2391
  • G. Joe
    #1244
    Remélem nem adjátok még fel. Kár lenne érte.
  • Dud [OBI]
    #1243
    Esküszöm nem értem ezt a szervert... Teljesen random dolgokat művel...
  • [NST]Cifu
    #1240
    Én nem látom az OBI szervert...
  • [NST]Cifu
    #1237
    JA, már éppen kérdezni akartalak a játékban, hogy miért lépkedsz ki-be :)
  • [NST]Cifu
    #1235
    Amúgy a ping engem kicsit meglep, mert 64K-s ISDN-el a pingem 40 és 60 között volt...
  • [NST]Cifu
    #1234
    Skacok, nem lehetne valamit rendet tenni a szerveren? :))

    Próbaképpen bementem, és 2x leTK-ztak (mindkettő gránáttal), majd 1x csak ki lettem rúgva TK miatt (ami azért meglepő, mert térképpel a kezemben rohantam fél perce...)...
  • I.C.ram
    #1233
    Engem meg 1 TKért kibaszott.
  • Dali
    #1230
    server is 1.01
  • Buddy
    #1229
    mennyiben lesz mas az uk verzio az us-tol?
    es szerintetek fogja kezelni az us-kimentett allast, vagy semmi koze hozza?
  • Petyus_
    #1223
    Szerintem ne variáljatok!
  • G. Joe
    #1221
    beszarok rajtatok. Hibas a jatékhoz kiadott crack, töltsél e ujat,kb 30-szor irtuk már, de most már várd meg a patch crackjét szerintem.
  • Dali
    #1220
    ja és még benne van a mapcycle-be a Bahnar (32 pléjer) és a Stream (50 pléjer) ATG mode-ba 30 perc limit-tel.
  • Dali
    #1219
    Csináltam egy ilyet és most a coop meg a ctf nem megy, hanem csak ez a config. Ha nem jön be akkor majd variálunk még.
  • I.C.ram
    #1218
    Valaki nem tudja elküldeni az orig exet? [email protected] előre is thx
  • Dali
    #1216
    Hol lelem meg a neten ezt a 1.01-es patch-hez a nocd patch-et? ;)
    Privibe is johet az info es elore is koszi.
  • ubi
    #1212
    ja, ez nem krekkelt
  • Hamlet
    #1209
    Akárki akármit mond, furcsa ez apacs. Uninstall, reinstall.... patch felrak: 1., info a patchről, nem irja pl a frame-rate növelést 2., A patch felrakás után (még nem léptem ki a patchelő progiból): Press PLAY to start the vietcong multiplayer demo!!!!! huh? Utána se kép se hang, cracket meg nem találtam... lehet kicsit türelmetlen vagyok :))
  • Hamlet
    #1208
    Ne izéljetek már! :)
    Dud nekem nem valami kellett, hanem akármi. Valamije akárkinek lehet, de akármi.... az már valami!

    Uff: szerintem a téma kivesézve :)
  • G. Joe
    #1207
    egy izét tudok adni érte, de ez nem aármi. :)
  • Dud [OBI]
    #1206
    Nekem van valamim. Egy akármiért elcserélem.
  • ubi
    #1205
    elvileg, így megy
  • ubi
    #1204
    itt a patch:

    http://vietcong.daddeltreff.de/start.php?seite=downloads&mirror_load=8&filename=
  • Hamlet
    #1203
    Akárkinek akármije van szóljon! :)
  • Dud [OBI]
    #1202
    Ha megvan az UK verzio jelezd pls. És akkor azzal újra próbálkozunk. De ez a mostani dedikált szerver tutter, hogy bugos...
  • Hamlet
    #1201
    Ha van crack jeleezz pliz
  • ubi
    #1200
    kössz
  • G. Joe
    #1199
    showfps 1 konzolba
  • ubi
    #1198
    azt írják az európai verzió 1.2-es patch-el fog megjelenni!
  • ubi
    #1197
    hali! sikeresen leszedtem a patchot, de crack-et még nem találtam! hogy kell kiíratni az fps-t?????????
  • Hamlet
    #1195
    Hát ha nem nyomták duplájára a framerate-t akkor nekem még mindig felejtős :))
  • Crem
    #1194
    Vietcong Patch 1.01 (c) God Games ³
    ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´
    ³ Date: April 7,2003 ³ Game Type: FPS ³
    ³ Supplier: - ³ Protection: SecuROM ³
    ³ Cracker: Razor ³ Size: small ³
    ÆÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ͵
    GAME NOTES:
    ~~~~~~~~~~
    Vietcong by Pterodon and Illusion Softworks - retail v1.01 patch
    Here's a list of the improvements this v1.01 patch brings:
    - Significantly improved ingame Frame Rate.
    - Fixed players respawning in each other during Multiplayer action
    NB - the server must be running v1.01 to fix this issue.
    - Improved support for surround gaming (supported by Matrox Parhelia).
    - Fixed aim cross, radar and buttons in the briefing.
    - Fixed rendering of plants on Xabre graphics card.
    - Fixed some problems when using DED files to run dedicated server.
    - Fixed teamkill autokick option.
    - Improved protection against cheaters in multiplayer.
    Installation notes
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Included v1.0 original .exe in case patcher bug u.
    1) Run updater
    2) Copy over crack
    3) Play
    GREETS:
    ~~~~~~~
    Razor 1911 slices out greets to our friends and competitors around the world
  • I.C.ram
    #1193
    Na sikerült behoznom!!! Kilőttem a piros üveget, de nem történt semmi, majd kimentem a lőtérrel, és ott lelőttem az összes üveget, erre megjelent a faszi.

    Ja és ki lehet nyírni. :)
  • Zagash
    #1192
    Addig is csemegézzetek kicsit :)

    Ha TPS módban (Tumbrájder) módban akarjátok nyomni a küldetéseket, nyissátok le a konzolt a "0" billentyűvel (magyar bill) és gépeljétek be:

    giftfrompterodon

    majd 'Enter'. Ezzel aktiváltátok a csít módot (ami persze csak az egyjátékos módra vonatkozik).
    A harmadik személyű nézethez írjátok be üres sorba:

    cht3pv 1

    A visszalépéshez gépeljétek be ugyanezt a parancsot, de a végén "0"-val!
  • Zagash
    #1191
    akkor lehet, hogy el kell a többi üveget is lőni hozzá.. mindjárt ki is próbálom :)
  • Gnome
    #1190
    Nem vietcong módban mentem....azon a pályán meg asszem semmi különöset nem tettem...utánnamentem a VC snipernek mindegyiket legyilkoltam kiüritettem a zsebeiket felszedtem amit lehetett és kész...utánnaellőttem az összes üveget a bunkerben+a piros piásüveget..
    CSa'
  • Zagash
    #1189
    hopp, kicsit elkéstem :)
  • Zagash
    #1188
    Megtaláltam azt az egyetlen eligazítást, ahol a piásüveg az asztal alatt van. Ez a küldetés a legelső briefing után következik. Ezt az állást kell betölteni:

    Briefing for three canyons

    Viszont hiába lőttem szét, nem történt semmi, úgyhogy valószínű, valaminek meg kell felelni hozzá, hogy sikerültjön. Lehet, hogy csak VIETCONG módban megy, de az is lehet, hogy előtte kell vmit csinálni/teljesíteni az első pályán, a kis faluban...

  • Gnome
    #1187
    Asszem rögtön az autós küldetés után volt...Asszem az az első küldetés...Ugyebár akkor rögtön a bunkerben kezdesz..bemész a fegyverraktárba ott van az asztal rögtön az ajtó mellett... nna kicsit hátramész és az asztal alatt lesz egy piros üveg..szétlövöd jön a sejtelmes zene kimész az előtérbe(ahonnan lőni tudsz) és ott lesz a táncoló halhatatlan néger akibe ha belelősz hülye képet vág...
    CSa'
  • Lacc
    #1186
    Valaki segítsen plz, azon a mocsaras pályán, ahol ki kell irtani minden vietkongot, mi az istent kell csinálni miután mindent megöltem?? Azt mondták, hogy vegyem fel a kapcsolatot a Snake-3-al, de sehol se találom őket, pedig visszamentem egész a map elejéig, és a rádiót se lehet használni. Emlékszik még valaki mit kellett itt csinálni?
  • I.C.ram
    #1185
    Pl írdd, le hogy melyik Briefingnél csináltad, mert nekem nem akar sikerülni, és azt is, hogy mit kell lőni pontosan.