285
Ti mit vesztek a családtagoknak karácsonyra?
  • doki100
    #205
    Flash Style USB ékszer pendrive-ok! Ha igazán hasznos és egyedi ajándékot keresel. 4 GB kapacitás. egyedülálló design!
    Kiszállítás akár másnapra! Lepje meg kedvesét barátját vagy szerettei bármelyikét. Nőknek és Férfiaknak is!
    Ékszerpendrive.hu


    Milyen alkalmakra ajánlom:
    ballagási ajándék, nászajándék, születésnap, névnap, Valentin nap, húsvét, karácsony, reklám ajándék, céges ajándék, különleges ajándék, különleges ajándék ötletek

    Keresőszavak:
    USB , flash, pendrive , ékszer, ajándéktárgy, ajándék ötlet, egyedi ajándék, bizsu, strassz köves, reklám ajándék, nyakék, nyaklánc, karkötő, memória, nőies, nőknek, pen drive, gravírozás, ajándék doboz

    Címkék:
    ajándékötlet | céges ajándékok | egyedi USB | egyedi pendrive | ékszer pendrive | ékszer USB | emblémázás | emblémázott reklámajándék | gravírozás | fém és acél pendrive | karácsonyi ajándék | kártya USB pendrive | különleges pendrive | Különleges USB | mini USB pendrive | Flash drive | nyaklánc | karkötő | nyakék | medál | reklámajándék | reklám ajándék | reklám pendrive | Reklámpendrive | szóróajándék |
  • doki100
    #204
    Flash Style USB ékszer pendrive-ok! Ha igazán hasznos és egyedi ajándékot keresel. 4 GB kapacitás. egyedülálló design!
    Kiszállítás akár másnapra! Lepje meg kedvesét barátját vagy szerettei bármelyikét. Nőknek és Férfiaknak is!
    Ékszerpendrive.hu

    Milyen alkalmakra ajánlom:
    ballagási ajándék, nászajándék, születésnap, névnap, Valentin nap, húsvét, karácsony, reklám ajándék, céges ajándék, különleges ajándék, különleges ajándék ötletek

    Keresőszavak:
    USB , flash, pendrive , ékszer, ajándéktárgy, ajándék ötlet, egyedi ajándék, bizsu, strassz köves, reklám ajándék, nyakék, nyaklánc, karkötő, memória, nőies, nőknek, pen drive, gravírozás, ajándék doboz

    Címkék:
    ajándékötlet | céges ajándékok | egyedi USB | egyedi pendrive | ékszer pendrive | ékszer USB | emblémázás | emblémázott reklámajándék | gravírozás | fém és acél pendrive | karácsonyi ajándék | kártya USB pendrive | különleges pendrive | Különleges USB | mini USB pendrive | Flash drive | nyaklánc | karkötő | nyakék | medál | reklámajándék | reklám ajándék | reklám pendrive | Reklámpendrive | szóróajándék |
  • doki100
    #203
    Flash Style USB ékszer pendrive-ok! Ha igazán hasznos és egyedi ajándékot keresel. 4 GB kapacitás. egyedülálló design! Ékszerpendrive.hu
    Kiszállítás akár másnapra!
    www.ekszerpendrive.hu
  • Phat Smoker
    #202
    vipera nem kell ?
  • adjust28
    #201
    Sziasztok!
    olyan kérdésem lenne, hogy rendor ruhát hol leher bérelni?
    Osztálybuli lesz szilveszterkor és gondoltam, hogy beöltözöm. Fegyver nem kell de gumibot jo lenne ha lenne.....
    :):) köszi
  • miss27
    #200
    Sziasztok!
    Én beleszerettem a lollee derékmelegítőbe, magamnak már vettem több színben is. Úgy döntöttem, idén ezzel lepem meg a családtagokat is, aki csak szóba jöhet, mindenkit.
    Szerintem, ha még nincs ötletetek barátnőtöknek, vagy akárkinek, akkor érdemes megnézni. Kapható a Westendben is, de van webshopjuk is a weboldalukon.
    Kellemes ünnepeket mindenkinek! :)
  • Bogyo5
    #199
    nincs mit:D:D:D Amúgy nagyon látványos, és nem is nehéz megtanulni:d A neten külön oktatóvideók vannak róla:D még neki is menne szerintem. LEhet a végén nagy mester lesz:D Én a helyedben lehet bevállalnám:D
  • gibbone
    #198
    Ördögbot ezaz:D:D:D Elképzelem a 62 éves aput ahogy velem együtt ördögbotozikPoén lenne:D Najó,tudom,h nem ördögbotra gondoltál konkrétan,de a könnyed játékos vonalon elindulhatok,thx!:D
  • Bogyo5
    #197
    nekem a hugicám ördögbotot kap, három pálca, amiből az egyiket a másik kettővel kell forgatni. Nagyon jól néz ki amikor játszanak vele:D:D:D:D Lehet apukád is örülne valamilyen könnyed játékos dolognak:D
  • gibbone
    #196
    Hmm,ez oké,de apukáámnak mit vegyek??Könyv kizárva,mindig azt kap:D Valami különleges kéne...
  • Wolfsnack
    #195
    akinek nincs ötlete vagy sokalja a könyvek árát, itt biztos talál valamit

    http://www.kossuth.hu
  • Moover
    #194
    Én nővéremnek egy könyvet adok, amit nyáron olvastam, én is a barátnőmtől kaptam még anno. Nagyon érdekes kis regény: Lawrence Kushner: Kabbala, szerelmi történet. hello

  • andreasz88
    #193
    Szerintem sem az a fontos, hogy minél drágább ajándékokat és plazmatévéket vegyünk. A karácsony lényege, hogy végre odafigyeljünk szeretteinkre és valami olyat adjunk nekik, amiről igazán érzik, hogy személyesen nekik szántuk. Szépek a kézzel készített ajándékok, de nemrég volt egy index cikk is, hogy manapság azzal is mutathatsz egy kis törődést, ha például letöltesz egy jobb böngészőt a gépére explorer helyett, vagy fotókból összeállított képernyőkímélő. Vagy lehet dolphia nevű magyar programmal személyre szabott hírlevelet összeállítani, és utána ezt ajánlani a számukra.
    http://news.dolphio.hu/
    Például beállítod a fociőrült férjednek, hogy „fradi”, de lehet horgászat vagy póker is, és ajánlod számára. Ingyen van de mégis nagyon fog örülni neki, amikor személyesen neki szóló hírlevelet kap a mániájáról. Társítva egy új böngészővel sokkal hasznosabb, mint egy újabb zokni vagy sapka!
  • flamenco23
    #192
    Tavaly azt vettem barátomnak:) Volt nagy öröm, rögtön be is kellett tesztelni:))
  • hopimix
    #191
    Sziasztok!
    Nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehet venni Pesten kámaszutra dobókockát, vagy ehhez hasonló dilis ajándékokat? Nem szeretnék online rendelni. Ha valaki tud olyan boltot, ahol hasonlókat lehet venni, akkor légyszi szóljon...thx
  • RatBaG #190
    megláttam a topicot és valamiért az ugrott be elsőre, hogy "anyádnak palánkot"...
    elnézést a zavarásért.
  • zöldfűszeres
    #189
    Szerintem ideális ajándék karácsonyra egy Bong ;-)
  • rozsomak1973
    #188
    Én nem vagyok odáig ezért a karácsonyi mindenki megőrült hangulatért. Szívesen vásárolok én is netről. Azt eldöntöttem, hogy a multikat nem fogom gazdagítani, ez tuti. Én a netről egy helyről szoktam vásárolni, ahol magyar kézzel készített termékek vannak. (ötleteket is innen szoktam lopni, csak meg ne tudják :-)) igaz nem vagyok elég ügyes. Sajnos. Akit érdekel, annak ajánlom www.bonsens.hu

    Mindenkinek kellemes ünnep várást és bevásárlást.
  • Minna
    #187
    Én szeretek nézelődni ilyenkor karácsonykor, bár a túlzott tömeget nem szeretem, de szeretem mindenkinek személyre szabottan kiválasztani az ajándékát. Egyébként ha igazán jót akartok, akkor menjtek a www.meglepkek.hu oldalra. Rendeltem már tőlük párszor nem csak karácsonyra és sztem náluk aztán igazán lehet találni személyre szabott ajándékokat. pl. én tavaly vettem a barátomnak egy oscar-dij bábut amire egy kis üzit graviroztattam neki...hát nagy volt a sikere!:)szóval hajrá!:)
  • terika23
    #186
    Engem az egész ünnepes dologban az zavar, hogy tele van ilyenkor minden reklámmal. És ha még eredeti ötletem is van, akkor is elbizonytalanít valami hülye reklám vagy árajánlat - nem mintha megvenném, vagy engednék bárminek is, csak a kedvem megy el az egésztől. :S És a végén meg már nem szól semmiről sem az egész dolog...nem mintha manapság bármelyik ünnepnek sok jelentősége lenne, de azt hiszem ennek végképp elveszett az értelme mára már.
  • chhaya #185
    kizárólag akkor, ha kicsinyes jellem vagy
  • plump
    #184
    Volt barátnőmnek aki dobott az óvszer számlákat?!
  • zöldfűszeres
    #183
    Zöldparadicsom Headshop és Growshop: Karácsonyi ajándékok
  • CSOCSO
    #182
    egyaltalan nem korai... ha az utcso honapban avagy 1-2 hetben vasarolgatsz akkor csak idegeskedes lesz.

    arrol nem is beszelve hogy vannak akik mar az oktoberi vagy novemberi fizetesbol is elkezdenek vasarolgatni hogy ne decemberben kelljen lenullazni magukat.
  • Pluskast
    #181
    Nem korai még egy kicsit erröl beszélgetni? Végül is karácsonyig még van több mint egy hónap...
  • prodigy001
    #180
    Ha valakinek nincs konkrét karácsonyi ötlete, akkor a karácsonyi ötletek link alatt esetleg találhat használható tippeket.
  • eddaniel
    #179
    nekem, mindent !
  • The Protector
    #178
    Én 3ágú tőrt kaptam meg egy martial staffot.
  • Beepee
    #177
    Én Elektromos Cigarettát. Azt hiszem az egészség mindennél fontosabb.

    www.ecigi.info
  • aproo
    #176
    én idén ilyet veszek mindenkinek
    www.szofoto.hu
  • Zoli007
    #175
    Mindenkinek egy könyvet és szevasz. Legjobban azokon röhögök, akik még kölcsönt is képesek felvenni. LOL. Mindenesetre én a karácsonyban a kaját várom legjobban.
  • Dynamic
    #174
    Meg kell értetni vele, hogy pont az lenne a lényeg, hogy neked örömet okozzon az ajándék.Márpedig amit szeretnél világos, hogy AZ okoz örömet, nemde?:)
  • XBOX 360
    #173
    hy mindenkinek

    Karira Jó lesz egy PS2 50 játékkal
  • gercse
    #172
    klasz lehet
  • chhaya #171
    kutyánk. odaáig van érte. :D
  • minigirl
    #170
    senkinek semmit, max egy Aurora számot: Nincs karácsony!!!
  • SlayR
    #169
    Transformers limitált DVD magamnak az már biztos :))
  • PíszLávJuniti
    #168
    fekete rabaszolgákat mindenkinek.
  • cenobite
    #167
    Amit én kérek karácsonyra, azt az asszonypajti rendszerint nem veszi meg, mert szerinte hülyeség. Úgyhogy én kénytelen vagyok rendszeresen magamnak is ajándékot venni, hogy örüljek. :)

  • lemongrass
    #166
    csajomnak egy gyűrűt...
    unokaöcsémnek egy BuBurágó autót... :D
    Faternak egy cigitárcát -> tüdőrák lesz a vége gravírral..
    Muternak + nővéreknek parfüm...

    meg csajomnak a szilveszter lesz a nagy meglepi... kis kiruccanás...