2391
  • CB-LSC
    #1461
    Az MI-re visszatérve rég szórakoztam ilyen jót mint a VC single-ben.Az MI által irányított karakterek nem látnak át a fán,(mint pl LOS)csak akkor figyelnek ha meghallanak,tárazásnál lehúzódnak fedezékbe,ha tüzet nyitsz rá váratlanul be vetődnek a bokorba meg hasonlók.Ehhez hasonlót ritkán látni.Igaz ebben is vannak MI bugok de elnézhető és nagyon sokáig nem is lessz olyan MI amiben nincs mert ez az egyik legnehezebb része egy programfejlesztésnek.
  • CB-LSC
    #1460
    biztos a Quake,UT vagy SS.
  • CB-LSC
    #1459
    Serious Sam.
  • CB-LSC
    #1458
    jaaaa télleg az első "kiadásokban" szar volt a crack és egy két fejlesztői tréfa maradt a játékban.Ennek nézz utánna szerintem.
  • CB-LSC
    #1457
    az MI eddig az egyik legjobb és nálam nem fagy és a pach csak javított rajta.Tehát a hiba az ön készülékében van,és ez nem az útálom a vietcong-ot fórum.
  • CB-LSC
    #1456
    de ha előre küldöd a pointman-t ő figyelmeztet hogy ha csapda van.
  • Buddy
    #1455
    es akkor ird ide, hogy szerinted melyik fps-es jatek a jo......tutira bele tudnek kotni

    itt legalabb viszonylag realisak a korulmenyek
  • Buddy
    #1454
    ha mar kicsit szenvedni, taktikazni kell vmivel, nem tudod talicskan magad mogott huzni a fegyvereket es nincs mentes, akkor mar szar valami?....tipikus ilyen kvekes fasz lehetsz, akinek abbol all egy ilyen jatek, hogy felszerelkezik 900 lada fegyverrel es keresi a kulcsokat a kijaratokhoz
  • Petyus_
    #1453
    No comment. :D
  • Ferci
    #1452
    Egyet értek veled
  • Petyus_
    #1449
    Jó cracket töltöttél le? Mert szerintem azért nem olyan vészes a helyzet..

    ..csak lehetne menteni! :))
  • Petyus_
    #1448
    Hallgass te ököruszály! :D
  • Petyus_
    #1443
    Igen? :D :D :D

    Aszittem csak autosave van. :D :D :D A csapdás missiont rögtön az elején alig bírtam megcsinálni asszem negyedszerre sikerült.. úú akkor viszont belevetem magam mert Platoon feeling rulz azért de nem annyira mint Ryan közlegény feeling. :)
  • Forrest Tomee
    #1441
    Na megint tesztelgettem és tényleg az OBI-n több lövés kell.
    Nem lehetne 20 fős a szerver mert gyakran éreztem, hogy nagyon belaggol pedig nekem volt a legjobb pingem. Lehet, hogy emiatt van, hogy több golyó kell.
  • Petyus_
    #1440
    Platoon feeling.. ezért nem csumázom én. :)

    Komolyan rosszul vagyok a vietnámi háborútól és állítólg OFP2 is nagy valószínűséggel Vietnam lesz.. meg a Men of Valort is a 2016-től. :(

    Ezzel együtt hogy én nem szeretem a témát hangulatilag a LOS is adja magát. A Vietcong az meg nagyon. Ha lehetne menteni végig is nyomnám.

    Másik bajom a témával hogy szép-szép az erdő, de dzsungelharcos játéknak igazán akkor lenne értelme ha a fa tényleg fa lenne, elhajlanának az ágak, stb. az meg még egy olyan 3 év hardverfejlődés lesz szerintem.
  • Taptarap
    #1439
    Te ha már ránézel valakire attól meghal.
  • BBking
    #1438
    Nektek működik a patch, mert nálam elb.....a a játékot.Egy idő után váltakozva látható a fegyver(hol eltünik, hol visszajön),majd a faszi lükvercbe vált aztán folyamatosan tolat.
  • CB-LSC
    #1437
    nekem eddig 2-től mindíg meghalt akárhol találtam el.Volt olyan hogy csak a bokája látszott ki és meghalt kettőtöl.Valamit elnéztél szerintem.
  • Forrest Tomee
    #1436
    Nem 2 mellbe ment.
  • Forrest Tomee
    #1433
    Még egy érdekes dolog ill kérdés. Szóval akkor lehet szerver oldalon konfigolni a sebzést vagy nem?
    Ugyanis tegnap este 2 szerveren játszottam és az egyiken VC mód futott ennek ellenére pl druganovval 3 találat kellett a mukiba mire feküdt. ( mind a három talált mert nagyon közel volt)
    A másik szerveren nem futott VC mod és ott elég volt egy lövés is és feküdt az ellen. ( + valahogy mintha jöbb vér is jött volna belőlük)
    Ötlet? Esetleg a pocket loss volt nagy az elsőn?( ping alapján mindkettő 60-80 között volt.)
  • CB-LSC
    #1431
    Hát sajna még nem jutottunk el odáig hogy némi teamplay legyen a játékban ala BF.Hívhatok én medicet vagy bárkit szarik rá.Hiába mondom hogy a zászló csapdázva,1 percen belül belerohan valami sügér.
  • CB-LSC
    #1430
    DE.
  • Forrest Tomee
    #1429
    Mivel az OBI fullos volt bementem egy külföldi szerverre és kellemes meglepetésként nagyon normálisan játszottak, sajna a szerver nevét nem jegyeztem meg. Semmi Dtk + anyázás.
    Volt egy map ( zászlófoglalós) ahol egy domb tetején lévő bázist kellett elfoglalni (is). Klassz hangulata volt. Nálunk ez nem megy?
  • Alexease
    #1428
    Ilyen szovegek miatt cenzurasztak? Egyaltalan minek ilyen bele? Ettol jobb a jatek? Vagy csak kamu?
    "Mi baszas volt ez, kozlegeny? Egy reszeg oreg no is jobban csinalja. Probald ujra, szarfeju, azzal ket disznobaszoval..."
  • CB-LSC
    #1426
    Ha lessz coop arra télleg kellene pass.
  • petesilver
    #1425
    Az előbb felmentem a szerverre. Átrakott Vc-nek de nem vettem észre. Erre beírtam magyarul, hogy bazz Vc vagyok. Senki nem reagált rá magyarul. Viszont a nemzetközi üzenetek mentek rendesen.
  • petesilver
    #1424
    És mivel ott max hatan nyomhatják, akár passwordös is lehetne. De nem cifrázom inkább
  • CB-LSC
    #1423
    És szeretném már ha titeket is lánálak néha fenn.
  • CB-LSC
    #1422
    ja annak én is örülnék.Jó sok enemy elite fokon.Ha bírja a szerver télleg lőhetnétek egyet,lenne rá vevő.
  • petesilver
    #1420
    Obi, könyörgöm, nem lehetne coop szerevert is indítani? Coop nagyon rulez, de magas a pingem általában a külföldieknél, és nehéz eredményesnek lenni. A CTF annyira nem jön be, bár nyomtam a szerveren, a ping naggyon király rajta. Csak sajna nem coop.
  • Dud [OBI]
    #1419
    Szerverre felrakjuk?
  • CB-LSC
    #1417
    na ide találtál?
  • Taptarap
    #1416
    Ne házudj.
  • CB-LSC
    #1415
    nekem majdnem ugyanez csak 512 ram és AMD 1600+ és flottul megy fullon.Tehát AMD ROX!.
  • CB-LSC
    #1414
    a két legnagyobb file az egyik 500 a másik 700 MB
  • Louie
    #1412
    Mert ha tudjuk melyek felelősek a vérengzésért, elég lenne csak azt lecserélni nem?
    Az európai verzsönnek mi a verziószáma?
  • Louie
    #1409
    És ha már itt tartunk: nem lehet kideríteni vajh mely fájlok okozzák a vérengzést?
  • Louie
    #1408
    Ez nagyon szép, csak nem jön le az UC verzió sehonnan. Esetleg magyar szerver?
  • CB-LSC
    #1406
    hát igen én is ennyit vettem észre csak tudnám mit kellett ezen cenzúrázni.
  • CB-LSC
    #1405
    FILE "flt-vcua.bin" BINARY
    TRACK 1 MODE1/2352
    INDEX 1 00:00:00


    FILE "flt-vcub.bin" BINARY
    TRACK 1 MODE1/2352
    FLAGS DCP
    INDEX 1 00:00:00

    Értelemszerűen az első az 1-es CD.Ha máskor ilyened van használd a winiso nevű programot az be tudja mountolni a bin file-t is,és át tudod konvertálni ISO formátumba az egészet és így tudod használni kiírásra vagy daemon tools-hoz.