1225
TOCA Race Driver
  • Jacek
    #887
    Rotso is hazudos mert o is ult mar benne:DDDD
  • Jacek
    #886
    a netcod miatt nem jatszik vele senki mert az sajna szanalmas kulomben uber a game, en nem nagyon jatszok offline ezert nem tolom:)
  • GSiZSolti
    #885
    Nemtom miért nem jácccik senki a GTR2002 -vel!? Szerintem annál élethűbb fizikájú progi nem nagyon van.......
    De ez csak az én véleményem, és sajna az LFS gyakorlás rovására mostanában inkább azzal nyomulok......
    Alig találok néha magyart a szervereken....
    A Toca annyit se ér hogy kiírjam CD-re!
  • Jacek
    #884
    mekkora loman:)
  • FREAK
    #883
    én ismerem azt a "hazudóst", és tudom, hogy ült már benne

    te viszont csak azt HISZED, hogy nem, de közben fogalmad nincs, kiről beszélsz....
  • ibronk
    #881
    Hát beégtél, mert nekem is van egy, de ne mond el senkinek
  • FREAK
    #880
    LOL :DDDDDDDD

    Szopás, legközelebb érdeklődd meg, kinek mész neki, lúzer :DD
  • Jacek
    #879
    :DD
  • Roccso
    #878
    Haggyad már Jacek! Ki nem ült Subaru WRC ben? Ez alap:)))))
  • zaki
    #877
    mert jani vagy
  • Alexease
    #876
    Valszeg mert szutyok lopott a programod, vagy nincsen net-ed:))))))))))))
  • acid1345
    #875
    VALAKI ÁRULJA MÁR EL HOGY MIÉRT NEM LEHET MULTIBAN A NETEN JÁTSZANI.....
    MIÉRT ÍRJA KI HOGY NEM TUD KAPCSOLÓDNI A SERVERHEZ????
  • Jacek
    #874
    rendesen:)
  • sanzik
    #873
    lol :)))

    ezt nagyon benezted kisgyerek :)
  • Jacek
    #871
    hozza erto vagy latom
  • Toya
    #870
    Egyenlőre még valóban nem találkozni DTM autókkal más játékban, de ugye hamarosan itt van az F12002 DTM MOD és tuti élvezetesebb lesz mint a TRD.
  • Jacek
    #868
    kulomben mi van ha igen????
  • Jacek
    #867
    megnagyobblol:)))))))))))))))))))))))
    Erdi nem tudom most mi van neki mert a revesznek eladta a 2000-es Subarut!
    Tagaiek igen mhhmm:)))
    Angyalfi!!!!!
    Korda erikevel nem tudom mi van!!!!
    Szilagyie valszeg berelt!
    ezt tenyleg ketto lama:DDD
  • cypher
    #866
    Bazz',mennyit égetitek magatok a gyerekes vitáitokkal....

    Nem jön be-nem kell vele játszani.
    A fizika nálam is fos,de legalább valahogy kinéz a játék,és DTM-autókkal máshol nem találkozni manapság játékban,nem?
    Szal peace, oszt'kész!!!
  • Jacek
    #864
    lol
  • Jacek
    #862
    Ezt csak azert irom le hogy ne kossenek bele amit mondok, en ultem Subaru WRC-ben amikor versenyzo vezette hat valami fogalmam van rola:)
  • Toya
    #861
    Na megmondom neked, hogy elég sokat játszottam vele - pontosan még egy bajnokság megnyerése van hátra (lehet köpködni, de a tesztíráshoz elengedhetetlen a játék végigjátszása).

    Bónuszkód ide, bónuszkód oda aki erre a játékra azt mondja, hogy komoly fizikával rendelkezik az nincs tisztában azzal, hogy milyen is a rendes autóverseny szimulátor.
    A komoly fizikáról meg annyit, hogy jelenleg több unofficial physics patch készül a programhoz - ennyit az általad komolynak nevezett fizikáról (még a rajongók sem tudják elnézni az autók viselkedését).

    A fikázásról: Gondolod Jacek, Alexease vagy akik szidják nem 1000x komolyabb programokkal nyomulnak ?
    Gondolj bele mindannyian komoly LFS, Nascar 2003 és Grand Prix Legends játékosok.
    Ajánlom neked is ezen programok megtekintését mielőtt ezt a játékot elkezdenéd isteníteni.
  • Shongi
    #860
    Honnan lehet leszedni RIP ben???
  • Eisenhower
    #859
    DTK a kérdésedre a válasz www.gamecopyworld.com
  • Jacek
    #858
    na ne komolytalankodjuk mar, mert tudom hogy kene videlkednie egy verseautonak ennek semmi koze hozza de nagyon!!!!
  • Alexease
    #857
    - Bonuszkodal is szuper gagyi. (A fizika)
    - Nem attol fugg hogy mennyire tetszik egy jatek, hogy nyerek vagy nem. Pl. a Nascar-ral sosem fogok nyerni, de kurvara tetszik:)))))))))
  • B.U.B.U.
    #856
    Egyébként mennyit játszottál a progival??Szerintem túl keveset!Lehet hogy azért nemtetszik a játék mert nehéz nyerni benne?Egyébként Bonus kóddal tök komoly lessz az autók fizikája csak jusson el odáig az ember!
  • Shongi
    #855
    Honnan lehet leszedni RIP ben???
  • acid1345
    #854
    Emberek!!

    Hogyan tudok a neten jáccani a gammával??Állandóan azt írja ki hogy nem tud kapcsolódni.....
    Mi a megoldás,várom az 5leteket,tapasztalatokat..

    Köszi

    bYE
  • dtk1985
    #853
    honnan tudnam letolteni a deviance-es cracket?
  • dtk1985
    #852
    igy mindjart mas. en voltam a hulye hogy nem olvastam el amit kiir
  • dtk1985
    #851
    koszi
  • KG21
    #850
    Az egyes cd-t benyomva jön az autorun, itt nyomj a setupra. ekkor kéri a 2-es (data cd-t) ezt berakod, aztán rányomsz mégegyszer a setupra.
  • dtk1985
    #849
    Hi all!
    Nem tudom felinstalalni a jatekot mer a data cd azt keri hogy rakjam be a game cd-t, a game cd-nel meg ha rakattintok az install-ra akkor valamit kiir es semmi. Probaltam a setup.exe-vel is de ottis kiir valamit a setup indulasa kozben. Mi lehet a gond? Lehet hogy az hogy regen fentvolt a demo?
  • KG21
    #848
    Én is így vagyok ezzel, de már letettem arról, hogy itt segítségre lelek...
  • oneal1
    #847
    lenne egy kurvanagy problémám!!!!!:(
    amikor akarok muétizni kiválasztom a szervert és
    nem endeg fel egyikre sem!!!
    mennyit kell várni??
    mer vártam 1-2 percet
  • Jacek
    #846
    sehogy ok ugy gondoltak az felesleges:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Jacek
    #845
    nem tudsz olvasni ott irtam nem baj ha arcade a game az is kell, de ez nem arcade hanem valami uj ilyen szart nem sokat produkaltak!!
  • 3P
    #844
    Hogy lehet bajnoksag alatt idomerot menni?
    Most kezdtem a gamet, az elso 2 futamot megnyertem, de a harmadikban csak a 14. helyrol indit, raadasul a rajtnal siman le is rajtol vagy 2 auto, igy szinte az utolso helyrol kellene felverekednem magam.
    Szoval hyogy lehet idomerot menni?
  • B.U.B.U.
    #843
    SAR=SZ*ar (bocsesz)