2391
  • tibor16
    #1533
    Bocsi, csak szeretném megkérdeni, hogy lehet a pointmant előre küldeni? A mocsaras éjszakai pályán vagyok, és eddig úgy nyomtam, hogy ezek az anyaszomorítók a hátam mögött lötyögtek. Így aztán, most hogy kellene, nem tom hogy lehet a pointmant előre küldeni? Lécci, segítsetek már!!!
  • Buddy
    #1532
    a qrva gyorsant már megpróbáltam.......3 fáig jutottam :))
  • Buddy
    #1529
    mindossze ennyi?......hmm.....egesz realisak az eselyeim....ugyanis az energiam kb. 1 cm, a tobbi piros....es van egy pisztolyom, az ellen meg hard-on nyomja.....a tippmixen kb. 98.25-os szorzot adnek magamra........

    hat....mindenesetre koszi a lehangolo segitseget :)
  • BaLeeX
    #1528
    Így tettem. Kösz a tippet!
  • BBking
    #1527
    Menj a rom mögé, ott van egy emelvény, oda lefekszel.Onnan szépen le lehet szedni a VC-ket, amíg nem jön a helikopi.
  • BaLeeX
    #1526
    Na, éjszakai mocsaras pályán a megoldás akkor: az elejétől fogva a Pointman vezessen benneteket, majd elértek egy házhoz ott körül kell nézni bent (üres) és utána akkor ha kinyírtatok mindenkit tényleg kivezet bennetek jó felé.

    Most már pár misszióval előre vagyok, ahol egyedül sötétben térkép nélkül kell elkeveregni a romokhoz. Na itt ugye fel a lépcsőn, rádió majd jönnek a VC-k. Első nekifutásra bevettem magam a fatörzs mögé, leszedegettem mindenkit majd jött a heli, már éppen leszállt volna, mondom még bevágok egy gránátot nekik, hát nem magam mellé esett és meghaltam... Mondom ez úgy is pite volt nem lesz gond, azóta min. 10x próbáltam és nem bírom megcsinálni!
    Ha beveszem magam a fatörzs mögé akkor valaki hátulról mindig kinyír ha meg máshova akkor is. Ha van valakinek valami tuti tippje ide akkor jöhet.
    Bár talán még pár próbálkozás és meglesz.
  • Örm
    #1524
    Volt valakinek ati kártyával problémája?
  • BBking
    #1523
    Azért ennyire nem bonyolult a játék.
  • CB-LSC
    #1522
    Én is ugyanígy szídtam először a készítőket és aztán jött a megvilágosodás és bementem az options controllsba és lámm ott van a flashlight gomb az L.
  • Buddy
    #1518
    Nekem azt mondjatok meg legyszi, hogy milyen hosszu az a palya, amikor kijossz a barlangrendszerbol es egy otvar nagy folyo van balra amiben klasszul meg lehet fulladni, es csak pisztoly van nalad /legalabbis en mast nem talaltam/......hany ellenre lehet szamitani?
  • Buddy
    #1517
    eloszor is kapcsold be a zseblampit "L"-lel
    azutan legy ovatos :))
  • CB-LSC
    #1515
    meg a csapdákat:)
  • CB-LSC
    #1513
    vezérlőpult,hálózati kapcsolatok,jobb gomb a kapcsolaton,tulajdonságok,speciális.
  • CB-LSC
    #1512
    én játszottam már.
  • CB-LSC
    #1511
    ja már daimond leírta.
  • CB-LSC
    #1510
    add ki a pointmannak hogy menjen előre és ő mutatja az utat.Ne legyetek ennyire lamak plz.Szerinted miért hívják pointmannak?
  • CB-LSC
    #1509
    igi2-ben is van.Contact igi HQ aztán upload mission status.
  • CB-LSC
    #1508
    rossz cracked van hozzá.
  • BaLeeX
    #1507
    Nem. A kezdőtől az X-ig magamtól mentem. Ez is számít?
  • BaLeeX
    #1501
    Szóltam neki, erre visszavisz a képernyő teteje felé és megáll egy víben álló háztól nem messzire és onnan az istennek nem akar továbbmenni semerre.
    Ki is végeztem érte :)
    De a megoldás még mindig nincs meg :(
  • BBking
    #1500
    Szólj a Pointman-nak, max tesztek egy kört, de utánna mentek tovább.
  • BaLeeX
    #1499
    Help!
    (sorry, de nem olvastam végig mind az 1500 hozzászólást, lehet, hogy már volt tárgyalva)

    Az éjszakai mocsaras misszió. Ott vagyok a térképen a keresztnél mindenki ki van lőve, ha szólok a Pointman-nek akkor elindul és vissza akar vinni a kezdő felé. Tudom, hogy valahol a kereszt felé kellene valamit keresni de kib*szott sötét van még a VC hullákat sem nagyon látom ha ott állok fölöttük. Mit kell itt csinálni?
  • maxtro
    #1498
    OFF: Mentés az IGI2-ben:
    Alapconfignál az I-re előjön egy monitor ahol ha jól emlékszem akkor az "Upload mission status"-t kell választani a mentéshez. A jobb alsó sarokban van egy elem ami minden mentésnél merül. Egy küldetés alatt 3 mentésed lehet.
  • G. Joe
    #1497
    tüzfal nincs véletlenül? Ha van akkor kapcsold ki.
    Ha xp-t hasznalsz akkor a beépitett tüzfalát is kapcosld ki.
  • G. Joe
    #1494
    :(( nem probaltam meg helyi halon, de majd megnezem
  • G. Joe
    #1491
    mi is a problémád? Hirtelen nem találtam .
  • Louie
    #1489
    www.megagames.com
    ha jól emlékszem...
  • BBking
    #1482
    Ja, úgy tényleg nehéz, ha a fél játékot autosave-el játszottma.Nem néztem én sem a configot,még nem láttam olyan játékot ahol csak qsave van.Már azt hittem kidobom az egész gépet a fogoly kiszabadításos résznél.Annál már meghaltam,de hála vana QSAVE - HURRÁ!
  • CB-LSC
    #1473
    ahh az az uncensored az már megvan.Alig lehet észre venni a különbséget.Leginkább a szövegekben van csak különbség tele van fuck-al.Az UK verzió az frankón durva.
  • CB-LSC
    #1472
    igi 2-ben nem lehet sok fegyver nálad.
  • CB-LSC
    #1471
    az uk verzió?????Ez Tuti? Nem az uncensored kell.
  • Buddy
    #1470
    nálam az alapkövetelmény, hogy jó nehéz legyen, ne lehessen annyi fegyvered egyszerre és mentegetni se lehessen összevissza......ezek benne vannak a viet-ben

    a project igi-ben ugye nem lehetett menteni, de sok cucc lehetett nálad

    a soldier of fortune is viszonylag jó, mert ott legalább be lehetett állítani, hogy hány mentésed lehet, és hány fegyvert vigyél.....viszont a története kicsit futurisztikus volt
  • Buddy
    #1469
    de lehet, hogy csak nekem nem tetszik semmi :))
  • Buddy
    #1468
    a mohaa-nak a története nagyon jó, de ott bukott meg, hogy a talicska effektus ott is élt.....ennek ellenére tetszett, jól összerakott küldik voltak benne
  • Örm
    #1467
    A bounce.warez.hu-n már letölthető.
  • Taptarap
    #1466
    Persze Singlebe.
  • Taptarap
    #1465
    Talán a MOHAA??
  • CB-LSC
    #1464
    majd ha elérhatő lessz az UK verzió akkor azt.Az a fullos.
  • CB-LSC
    #1463
    nem
  • Örm
    #1462
    Megéri leszedni a cenzurázatlan verziót?