64
DVD másolás help
  • zsloti
    #64
    Sziasztok.
    Milyen megoldás létezik arra hogy 2 darab filmet egy sima DVD-re szeretnék másolni minden menüvel és nyelvvel együtt?
    Az lenne jó hogy az elején választhatnék melyik filmet játsszam le?
    zs
  • zazaza
    #63
    hahóóóó
  • zazaza
    #62
    Sziasz! én egy eredeti de már másolt lemezt szeretnék lemásolni.DVD de nem film hanem navigácio 9 gigás .De másolásnál minden látszik a méret stimmel de mégis a dvd-n kevesebb lessz az irott rész ,és nem müködik a kocsiban.MI LEHET A BAJ SEGÍTSETEK KÖSZI?!!!!!!!
  • REALista
    #61
    Kösz már töltöm is!!!
  • Tomicsek
    #60
    Link
  • REALista
    #59
    Szasztok!Én a eredeti dvd-k másolásához DVD Decrypter-t dvd2one140 -et és Nero-t használok de valamiért a Decrypter már nem boldogul minden dvd-vel!Tudtok ajánlani valami jobbat???
  • balcsi70
    #58
    A #45-ös kérdésre a #46-os válasz. Nem haragszom :) ,de ha véletlenül én értelmeztem hülyén akkor te ne haragudj.
  • izb
    #57
    Már ne is haragudj,de hol láttál ilyen beírást a részemről??
  • balcsi70
    #56
    Hát én is ezt mondtam.,Csak lejjebb volt egy olyan hozzászolás hogy az Any tömörit.(hát nem).
  • zakika
    #55
    bezony. tehat anyDVD bekapc es mehet a shrink
  • balcsi70
    #54
    Na,ne!!! Az Any-mióta tömörit? Nem tömörit csak kikapcsolja a másolásvédelmeket.
  • balcsi70
    #53
    Hát,ha nincs baj a lemezzel amit másolni akarsz akkor nincs hiba.Az AnyDvD az meg király,A Clone Dvd-vel meg ugyszintén kilehet szedni a feliratokat,meg hangokat ami nem kell.(de amugy a #27-válaszban benne van a válasz.(én meg a Shrink-et egyenesen utálom),na dehát tudod. Kinek a pap,kinek a ....
  • izb
    #52
    igen
  • rferee
    #51
    ok, köszi. Akkor tehát csak any-val felrakom a vinyóra és a Shrinkkel + letudom tömöríteni?
  • izb
    #50
    elviekben nem szabadna.ugyanis te úgy tudod a vinyóra húzni a cuccot,hogy a védelmet az any már kiszedi.
  • rferee
    #49
    Ok, az stimt, csak akkor nem akad fen a CRC hibán a Shrink?
  • izb
    #48
    leszeded vinyóra,és utána behúzod a shrinkbe
  • rferee
    #47
    De az nem csak a régió kódot szabadítja fel, tömörít is?
  • izb
    #46
    anydvd
  • rferee
    #45
    Sziasztok!
    Tudnátok ajánlani DVD tömörítő programot (a DVD Shrinkhez hasonlót), ami nem akad fen a CRC hibán?
  • arsene
    #44
    én ezzel annyiból nem értek egyet, hogy a közvetlen írásnál lehetnek problémák, így mindenképpen tisztább, ha előbb a HDD-n van a film, s amikor minden módosítás megvan, akkor jöhet a burning.
    a filmek leszedéséhez jó a DVDDecrypter, bár a Sony másolásvédelmét nem bírja. állítólag az AnyDVD megbírkózik vele, még nem próbáltam.
    a teljes filmből Shrink-kel (v.3.2) kiszedem a felesleges nyelveket, feliratokat, s automatikusan beállítja a méretet (4464Mb).
    írás Nero-val
  • arsene
    #43
    a képfájlokat normál adatként tudod írni DVD-re. aztán ha játszani akarsz, csak át kell másolnod a telepítendő game könyvtárába és a mountolásnál ezt az útvonalat add meg.
  • arsene
    #42
    ez egy nagyon régi bejegyzés, de kénytelen vagyok javítani.
    a VOB nem felirat, hanem maga a filmanyag. egy DVD-n megváltoztatni bármit(hang, felirat) kicsit macerásabb. a DVD-ről leszedett feliratfájl egyébként .sup kiterjesztésű, amit a sup2sub programmal lehet konvertálni és tovább feldolgozni.
    a DVD-n lévő fájlokra vonatkozó információkról és egyéb módosító eljárásokról pedig a Doom9 >> Glossary oldalon található nagyon részletes leírás.
  • slylecz13
    #41
    Sziasztok! Az lenne a nagy kérdésem, hogy hogyan lehet DVD filmet (VIDEO_TS) másolásvédetté tenni? Milyen program stb. Tudom, hogy nincs biztonságos másolásvédelem, ez csak arra kell, hogy mégis legyen rajta valami. Előre is köszönet...
  • mrbaba
    #40
    Hellósztok!! Van egy problémám, elindítom a nerot, UDF DVD-t szeretnék írni de nem engedi mert azt írja ki hogy: "az egymenetes (DAO)felírás nem indítható
    CD-írás hiba"
    Aki tud segítsen!! Előre is köszi!!
  • balcsi70
    #39
    Gondolom akkor ez a 3-cd-s játék.Akkor a daemonnál az eszközök számát állitsd át 3-ra,és berakod a 3-cd képfájlt.Vagy pedig amikor lement az egyik,akkor bekéred neki a 2-ikat és igy tovább. ha a 3-ast választod akkor ugy kezd el berakni hogy 3-astol visszafele,mert gondolom az 1-öt ahogy berakod már kezdi is telepiteni.
  • Neogan
    #38
    Na most úgy csináltam hogy nem írtam ki hanem gépről tettem fel daemonnal de ahogy a telepítő csík végigment megállt. Most?
  • Neogan
    #37
    És mit csináljak ha képfájlban van meg (.img) (Mafia)
  • balcsi70
    #36
    Én ugy szoktam,hogy nem csinálok cd-képet hanem adott mondjuk (bin,cue-vagy Iso stb),és kiirom adat dvd-ként mondjuk Nero-val vagy Ulead-dal, és majd mikor instalálni akarom akkor DaemonTools-al felinstalálom. (bin,cue-böl meg iso-bol csinálni cd-t dvd-t képfájl-ként Alcohol vagy nero-val csináltam,de forditva hogy megvan csinálva a képfájl és abbol bint,vagy Isot még nem csináltam).
  • Neogan
    #35
    Ha egy 3 CD-s játékot CD-képről ki akarok írni 1 DVD-re akkor csak simán írjam rá? Nem lesznek a telepítésnél gondok?
  • zakika
    #34
    mivel meg a clonet nem probaltam es a shrink ingyenes. ugyse latok az egyik szememre, tehat nekem megfelel
    en csak a megoldast irtal len a problemara ugy, ahogy tudtam. azt nem tudtam, hogy a cloneba is meglehet ezt csinalni
  • balcsi70
    #33
    Hát 2 választásod van.Vagy rábeszélsz te,vagy felejtsd el.(na jó ez csak vicc volt).Ha csak nem találsz hozzá szinkront,és akkor leszeded a szart és felrakod az ujjat,de az elég maceráns.Mondjuk én csináltam ilyet Pinnacle Studio-val.De nehezen hiszem hogy találsz hozzá szinkront,hisz ha lett volna akkor gondolom nem a szar szinkront rakták volna rá.
  • balcsi70
    #32
    Hát a Clone DVD-ben ugyan ugy ki lehet választani amit akarsz.kiveszed a pipát abbol ami nem kell és kész.Én eddig igy csináltam és tökéletes volt,mindegyik(hibátlan).Én meg pont forditva vagyok.én meg a Shrink-et nem szeretem.Na dehát tudod:Kinek a pap kinek a paplan.
  • Neogan
    #31
    van 1 dvdm amin a szinkron nagyon halk, minden háttérzaj zörej tökéletes csak a szinkron szar. mit tegyek?
  • zakika
    #30
    shrinkel megegyszer futtasd vegig, de vedd ki belole a felesleges audio savokat, munuket, extrakat (ami sokat foglal). ugy latszik a tomorites mar tul rossz minoseget adot volna, igy a cloneDVD nagyobbat csinalt a kelletenel, de meg jo minosegben. en a DVDshrinket hasznalom mindjart es nem a Clone DVDt es ebben kivalsztom mit akarok a filmbe
  • zsoleszq
    #29
    viszont 6.25 giga lett a kimásolt film :( szerinted most mit tegyek? mert nem tudom kimásolni
  • balcsi70
    #28
    Örülök neki.
  • zsoleszq
    #27
    Balcsi70 Köszi a segítséget sikerült, király a progi
  • balcsi70
    #26
    Én a helyedben nem a gépre irnám hanem egyenesen lemezre.Nyomjál föl egy AnyDVD progit,(ez a lemezek tulajdonságainak eltávolitására szolgál-kikodolja).és nyomjál föl egy Clone DVD-t ezzel meg átmásolod.Ha meg a vinyora akarod akkor rippeld be.Sok progi van ehez.
  • balcsi70
    #25
    Hát ha xp-van a gépeden nem kell hozzá telepités,mert felismeri az irót.A lemezt amit kaptál hozzá az szerintem iro progi,meg ilyesmi.(szerintem)