2391
  • MAFLA
    #1773
    tojja valaki ezt multiba? merre vannak a hángérien gémerek?
  • tibor16
    #1771
    Melyik alagút? mer több epizódban is van...
  • Dread
    #1770
    62.77.250.136:7400 <-- vietcong szerver, nem egy nagy durranás! :)
    DM vagy TDM szokott menni és nincs mindig bekapcsolva de majd örökösen is be lessz kapcsolva csak még nemtudom mikor :DDD
    mindenesetre külföldiek jönnek 1000-el :D
  • CB-LSC
    #1766
    a vízalatt menj tovább,azt most nem tudom merre.
  • grebber
    #1765
    Segítsetek!!!!!Elakadtam valamelyik részen ahol alagútban vagyok megyek-megyek egyszer csak leszakad alattam az út.Egy másik barlangrendszerbe érkezem tele vizes járatokkal és semerre sem találom a kiútat.Kérle titeket segítsetek!!
  • BBking
    #1764
    Kapcsold ki a software-es kezelést, akkor tudsz alítgatni.
  • shaba23 #1763
    Megnéztem, nem segít
  • shaba23 #1762
    thx
  • shaba23 #1759
    most vettem új cuccot a gépbe, de a hang valamiért el lett cseszve. ASUS A7N8X alaplapra integrált 5.1-es kari. más gameba jó, de ebben pl a gránát is csak pukkan. így elég gáz
  • tibor16
    #1757
    Köszönöm kérdésed, tatabányai
  • tibor16
    #1756
    Neeeeeeeeem
  • Dread
    #1755
    Tibor16
    lehet hogy nagy hülyeség de én megkérdezem!
    Szal te nem Váci vagy?
  • tibor16
    #1754
    Má nem lehet nyugodtan lámáskodni ehy másik játékban, me' a HBA szeme mindenhova követ...
  • tibor16
    #1753
    Nem, pont az alényeg, -a taguszok (aki megmaradt) mintegy 8 méterre nyugodtan beszélgettek a tűznél, miközben én ot vírcsaftoltam a fogolypancserrel.
  • TopGun
    #1752
    Sziasztok! En Singleben nyomatom a campaign-t es jol megszivtam, nem tudom hanyadik kuldinel tartok, de most egyszal magam vagyok es ugy kezdodott, hogy bekuldtek egy rokalyukat felderiteni, aztan egy masikat, mert egy szakaszt kellett megsegiteni ,csak kozben azt 3 ember kivetelevel lenyomtak, aztan megtalaltunk meg ket hullat, de egy ficko meg MIA volt, na innen kell egyedul nyomulnom es most ugy beszorultam, hogy sehogy nem tudok tovabb menni! :(( megtalaltam egy uj rokalyukat amibol legalabb 15 VC jott ki, azokat lenyomtam, de nem tudom merre kell tovabb menni!? radion nem tudok segitseget kerni es a terkep sem mukodik! tud valaki segiteni??
  • tibor16
    #1749
    Köszi a segítséget. Asszerint csináltam, ahogy írtad -de nem jutottam a végére. Tehát: Balra el, őr kiszed, házba be VC kiszed, megvár amíg a másik őr el, rohanás a ketrec mell házhoz, megvár amig a VC ör kibambulja magát és elmehgy, akkor házba 2 manust kiszed, miénk manus valamit sutyog, ki akar jönni a ketrecből, ajtót nyitom -és elindulok hárálva le ne lőjenek, se kiabálás se riadó, államat összeszed -futás be a sürübe, fogolypancser követ. Háááát semmi lövöldözés meg miegymás. Nem bug ez? Előtte bármit csinálhattam, kilőttek, mos meg kisétáltunk. Azér köszi, mer már le akartam törölni.
  • CB-LSC
    #1748
    ja mert elbaszott szar szvsz.Vietcong-ot VISSZA!
  • Bee
    #1747
    Elég sok külhoni szervert meglátogattam, de ritka, ha valami jót fogsz ki. Coop-ban pl. nem várják be egymást, mindenki fut, míg le nem lövik. Akkor újra és újra és újra nekifutnak. Mindenki első akar lenni a gyilkolási listán, csapatjáték nincs, néhol csak sniper-ek rohangálnak. Akadnak persze kivételek, de az a néhány magyar oldal, amit találtam, azért messze felülmúlja a többit: 193.110.59.102:5425 - Lelkiismeret néven, a másik:193.110.62.60:5425 - Mosonok Clan néven fut. Érdemes megpróbálni.
  • Rosco
    #1746
    Hali,
    most kezdtem nemrég a játékot, de már az elején akadt egy kis gondom: amikor rádiózok, hogy a "féregjáratokban" nem találom az elfogott katonákat, akkor a következő töltésnél meghal a game. Találkozott már ezzel vki? Légyszi segítsetek! Köszi!
  • Forrest Tomee
    #1745
    Próbálkozz külföldi szerverekkel némelyiknek nagyon jó a pingje, amit a VC multikeresője kiír az nem mindig mérvadó.
  • CB-LSC
    #1741
    Szedd le ezt asszem ez az.Ez az 1.0-hoz van.
  • tibor16
    #1739
    Neeeeeeeeem tudooooooooooooom ezt a kibsztt részt megcsinálni. A komát mindig lelövik a,mikor az őröket elintézem. Heeeeeeeeeellllllllpppp!!!!!!!
    Ha van csít, dobjatok már meg vele. Esetleg az ICQ számom: 190019937 Előre is köszi...
  • CB-LSC
    #1737
    rossz crack-ed van.Melyik verzió van meg?Az uncensored vagy sima?1.0 vagy 1.1?
  • CB-LSC
    #1734
    de fent van.
  • sleepy-ke
    #1733
    Amugy nem tudja valaki kie az a 1 magyar server?
  • sleepy-ke
    #1732
    Ha valaki tud csinaljon ctf-s servert... eleg kar hogy csak 1 magyar server van az is DM server :(
  • sleepy-ke
    #1730
    keress ra googlen...
  • sleepy-ke
    #1728
    :)
  • sleepy-ke
    #1727
    nekem a full van meg es megy...
    lehet hogy az 1.1 petch-et fel kene tenned...
  • CB-LSC
    #1726
    de jó csak kell az 1.1 pach és egy jó crack.
  • sleepy-ke
    #1724
    shaba23 meg mindig nem kerestel meg :))
  • shaba23 #1722
    foglak
  • sleepy-ke
    #1721
    de akkor talan keress is meg :)
  • shaba23 #1720
    thx
  • sleepy-ke
    #1719
    Elkuldtem emailbe...
  • shaba23 #1718
    Nekem is dobhatnál ICQ számot, mert meszart az irc-m és nem akar futni, lefagyaszt mindent
  • Buddy
    #1717
    engem az idegesit a jatekban /vagy inkabb a korulmenyben/, hogy kiadtak 40 valtozatban, es meg mindig nem tudom, melyiket erdemes megtartani
  • hagirez
    #1716
    Egy kissé bugos ez a vietcong, de a hangulat nagyon ott van. Kár hogy a táborban állandóan beszorulok a saját embereim közé, akik az istennek se mennének arrébb.
  • sleepy-ke
    #1715
    elment az email...
  • sleepy-ke
    #1714
    emilben elkuldom a szamot...