2391
  • :)
    #1659
    vagyis a hullákat tom csak feldarabolni
  • :)
    #1658
    nekem is küld el a crackot pls!!!!!!!!!!!
    [email protected]
    amúgy nekem úgy darabolódnak az emberek, ha késsel vagdalom őket....
  • Reaper
    #1657
    Oksa ha hazaértem elküldöm, kb. fél 5 körül.
  • CB-LSC
    #1656
    küld el lécci a crack-et az [email protected] kössz.
  • CB-LSC
    #1655
    letöltöttem egy másik crack-et de sehogy nem akarnak darabolódni az emberek.
  • CB-LSC
    #1654
    én már a telepített játékról beszlélek.
  • gothic1
    #1653
    uncencored=uncensored
  • gothic1
    #1652
    Az uncencored version ilyen fájlokból áll:

    flt-vcua.001 ... flt-vcua.053

    és

    flt-vcub.001 ... flt-vcub.050
  • :)
    #1651
    hol lehet célkeresztet állitani a vietcongba ?
  • CB-LSC
    #1650
    én még csak US és EU verziót láttam.Az EU az az UK?
  • CB-LSC
    #1649
    Reaper neked az FLT-s uncensored edition van meg?Mert nekem az.Ezeknek a file-knak ez a neve nálad is?
    vietcong_eu_01.cbf
    vietcong_eu_02.cbf
  • Reaper
    #1646
    Bocsi elszabtam, szal még1x:




  • Reaper
    #1645
    Nah itt vannak a beígért képek:




    Mint látható nálam szakadnak a testrészek, nem értem nálatok miért nem...
  • CB-LSC
    #1644
    de asszem a többieknek is ugyanez.
  • CB-LSC
    #1643
    flt uncensored van meg.Véresek lesznek de nem szakad le semmilyük.
  • Reaper
    #1642
    Privát ftp. De figy, ha jól értem neked a robbanások nem szakítanak le testrészeket? Mert ha tényleg nem az kurva érdekes. Nah mindegy este rakok be tényleg képet róla. Amúgy a többi sincs nálad? Nem lesz véres a ruhád(ill a vc-k ruhája) ahol eltalálnak? Továbbá nemtod a hullákat lefejezni? Mert akkor neked tényleg más verziód lehet.
  • CB-LSC
    #1641
    arra hogy az uncensored-ben senkinek nem szakadnak a testrészek,azért töltöttem le de semmi ilyesmi nincs benne.Mellesleg ha neked ilyen megmondhatnád honnan szedted le.
  • Dud [OBI]
    #1640
    És megér egy misét. Jó kis csapatjáték a szokásos Wolf bugokkal. De ezt inkább a Wolf topicban beszéljük meg...
  • Dud [OBI]
    #1639
    Jaja, nekem is ez a véleményem...
  • Dud [OBI]
    #1638
    A multiteszt már kinnt van a fullról sajna nem tudok nyilatkozni.
    Egyenlőre a tesztet nyomatjuk. Ha kinnt a full, akkor természetesen megy fel a szerverre.
  • antijedi
    #1637
    hát hogy öszinte legyek multy nekem nem nagyon jott be single az zuzos de a multy szerintem nem sikerült sajna olyan jol :(
  • antijedi
    #1636
    wolf:et mikor is jön ki?? :D
    hátha megér egy misét :D
  • Dud [OBI]
    #1635
    Én is egy kicsit, mert tényleg rohadt jó játék, de annyira nem, hogy teljes mellszélességgel nyomjuk. Így, hogy félmunkát ne végezzünk, inkább lemondtunk róla.
  • Reaper
    #1634
    !=?
  • Reaper
    #1633
    Mit nem tapasztalt senki, mert nem igazán egyértelmű mire gondolsz! Estére rakok be képet.
  • G. Joe
    #1632
    Sajnalom. :(((
  • Forrest Tomee
    #1631
  • CB-LSC
    #1630
    az érdekes mert senki nem tapasztalt ilyet az uncensored edition-ban.
  • Reaper
    #1629
    Nah írok már én is. Szerintem megarlz a gamma. Single rész nagyon ütős, de a multi is jó. Legfőképpen persze a coop, ami bejövős a csapatmunka miatt. Tegnap haverral nyomattuk ketten Vietnam mode-ban és nagyon jó. Igaz az AI kicsit vicces, mikor a leghülyébb szögekből 2km-ről 1 lövésből kilő 6 fa mögött. Ennek ellenére jó game. Nekem crack-es problémám nincs. 1.1 van fenn az uncensored versionon. Le lehet fejezni, kibelezni a visziket és egyéb gusztusos dolgok, a gránátok meg rendesen szaggatják szét a dudorászó szerencsétleneket. Cool!
  • Dud [OBI]
    #1628
    Wolf:ET 24 playeres + 2 port SOF2
  • antijedi
    #1627
    milyen server lesz belőle? :D
  • Dud [OBI]
    #1626
    Sajnálattal kell közölnöm, hogy az -[OBI]- kiszáll a Vietcong életből (csak a multiról beszélek).
    Okai:
    - Az állandó szívás a szerverrel
    - A játék nem váltotta be a hozzá fűzött reményeinket (szigorúan csak a multira gondolok)
    - Érdeklődés hiánya
    - A szerverünket más célra kell felhasználnunk

    Ez azt jelenti, hogy a mai nappal le lesz lőve a szerver. Remélem foglalkozik majd Magyar szerverrel rajtunk kívül valaki.

    További jó hentelést mindenkinek!

    Bye: -[OBI]- Team
  • Buddy
    #1624
    mikorra jon az uk verzio?
  • Buddy
    #1623
    en nem hoztam elo, csak leirtam, hogy a readme alapjan mit kellene elkovetni.....:)

    nekem nem akar mukodni.....de talan masnak
  • shaba23 #1622
    nem árulná el valaki a password-öt???
  • shaba23 #1621
    VISSZA A MAGYAROKNAK VIETNÁMOT!!!!!!
  • CB-LSC
    #1619
    egy bokor van a bejárat előtt.Indulj el jobbra a fal mentén és nagyon figyeld a falat és akkor kiszúrod.Kb 20 méter.Ez az amikor jönnek a VC-k a semmiből ha messzebb mész nem?
  • Forrest Tomee
    #1616
    Van egy bajom az OBI-val ( annyit nyavajgok vele kapcsolatban hogy bannolni fognak ) Szóval valahogy ide jön be az összes faszgyerek külföldről, iszonyúan semmi csapatjáték, mindenki rohangál össze-vissza. Szerintem ha 20-as lenne a szerver jobban figyelének a feladatokra.
    Holland, svéd és német szervereken szoktam lenni, általában 20fősek és valahogy komolyabban veszik a játékot arrafelé.

    Egyébként azt sem értem, hogy a multi része miért nem lett népszerűbb( nálunk nagyon kevesen játszanak szerintem ), mert nem olyan rossz és a szerverek száma sem valami sok.
    Valakinek sikerült ASE-n keresztül kapcsolódnia?
  • And5
    #1615
    én most jácotam egy keveset egy magyar coop serveren 6/6 vot plusz az OBI CTF is 32/32 n cvan
  • Forrest Tomee
    #1614
    Skacok, neten nem nyomjátok?