2391
  • Zagash
    #1315
    állj a Pointman elé és nyomd meg rajta a használ billentyűt. Ő majd mutatja az utat.
  • Zagash
    #1314
    Brit, svéd, dán és norvég hivatalos megjelenési dátumok jelen pillanatban:

    Nagy-Britannia : 2003. április 17.
    Skandináv országok: 2003. Április 24.

    Az információk a helyi hivatalos terjesztőktől, az UKpcgames és a K.E. Media-tól valóak.
  • Dud [OBI]
    #1311
    Lanpartyról visszatértünk!
    Tehát az OBI hamarosan vissza lesz állítva CTF -re! Coop -ot ha lehet visszaindítjuk mellé. Sajna az autokick buggal nem tudunk mit kezdeni. Egyszerűen szarul működik. Így az lesz, hogy egyszerűen levesszük. Szerver valszeg már ma estére újraindul!
  • Hamlet
    #1309
    1.2 Duron, Abit KT7E, 256 SD Ram, Gf3Ti200 játszhatatlan 640x480 minimum detail minden beállítással próbálva
  • Hamlet
    #1301
    Csak kicsit kellett volna lejjebb néznem, de sebaj. :)
  • Hamlet
    #1300
    Nem tudjátok mikor jön új peccs? Tényleg jó lenne a gém, de nálam játszhatatlan, pedig olyan konfigom van mint a recommended: 1.2Ghz CPU, 256Mb Ram, GF3 Ti 200. Furcsa, hogy senki nem panaszkodik, bár tudom az én gépem nem egy erőmű.
  • a.carkey
    #1298
    Biza!
    Nem lehetne csak a demoban lévő pálya, csak cheaterek nélkül?
  • Buddy
    #1296
    és miben lesz más?, hol lehet olvasni róla vmit?
  • Buddy
    #1295
    haggyá már :)......reggel 6-kor voltam
  • Hamlet
    #1294
    off: le a szerverekről, menni szavazni!
  • And5
    #1293
    aha az jó remélem feltöri vki sof2 angolt is feltörték
  • Buddy
    #1291
    elvileg aprilis 11, azaz most volt pentek.....fene tudja eljut-e idaig...mindenesetre ha vkinek meglesz, irja mar be ide, honnan szerezte
  • And5
    #1290
    UK verzió kijött már egyátalán lesz ilyen?
  • Zagash
    #1289
    a fejszénél arra kell fordulni, amerre áll a fejsze feje... onnan már egyszerű
  • MSGT
    #1288
    Hi! Olvasd el 1136-os hozzászólást!
  • MSGT
    #1286
    HI!
    Végig játszottam a Campaignt! Nekem egy kicsit rövidnek tűnik!? Tényleg csak ennyi lenne a vége hogy felrakom a tank alá a bombát és utánna lebombázzák az egész tábort vagy csak nem csináltam jól valamit? Amugy nagyon bejött ez a játék! Végre nem tucat termék! Alig várom a kiegészítőjét! Remélem lesz!
  • Hamlet
    #1284
    Nekem meg az 1.01-el eddig egész normálisan ment volt átlag 15 fps-em, erre most azután, hogy autozunk fel a hegyen meglátok 3 Víícíííí-t és kész 2 fps azt halál... sőt... 1 frame kibiztosítom a gránátot....4 másodperc múlva felrobbanok (ez a következő képkocka) :))
  • antijedi
    #1283
    minda kettőhöz kell crackfix tudtommal... :D
  • pluhi
    #1282
    Rossz volt az 1.0 és az 1.01 is? Az első pályákon nem, csak utána? Nem, nem. Amúgy is mind1, mert egy részt nem volt hajlandó betölteni (éjszakai küldi második rész asszem) hiába zongoráztam a beállitásokon, egyszerűen kilépett. Aztán többször el se lehetett inditani, mert a microsoft.com/directx jött be. Komoly, az explorert inditotta.
    Levágtam a francba.
  • Hamlet
    #1279
    L a zseblámpa
  • Ferci
    #1278
    Ez lemaradt
    NoCdv1.01
  • Ferci
    #1277
    Ezt rosszul linkeltem bocsi .Itt a jó
    Crack1.01
    Patch1.01
  • Ferci
    #1276
    Patch1.01
    Crack1.01
  • Hamlet
    #1271
    Diplomatikus vagyok mi? :) Köszi szépen a savet mindenkinek aki küldött!
  • Örm
    #1270
    Rossz a crack tölts le a gamecopyworld.com-ról egy másik cracket.
  • G. Joe
    #1269
    érdekes nálam nincsenek ilyen hibak.
  • pluhi
    #1268
    Hi!
    Hát nem semmi a game. Ilyet még nem pipáltam, hogy GF-on (mert Atival nem két játék akadt már össze) hol van textura, hol nincs, néha a tereptárgyakon van, de a fegyvereken nincs, vagy forditva. Ha van textura, akkor gyakran valami elmosott fos. Hogy a progi néha kilépeget azt már nem is emlitem. Az Illusion beégette magát nagyon, a Mafia után nem erre számitottam. Az őrület megint az, hogy érezni a nagy durranást, ha véletlenül nem szivat valamelyik bug. Ott a feeling, jó játékmenet, minden ok. Lenne. Patch nem segit, detonator csere nem segit. Tul. valakinek le kell bétatesztelni a progit, mér ne legyünk mi. Áh, megint felidegesitettem magam.
  • I.C.ram
    #1267
    Reinstalláld, valószínű hiányzik a távcső "scope"ja.
  • CB-LSC
    #1264
    PLZ valaki,aztán nekem címzed az üzit?Egyébként kűdtem,és ezentúl 1 milka csoki 1 mentés.
  • Hamlet
    #1262
    ehem :)) nekem is kéne mentés ami után iszonyat sokat mászkálunk a VC alagútban, mert win reinstall volt. Pliz valaki!
  • CB-LSC
    #1261
    küldtem asszem ez az.Bár kétszer támadják meg a tábort ez a második.Ha a másik kell szóljál.
  • Zsoltee
    #1259
    No a Gamecopyworld-ön ott van az 1.01. Nocd Crack és a hozzá tartozó .nfo file-ban megtalálod hogy honnan lehet letölteni az 1.01 US Patch-et.
  • jobb
    #1258
    Hali! Ez a patch tényleg kijavítja a bugokat?
  • Hamlet
    #1257
    Köszi! Eddig nem láttam gamecopyworldon! Végre játszható a gém, nem megy 20 fps alá csak ritkán.
  • Örm
    #1253
    wwww.gamecopyworld.com
  • G. Joe
    #1252
    patch crackjéhez, kéne egy link! :)
  • Kou
    #1251
    Üdv all!
    Segítene nekem valaki?
    mikor elindúl a game egyszerüen nincs képhangok vannak de kép az semmi,
    mindennel próbálkoztam egyszerüen nix kép
  • Forrest Tomee
    #1249
    Hahóó, akkor kell az orig exe a peccseléshez?
    És a peccs után a régi crackelt exe jó?
    Valaki nem küldenél el mailben az orig exe-t, zippelve elég kicsi.

    köszi
  • G. Joe
    #1246
    legalább visszaemlékeztek a régi szép BF-es idökre! :)))
  • Dud [OBI]
    #1245
    Erről egyenlőre még nincs szó, de kibaszott idegesítő, hogy 24 órás őrszolgálatot kell tartanunk mellette...