2391
  • Marcus_
    #1902
    borhave:

    Lehetne esetleg kérni az alábbi mail cí[email protected]

    THX
  • Forrest Tomee
    #1900
    Mekkora a crack, Drak?
    Esetleg átküldenéd icq-n? Új számom van, itt a részletekre kattintva megtalálod.
    Köszi

  • Marcus_
    #1899
    Ha van Messengered az XP-n átküldhetnéd vagy mailra és megköszönném.

    Ez talán elég nagy h átjöjjön

    [email protected]
  • Marcus_
    #1897
    El is árulnád h hol?

    THX
  • Forrest Tomee
    #1895
    Van már hozzá crack?
  • justin
    #1893
    Bár jelen pillanatban nem megy :(
  • justin
    #1892
    1 van, coop módban fut.
  • Forrest Tomee
    #1891
    Sajnos érthetetlen okból kifolyólag, de nincs magyar szerver.
  • Athlonator
    #1890
    Szevasztok!Mondjatok már néhéní magyar szerver szerver nevet vagy címet,hogy azokkal is játszhatsak.Vonjatok be valamilyen net partyba.Köszi
  • gabber_saviola
    #1889
    miért, nálad nem megy XP-n?
  • gabber_saviola
    #1888
    magarosítást????
  • Marcus_
    #1887
    Hali
    Nem tud valaki magyarosítást vagy végigjátszást?
  • gabber_saviola
    #1885
    hi én végignyomtam már ...
  • Forrest Tomee
    #1884
    Drak, van már krekk hozzá a Gcword-ön.
  • Ombika
    #1881
    gamecopyworld.com ott van minden
  • Mhosah Myth
    #1879
    Lehet hogy hülyeséget kérdezek de magyarosítás van hozzá vagy lesz egyáltalán?
  • zippofcy
    #1875
    Probaltatok mar a TCt?. A legjobb real mod jelenleg. Szep grafika, gyors jatekmenet. Kezdoknek kulonosen ajanlott :)
    Nekem a CSn kivul egyedul a SoF2 jott be eddig, de az sem tudta felulmulni. A TC viszont uti mindet! Sokkal realisabb a SoF2nel es a granat se sebez akkorat, nincs olyan erzesem hogy a he_tennis en CSzek
    Mondjuk a Vietcongot meg nem lattam, de szerintem a TC ugyis jobb. Nezd meg es dontsd el!
    Kell hozza:
    1. Quake 3

    2. Q3 Point Release v1.32. Link: http://www.softwarepatch.com/games/quake3download.html

    3. True Combat v1.0 mod. Link: http://www.planetquake.com/q3t/content/chooser.asp?p_goto=ftp://ftp.mportal.hu/realmods/q3/truecom/TrueCombat1.0.exe&p_id=62&p_download=yes

    4. All-Seeing-Eye szerverfigyelo. Link: http://www.udpsoft.com/eye/download/newer/EyeInstaller.exe

    Ezeket felrakod egymas utan, aztan az All-Seeing-Eyeban a Q3 alatt kivalasztod a True Combat modot es mar latod is a szerverek listajat. A legtobb tort, de van ket magyar szerver is, az egyik Mission, a masik CTF.
    Ja a missionos Punkbusteres, a jatekban a Multiplayernel kapcsold be a PBt hogy beengedjen. Ennyi.
    Quake 3 CDkey NEM KELL HOZZA !!! A csites CSosoknak is ajanlott, hatha megtanulnak vegre celozni
    Van foruma is itt a Supergamezen.
  • pszihopeti
    #1873
    ftp//psziho.uw.hu/nevtelen2.bmp
  • Hamlet
    #1871
    Pliz a savet valaki!
  • cervin
    #1869
    Tényleg jó a 6.pályán poroszkálok
  • Hamlet
    #1867
    Üdv! Új gépem van, a régin szinte játszhatatlan volt a Vietcong. Nincsenek meg a régi save-jeim, tudna küldeni egy mentést valaki, ahol a dombot (valami rádióállomás) támadják a vietcongok. Lehetőleg hard fokozaton. Köszi
  • Waix
    #1864
    Tudomásom szerint nem lehet állítani a zoom mértékét. Egyébként szerintem az egész játék úgy, ahogy van fantasztikus, leszámítva a Rambo részeket, meg azt az elképesztően otromba labirintusos részt, amit nem tudom, ki a f*sz talált ki.
  • Forrest Tomee
    #1863
    Nincs magyar, csatlakozz a játékból :o(
  • Gang
    #1862
    hi!

    mondjatok nekem vmi szervert ahol lehetne nyomulni!
    köszi
  • Forrest Tomee
    #1860
    Szerintem u.a a bill.
  • cervin2
    #1859
    De én a zummot kérdezem a célzás az ok.A nagyitást nem tom állitani
  • Forrest Tomee
    #1857
    Ez most komoly kérdés?
    Na mind1, szóval a controlls-ban be kell állítani a célzást ( nem csak a sniperre vonatkozik, mert minden fegyverrel célozni kell ) és folyaymatos nyomvatartás mellett felemeli a pusit.
  • cervin
    #1856
    Valaki segitsen.
  • cervin
    #1855
    Heeloo.A sniperrel hoy lehet zoomolni?
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #1853
    áp!
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #1852
    trukombatot még nem próbáltam nincs q3:(
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #1851
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #1850
  • Godzzo
    #1849
    sorry! nem szoltam.
  • Forrest Tomee
    #1848
    Szrintem Ő VC-re gondol, mivel ez annak a topikja.
    ATG egy VC játékfajta.
  • Godzzo
    #1847
    Sztem is kiraly :) De mi az az ATG? Server meg mar van :)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #1846
    Isten király játék ez!Neten csak az ATG nyerte el a tetszésem de az kurvára!Nagyon szép és nagyon jol jácható játék!Lehetne egy magyar atg server!
  • Godzzo
    #1845
    Nem akarok pofatlan lenni, de akinek tetszik a real fps, az nezze meg a True Combat 1.0 -t is, mert eleg allat lett :))

    Linkek:

    A jatek feature listaja, es kepek rola:

    http://www.planetquake.com/q3t/content/index.asp?page=features

    A jatek maga:

    http://www.q3rocks.de/truecombat/TrueCombat1.0.exe
  • Waix
    #1844
    Egy kérdés.
    Rajtam kívül fordult-e elő bárkivel az, hogy tulajdonképpen egyik pillanatról a másikra eltűnt MINDEN textúra a játékból. Kilépés, játék restartolása és még mindig szar. Csak akkor jön helyre, ha a komplett számítógépet újraindítod. Ez valami bug, vagy érdemesebb beállítani, hogy a videókártya memóriájába pakolja a textúrákat?
  • Forrest Tomee
    #1843
    Szép, csak nincs Q3-am :o(
    UT2003 alá mikor jelenik már meg egy normális mod?