2391
  • Zagash
    #1125
    Amúgy nincs mit
  • G. Joe
    #1124
    itt is
  • I.C.ram
    #1122
    ok
  • Forrest Tomee
    #1121
    De jó neked. Itt még üvölt :O(
  • I.C.ram
    #1119
    Hova menjünk akkor? Ventrilio?
  • I.C.ram
    #1118
    Na végre
  • I.C.ram
    #1115
    DRAK A KURVA ELETBE MAR!!!!!!!!!!!!!! FELÓRÁN KERESZTÜL POFÁZTAM NEKED? HOGY MENJÜNK WILCORA VAGY VENTRILIORA, DE TE SZARTÁL VÁLASZÓLNI, MÁR KI AKARTAK BANNOLNI.
  • Zagash
    #1114
    A tankot először szemből közelítsd meg kúszva, így nem tud eltalálni (elvileg), majd a futóárok végén menj el balra (erre lesz mér egy pár commie), majd ha ismét kerszteződéshez értél, akkor balra és ez az út oldalról alávisz a tanknak. Itt aztán csak dobd el a c4-et, és már jön is a záróanim...
  • G. Joe
    #1113
    megkukkolom
  • G. Joe
    #1111
    Coopban már tul jo vagyok, jöhet a többi mod is. CTF off. :)
  • I.C.ram
    #1109
    Valaki segítsen.
  • G. Joe
    #1108
    yes
  • I.C.ram
    #1107
    Inkább RW vagy ATg-re kéne átrakni a szervert.
  • I.C.ram
    #1105
    Azon a pályán vagyok, ahol a tankot kell felrobbantani, de sehonnan nem tudok alá menni, mert mindig alámrobbant, vagy megken egy kis gépfegyver tűzzel. Hogy lehet alá surrani?
  • a.carkey
    #1104
    THX
  • G. Joe
    #1103
    OBI Vietcong Ventrilo csati
    ip: 152.66.93.10
    port: default
    password: obicom
  • a.carkey
    #1102
    Bocs, csak érdeklődnék:
    A ventrilot még nem próbáltam.
    Ugyanúgy működik, mint pl. a Teamspeak?
    Csináltatok vmi állandó coop "hullámhosszot" a Vietcongnak?
    Lemaradtam volna vmiről?
    Mi az IP (ha ez is olyan, mint a TS), ahová kapcsolódni lehet???
  • I.C.ram
    #1101
    Szerintem Disablere kell rakni a VC optionsben a Voice Communicationt.
  • G. Joe
    #1100
    nem érte ma problémát. Mi köze a ventrilonak a Vietconghoz?
    Nem sok.
    Probáld akkor ugy, hogy elöbb a Vietcongot, majd taskot váltasz, utána a ventrilot inditod.
    Elöbb érd el azt hogy külön külön mind1ik progi jol müködjön, akkor együtt is menni fog valszeg.
  • MSGT
    #1099
    Miért nem tudom elindítani a VC-t ha be van kapcsiolva a Ventrilo! Egyszerűen nem tudom használni a mikrofonomat! Tudna segíteni valaki hogyan tudnám bekonfigurálni! Köszönöm
  • G. Joe
    #1098
    igen
  • MSGT
    #1097
    A ventrilonál elég letölteni és feltenni az 1.06-os verziot?
  • MSGT
    #1096
    Miért nem tudom elindítani a VC-t ha be van kapcsiolva a Ventrilo! Egyszerűen nem tudom használni a mikrofonomat! Tudna segíteni valaki hogyan tudnám bekonfigurálni! Köszönöm
  • a.carkey
    #1094
    Beestem egy alagutba a Hamburger Hill utáni alagútvadászaton. Vagy nagyon elvesztem, vagy csak simán ökör vagyok, de hol a kijárat?
    Ez az a rész, mikor elhagyod a puskád és csak pisztolyod lesz ... Merre kell menni? 3 alagút a vízben, elágaznak ...
  • G. Joe
    #1093
    akkor huzzál a faszba CS-zni,..
  • Dj N-Ice
    #1092
    Hát ez a játék valami kibaszott szar!!

    még egy CS is ezerszer élethűbb...


    CSOCSO voltam INF rulez!!!!
  • Lacc
    #1091
    Ja, kicsit bugos a cucc, nekem nem egyszer fordult elő a javított crack-el is, hogy a vietkongok úgy GURULTAK felém, hogy félig a földben fetrengtek, a két kezük és a fejük pedig egy pontból nőtt ki a mellkasukból :))) De ez azért nem túl gyakori szerencsére.
    Tényleg, tud valaki segíteni nekem, azon a pályán vagyok, ahol ki kell irtani minden vietkongot egy mocsárban (nem az amelyiken ki kell szabadítani a manust a tábrból, az utána jövő). Mindenkit megöltem már, nem találok senkit, mégsincs vége, az objectivesben még mindig azt írja hogy search & destroy. Kéne még csinálni valamit ezenkívül?
  • G. Joe
    #1090
    Miért ne lehetne neki fakeze? :))
  • I.C.ram
    #1089
    Olyat bug volt a singleben bazz... :) Azon a pályán, ahol kurvasokan megtámadják a bázist (nem az alagútas). Jönnek fel a VCk erre egyiknek nem keze van hanem egy fadarab nőtt ki a válából. :)
  • I.C.ram
    #1087
    Hát az már más kérdés. De valóban ez a helyzet. Hogy a kezdők csinálják a legjobb prjecteket, de ők vitelezik ki rosszabbul, és a profik meg a tömegjátékokat.
  • G. Joe
    #1086
    HElyesbitek:
    Az ugynevezett profik, pedig ötletszegény szarokat csinalnak.... Honap végén jön a patch amugy.
  • G. Joe
    #1085
    Az ugynevezett profik, nem ötletszegény szarokat csinalnak.... Honap végén jön a patch maugy.
  • I.C.ram
    #1084
    Jó ötleteik vannak, csak nem elég profi a gárda.
  • I.C.ram
    #1083
    Csehet tudnak gamet csinálni, de valahogy mindig irtó bugos lesz. Lásd OFP.
  • I.C.ram
    #1082
    Nekem mostanában azt csinálja, hogy kb 1 óra játék után kilép autmatán. Valamikor 10 perc után kivág a winbe.
  • I.C.ram
    #1081
    Csak a fegyverek realítása nem létezik. :(
  • BBking
    #1080
    igaz
  • BBking
    #1078
    Patch kell
  • magus
    #1076
    jaja akkora szar a kulfoldi lamakkal nyomulni
  • G. Joe
    #1075
    támogatom