max 1. Medic max 1.
  • G. Joe
    #966
    helyesiras rulz. Csak kicsit dieges lettem.
  • G. Joe
    #965
    OBI-sok. NEm lehetne a radiomant kivenni a konfigbol? szétbassza a játékot. Vaygunk bent 6-an, van kb 30 vietcong, a 6-bol minimu, 2 radioman. Egy sikeresebb airstrike 8-10 halott. plusz 1-2 csapttárs. Ez igy trágya :(((
  • G. Joe
    #964
    #941
  • I.C.ram
    #962
    a megoldás kulcsa.................................................................................................................................................................>>>>>>>>>>>>>>L gombocska<<<<<<<<<<<<<<<
  • Lacc
    #961
    Valaki segítsen már plz ott tartok, hogy a VC alagutakban kell kurkásznom, töksötétben, semmit nem látok és az elején hozzámvágtak 8 világító rudat 200 kilométernyi alagúthoz... Szóval még 6 róddal csak-csak eljutok az első szobába ahol vannak amcsi gránátok, egy aknás csapda, de utána már nem tudok továbbmenni, mert nem látok semmit! Próbáltam felszedni a lámpásokat, az se jó, próbáltam lövöldözni a pisztollyal, mert a torkolattűz kicsit megvilágítja a falakat, de kifogyok a töltényből, ti itt hogy jutottatok tovább??
  • HooDoo
    #960
    :) aszittem, hogy ez fix,mert vannak fix mentő helyek. és van egy külön a quick save slot. Na mind1 :)
  • I.C.ram
    #959
    Az nem számít, mert nekem meg 60.-nál tart. :)