4904
hűtés
  • KranaZoli #4544
    Jó csak ebben annyi van, hogy az egész nyákot letapétázhatom vele.
  • KranaZoli #4543
    Mi a pcsa... Nem ugyanazt az ipon webshop-it használjuk?!
    Én ilyet nem is találtam.
  • Solten
    #4542
    Scythe
  • KranaZoli #4541
    Scythe VGA Chip Heatsinks

  • Solten
    #4540
    link, bar a Zalmane jobb cucc.
  • KranaZoli #4539
    ZALMAN ZM-RHS1

  • pxxl
    #4538
    ez asszem vlamelyik nvidiára való. talán a 9800as nem emléxem. am computermode-tól lehet rendelni ilyen süniket pl.
  • KranaZoli #4537
    Ne hülyéskedjetek már.
    Arra gondoltam, hogy hol a retekben lehet ilyet kapni. Ipon-on talán 1db ha van.

    Viszont találtam ilyet.





    Zalman RHS88 VGA Chipset hűtő kit

    Ez biztos nem jó, de nagyon futurisztikus.
  • Solten
    #4536
  • pxxl
    #4535
    ha szépen megkéred az ékszerészt tuti önt neked jópénzért
  • KranaZoli #4534
    Olyan nincs, amelyik aranyból van?!
  • Solten
    #4533
    Legjobb nyilvan amelyik rezbol van, vagy tartalmaz legalabb is valamennyi rezet... Nevesebb gyartok termekeit erdemes vasarolni.
  • KranaZoli #4532
    És akkor ezek közül melyik a jobb fajta?! Amelyik valóban ér is vmit és nem csak dísz?!
  • pxxl
    #4531
    van ám, nem is kevés. de csak ha belegondolsz. van egy lapos, pár mm^2 (fatal után szabadon) felület amin leadja a hőt. erre ráraksz egy ilyen sünit, ami lényegesen megnöveli a hőleadás felületét, plusz ha még egy kis légáram is segíti, nagyon sokat érnek.
    én pl a régi P4-es csipszetjére raktam egy ilyen kisebb régi vga bordát, és sokat csökeknt a hőmérséklete. szval megér sztem mindenképpen pár1000 ft-ot.
  • KranaZoli #4530
    Hi!

    Túlzottan elment a topic CPU hűtés irányba. :)
    Nem baj ám! :D

    Vannak ezek a RAM sünik VGA VRAM-okhoz. Mivel lelkes Radeon HD topic látogatók írták a HSZ-eket, készítették a képeket, így semmi rosszat rájuk!

    De érdekelne, hogy ezeknek valóban van vmi értelmük is?!







    Ezektől most mit is lehet várni, ha így a nyák hátuljára felragasztja Őket az ember?!
  • MaSzKa
    #4529
    A Cooler Master – hallgatva a felhasználók visszajelzéseire – kicsit felújította két hűtőjét, a Hyper TX3-at és a Hyper 212-t.
  • Solten
    #4528
    Frissített Cooler Master, olcsó Xilence és szabályzó a Zalmantól

  • Justil
    #4527
    kösz :)
  • Solten
    #4526
    Core Temp, Everest;

    #4525
  • KranaZoli #4525
    1.) CPU-Z
    2.) Orthos Stability (Stress) teszt; Prime95
  • Justil
    #4524
    amúgy cpu hőmérsékletet mivel érdemes mérni? illetve, milyen teszttel érdemes terhelni? szeretném ugyanis megmérni, hogy mit tud ez a mugen 2 :)
  • pxxl
    #4523
    sztem csapágyas a ventillátor. érdemes lenne cserélni.
  • laller0077
    #4522
    Sziasztok.
    Az lenne a gondom hogy bekapcsolom a gépet tök jó meg minden...aztán elkezdek msnezni xfire net stb akkor elkezd a proci hűtő olyan hangos lenni hogy hihetetlen..a bios-ba beálitottam hogy slow a leggyengéb fokozaton forogjon..de semmi értelme...esetleg van valami megoldás hogy ne forgojon mindig maxon?? Asrcok alaplap..és Asus a hűtő...egy régebbi Asus alaplapról tettem erre rá...
  • pxxl
    #4521
    eddig is ezt használtam :) már az előző gépemben is az volt
  • Justil
    #4520
    má' vettem azt is :)
  • MaSzKa
    #4519
    neked is elkélne: Arctic Cooling Mx-2
  • MaSzKa
    #4518
    Arctic Cooling Mx-2 8years én 1260ft-ért vettem

    nagyon jónak tűnik megéri
    több cpu-ra is elég
  • Solten
    #4517
    Szuper cucc, es uberhalk... :)
  • Justil
    #4516
    hehe, megjött a Mugen 2-m :) bár az aláírásom kicsit csalóka, mert még nem volt merszem beszerelni. 1xűen annyira tekintélyt parancsolóan néz ki, hogy kitettem a polcra, és csak nézem..
  • pxxl
    #4515
    http://benchmarkreviews.com/images/reviews/cooling/Best_CPU_Coolers_Q1-2009/Thermolab_BARAM_Corner.jpg

    20-22 fokos szobában
    Phenom II 940 + gyári @ 3200
    Phenom II 940 + baram @ 3200
    Phenom II 940 + baram @ 3400
    Phenom II 940 + baram @ 3600
    Phenom II 940 + baram @ 3800
  • sgamez
    #4514
    ?
  • pxxl
    #4513
    thermolab baram
  • sgamez
    #4512
    AMD Phenom II 720 as húzott procihoz kellene nekem egy csendes hűtő. Mit ajánlanátok?
  • pxxl
    #4511
    nyugika csak poén volt :) azért van ott az a szmájli
  • Morphin
    #4510
    ennyire gyökér nem vagyok...már nem gyártják és elég ritka...nem kéne bunkónak lenni.
  • pxxl
    #4509


  • Morphin
    #4508
    Hi!
    Megkérdem hátha tud vki szerezni nekem...szal egy Thermaltake Tide Water-re lenne szükségem...(vagy Plus) aki tud ilyet eladót vagy épp újat, az írjon egy PM-et köszönöm...vagy itt,végül is itt is sokat vagyok.
    Üdv.
  • Solten
    #4507
    Par uj cucc:

    Gelid Tranquillo (LGA775, LGA1156, LGA1366, AMD Socket 754, 939, AM2, AM2+, AM3)



    be quite! SilentWings:

  • Solten
    #4506
    Mugen 2
  • pxxl
    #4505
    sztem vegyél. én is használom, és sokkal jobb mint a gyári cumók.