2391
  • sleepy-ke
    #1713
    van
  • Bee
    #1712
    Nem tudom használni ezt a *** mIRC-et. Van ICQ-d?
  • sleepy-ke
    #1711
    vag mond te hogy hova menjek ircn...
  • Bee
    #1710
    Tudnál elérési utat írni pontosan? Eléggé kezdő vagyok a Neten.
  • sleepy-ke
    #1709
    oke
  • Bee
    #1708
    Probalkozom...
  • sleepy-ke
    #1707
    icn a quakneten es stg.hu csatin
  • Bee
    #1706
    Ha lehetne jelentkezni, en mennek. Csak az a baj, hogy nem nagyon ertem, hogyan kell. Irc??? Tudnal segiteni? Persze ha meg elfer egy amator a csapatban.
  • sleepy-ke
    #1705
    ez a jatek uj szal szerintem senkise profi...
  • shaba23 #1704
    Én is elég sokat nyomom multiban és 1x2x előfordult hogy engem is kivágott az asztalra. de szerencsére csak ritkán. A klános móka engem is érdekel de nem érzem magam elég jónak, a csapatot meg nem akarom rontani azzal hogy vmit elbénázok:))
  • tibor16
    #1703
    Heeej, 2 napja próbálkozom már és borzasztóan unom. Olyankor is felfedeznek amikor elvileg nem lehet látni. Ráadásul a hadakozásaimnak sincs értelme, mer közben kinyírják a delikvenst. Én csak funból nyomom, így viszont nincs kedvem, mer nem tom ki a franc és honnan lát meg. Segítsetek már. Előre is köszi.
  • sleepy-ke
    #1702
    Elso magyar vietcong klant akarjuk megcsinalni es ahoz szukseg van meg 4 emberre es nem art ha jo netuk van... jelentkezni ircn lehet a quakeneten stg.hu csatin es keressetek STG_Dread-t...
  • Buddy
    #1701
    ne csitelj, oldd meg, kulonben nincs ertelme :)
  • BBking
    #1700
    Próbálkozz csak, egyszer csak odaérsz.
  • tibor16
    #1699
    Sziasztok. Tudna vki segíteni. Nem boldogulok a fogolyszabadítós pályán. Igen, tudom, meg el is olvastam, de akárhogy kúszok-mászok, mindig felfedeznek és lelövik a komát. Kellenének a cheat-ek, írjátok már meg, melyek azok. Megköszönném ha segítene vki.
  • Bee
    #1698
    Állandóan kidob multi közben az asztalra, nem gyilkolhatok kedvemre. Mi lehet a hiba?
    A másik: melyik szerveren szoktátok nyomni? Jó lenne összefutni magyarokkal is, nem csak flamandokkal és spanyolokkal.
  • Forrest Tomee
    #1697
    Huhh pár nappal ezelőtt pont erre gondoltam mikor kipróbáltam a wolfot. Borzalmasan gyenge minden szempontból, kár a Viet szerverért.
  • CB-LSC
    #1696
    akkor az ön készülékében van a hiba:).
  • Forrest Tomee
    #1692
    DrAK ez melyik verzióból készült vajon?
  • Dread
    #1691
    erre a cimre: [email protected]
  • Dread
    #1690
    Hali,én nem értek ehez a játékhoz de asszem van benne multiplayer mod.
    Tehát ha valaki játszik neten evvel a játékkal és szeretne egy klánban vietkong alakulat tagja lenni akkor irjon nekem emil-t és utánna majd ütközünk irc-en.
    thx :D
  • Örm
    #1689
    Valaki segítsen azon a pályán amikor kijövök egy alagútból és egy falúba kötök ki ott mi kell csinálni egyedül vagyok és tök sötét van (nem az amikor a POW-ot kell kimenteni hanem előrébb)?
  • Bee
    #1686
    Köszi Örm,
    A hiba az volt, hogy nem telepítettem fel a pach-et. Most már működik. Csak néha kilép a desktop-ra ez a dög.
    A falu? Amikor ki kell hoznod a túszt? Miután Bronson bá' lepakolta a bombáit (amúgy tök feleslegesen, megoldható nélkülük), meg kell kínálni az insomniás VC-t, aki előttetek őgyeleg. Ellopózol a bal oldalon a házig, hasravágod magad, a sarokig kúszol. Térdelőrajt után kiemeled a ketrec körül őgyelgő csókákat (2 db), odakúszol a ketrechez és már szabadíthatod is a Prisoner of War-t. Visszalopakodtok a haverokhoz, onnan a pointman-hez. Jönnek a Huey-k, beszállás, és jöhet az outro. A faluban érdemes hangtompítós pisztolyt használni. A VC-k nem tolerálják, ha karabélylövésre ébrednek.
  • Örm
    #1684
    Kiválasztod a multiplayert ott az internetet megvárod amíg a szerverkereső megkeresi a szervereket az egyikre kétszer rákattintasz és már megy is. Valaki segítsen már hogy mit kell a falúban csinálni amikor egyedül megyek?
  • Bee
    #1683
    Hi!
    Segítsen valaki! Sajna naposcsibe vagyok a Net világában, ezért fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne csatlakozni a VC multijához. Könyörüljetek meg rajtam, és segítsetek! Köszönöm!
  • Örm
    #1682
    Én már előrébb vagyok, egyedül vagyok, nincs térképem, és egy alagútból jövők elő.
  • Tovi
    #1681
    Beosonsz, és ha a ketrechez érsz, akkor füttyentesz egyet(huhogás), a társaid meg csinálják a hangzavart. Ekkor már nem lövik le a túszt, ha észrevesznek.
    Le lehet csúszni a domboldalról is, így rövidebb az út, de szerintem nehezebb is. A járőröket megfelelő pillanatban hangtompitóssal ki lehet szedni.
  • Tovi
    #1680
    Jól kiszúrtál vele, most installálhatja újra
  • CB-LSC
    #1679
    mert láma vagy.Van elemlámpa.
  • Örm
    #1676
    Valaki segítsen azon az éjszakai pályán amikor egyedül kell bemenni a falúba mit kell csinálni?
  • Örm
    #1674
    Azon az éjszakai pályán amikor egyedül kell bemenni a falúba mit kell csinálni?
  • CB-LSC
    #1673
    nem én találtam ki a játék füzetében van.Ugyanis megvan eredetiben:).
  • neo-78
    #1672
    Hi. V.mit rosszul tudsz, nincs az közel sem 300, kb 27-36 pont. Egyébként van olyan bloodpatch, ami müxik a 1.01-es patch nélül is? V.ki válaszoljon. Előre is köszi.
  • Buddy
    #1671
    300 ??? nem sok egy kicsit?...annyi pixel az emberen nem volt :)
  • CB-LSC
    #1670
    NEM:)
  • CB-LSC
    #1667
    a sof2-ben állítólag 300 részre van osztva az ember sérülés modellje.Itt nem lehetett volna kb 50-re?
  • CB-LSC
    #1666
    Teljesen haszontalan.Senki nem áll le lövöldözni a hullát 30*.Vagy igen?
  • hiba
    #1664
    nagy a szorasa pityunak :)
  • CB-LSC
    #1661
    ájj bazz nekem is működik csak 20 at kell belelőni.De nagyon gagyi szerintem lövöd a kézfejét azt leszakad a válla lol.
  • :)
    #1660
    multi playerben hogy lehet célkeresztet csinálni ?????????