2391
  • Dud [OBI]
    #1402
    Persze. Kirakom majd valahová, ahonnan le tudod szedni.
    De ebbe a fórumba is bemásoltam valahová pár képet...
  • CB-LSC
    #1400
    asszem Te mutattad a csítekkel együtt.A képeket elküldenéd?
  • a.carkey
    #1399
    MUTI!!! :)
  • Dud [OBI]
    #1398
    Én mutattam? Mert nekem vannak olyan képeim, amik elképesztően véresek... Nem hiszem hogy azokat láttad.
  • CB-LSC
    #1397
    amiket mutattatok képeket semmit nem találtam benne.
  • Dud [OBI]
    #1396
    Ezt kérném én is. Véresebb, realisztikusabb....stb???? Ha igen kérek egy linket leszedem és már megy is a szerverre...
  • CB-LSC
    #1395
    ha valaki kipróbálta az uncensored edition-t tájékoztasson a különbségekről plz mert én nem vettem észre semmi olyat amit cenzúrázni kellett volna.Semmi olyat nem láttam amit az nfo-ban fairlight-ék írtak.
  • CB-LSC
    #1394
    küldtem
  • CB-LSC
    #1391
    mindkettőben
    igen
    1.01
  • petesilver
    #1388
    Mondjuk este felé megérnr egy próbát, de mégse várhatjuk el tőled szerintem, hogy minden nap ezzel szórakozz, hogy este fel, reggel le a jelszót. Más. Coop szervert már nem indítassz?
  • petesilver
    #1387
    Térképre váltassz, és ott a kért helyre bökve bal egérgomb nyomva tart. Ennyi.
  • CB-LSC
    #1386
    Ja,és a uncensured verziót nem érdemes letölteni szinte észre sem venni a különbséget.Legalábbis nálam semmi végtagszakadás nem volt csak jobban pirosodnak az emberek.Másnál is ennyi?
  • CB-LSC
    #1385
    aztán meg sírsz hogy alig vannak.Számold meg hány magyar van fenn általában egyszerre.KB 4-5.Max 5 perc után be tudtam jutni eddig mindíg.
  • Dud [OBI]
    #1383
    Sajna. Tegyünk egy próbát? Rakjak jelszót?
  • Forrest Tomee
    #1382
    Tényleg megérne egy próbát mert tényleg agyatlan rusholás most a játék + TK. Bár szerintem magyarokkal meg nem lenne félig sem a szerver.
  • Dud [OBI]
    #1380
    Ha lenne elég Magyar lejelszavaznám.
  • BBking
    #1377
    Tuddom, én is rájöttem, de iszonyat.
  • Marcus_
    #1376
    Cső!

    Ehhez az új verziohoz kell vmi patch vagy crack fix-akármi máás??

    Kérek majd erre légyszi válaszolni vmelyi főfő vietcong szakértőtől!!

    Eddig nem tudtam a játékot felrakni a rossz törés miatt,de mosmár kib. izgulok rá....

    Ez lenne egyébként ez a UK verzio??


    Válaszokat elöre is köszönöm szípen

    Szálemalejkum!
  • CB-LSC
    #1373
    én már végig vittem
  • ubi
    #1369
    ÚÄÄÄÄ In Their 15th Year Of Glory, FairLight Released ÄÄÄÄ¿
    ÚÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ÚÙ Vietcong Uncensored Edition (C) Gathering of Developers ÚÙ
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙÙ
    : Supplied by: FAiRLiGHT : : Release Date: 04/16/03 :
    ³ Cracked by: FAiRLiGHT ³ ³ Game Type: Shooter ³
    ³ Packaged by: FAiRLiGHT ³ ³ Image Format: BIN/CUE ³
    ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-----ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´ ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´
    ³ CDS: 2 ³ ³ Protection: SecuRom ³
    ³ CD1 archives: 1 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-vcua.001 --> flt-.053 ³
    ³ CD2 archives: 1 x 15 MB ³ ³ CD2: flt-vcub.001 --> flt-.050 ³
    ³ ³ ³ ³
    ³ ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ ³
    ³ System Requirements: Computer, Windows ³
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ

    Release Notes:
    ==============

    We brought you the Teen (Censored) Edition back in March. Now, we are
    bringing you the Uncensored Edition. The difference between the two
    versions are as follows:

    1. Teen Edition has all of the profanity and racial slurs taken out.
    2. In Teen Edition, you can not shoot off heads, arms, etc.
    3. In Teen Edition, you can't blow chuncks of flesh off of the enemy.

    In addition, this game comes with multi-language support: English-Mature,
    French, and Spanish.

    Game information:
  • petesilver
    #1366
    Írjátok meg légyszi akár priviben is, a magyar szerver címét és élő passwordjét. Most próbáltam, de az 5-i passal nem tudtam felmenni, kérte a korrekt passt. Azt meg pass, hogy mi. Előre is kösz. Úgy játszanék már magyar szerveren jeligére. Már nyomtam mindenféle nemzettel. Valami cseh, vagy hasonló skacokkal elég sokáig nyomtuk, de nem lehet bírni hosszú távon röhögőgörcs nélkül. Ilyeneket írnak: Sde prohu obije granate! meg hasonlók. Más helyen kérdezek valamit angolul, erre beírják, hogy nem értik, mert ez+az a nemzet fiai vagyunk. Segítsetek rajtam plííz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Mayday
    #1365
    Hi All,
    Kijott a jatekbol valami Uncensored version. Tobb ver, meg fejbelovesi lehetoseg, stb. Az eredetit "teen" verzionak irja :)
    Nem tudjatok, erdemes-e leszedni, lehet-e ezzel multizni, ha a tobbieknek a masik van???
  • Buddy
    #1363
    na ez a mocsaras anyjakinja se semmi........a ponttol kb 2 mm volt a terkepen, azt lelo egy kocsog..........egy probalkozas kb 10-15 perc, es csak akkor lehet meg egy palya, ha MINDEN pontra osszejon es nem hibazol egy kicsit se

    jol folidegesit ez a game :), de legalabb miutan vagy 15 percet kuszol az avarban meg a bekanyekergesre is odafigyelsz, nehogy szetlojenek.....ez alt. ekkor nem szokott osszejonni....:)
  • ShaiHulud
    #1362
    azt tudod hogy lehet jelezni Enginerrnek hogy robbantsa abombat?:) ha kozel mesz a ketrechec es fele fordulsz akkor celkereszt korre valt es akkor megnyomod USE t es ezzel jelzel.
  • shaba23 #1361
    van:))
  • Mayday
    #1360
    Skacok, van most magyar szerver???
  • BBking
    #1359
    Azt csak hitted, most ott szopok ahol ki kell menteni egy foglyot a faluból,ha 60x nem kezdtem akkor 1szer sem.Bár ittt nem az a nehéz hogy lelőnek, hamem gyorsnak kellene lenni,mert megölik a foglyot.
  • Buddy
    #1358
    eddig mindent megoldottam......de allat nehez
  • Buddy
    #1357
    szerintem mindenki mas palyarol beszel :)
    de ez nem baj.....en most ott vagyok, hogy jelzek a kopaternek sarga fusttel es megint jonnek....

    beszaras nehez, ti milyen fokozaton jatszotok?
  • BBking
    #1347
    NEM TUDOM HOGY EGYRE GONDOLUNK E?Az egyik dombon van elrejtve egy bejárat a végén egy zárt részen,ott ahol van egy nyitott alagút is ahonnét kikellett szedni egy faszit.Semmit nem kell csinálni.A szine egy kicsit eltér ennek a foltnak,falevelek borítják.Ott kell tovább menni, ismét egy alagútban.
  • BBking
    #1341
    Az biztosan én is 40x kezdtem ,de kitartás, a végén komikáze módba kapcsolva egy kis mákkal fűszerezve nekem sikerült.Bár szerintem az elötte lévő rész nehezebb amikor a végén kimenekítenek motorcsónakkal.(már mint a csónakozás elötti)
  • Buddy
    #1338
    na vegre megvan, mar eleg volt belole.....persze az energia ilyen 15-85 a piros kotozott resz javara....na nem baj
  • Buddy
    #1334
    nem a bazistamadasnal, hanem amikor keresed az eltunt katonat, es egyedul vagy.....orakat maszol a sotetben a barlangban majd kijossz egy lyukon a dzsungelbe.......na ami ott van.....mar majdnem kerult a monitor a foldre :)

    mar kivulrol tudom, hogy ki mikor fog megjelenni, de megsem olyan ecceru
  • [DFL]vajdi
    #1332
    Ez a vietcong = vietnam ????
  • Dud [OBI]
    #1331
    Ok. Hamarosan elindítom.
  • G. Joe
    #1329
    m16 rulz
  • G. Joe
    #1328
    johogy :))
  • petesilver
    #1327
    Hali!
    Nyomja itt valaki multiban? Egyenlőre csak multiban próbáltam, az én kedvencem a sniper, viszont sok helyen nem engedélyezik. Viszont nem találtam eddig egyetlen katona típus + fegyver típus kombót ami ütős+eredményes, ráadásul a Vietcongot is el lehet találni vele. Ne kíméljetek, segítsetek!!!
  • Dud [OBI]
    #1323
    OBI szerver újraindítva CTF módban! A konfigot átbeszéltem Drakkal. Remélem már nem lesz vele gond. Ha mégis van valami észrevétel, csak szóljatok! COOP -ot újraindítsuk???
  • Buddy
    #1322
    ezt a mia-kutato kuldetest nem birom mar......kb. /nem vicc/ tobb mint 60-adszor kezdem ujra, mindig agyonlonek.....amikor kijossz a tunnel rat kuldisorbol......hol van ennek a vege ??????????