1225
TOCA Race Driver
  • petesilver
    #943
    Ha működő képes verziót akarsz, akkor elég csak a 2-ik CDt leszedni a Deviance-tól+a Deves Exét, és akkor megy. Amúgy így hangzik az eredeti szöveg:

    Release Notes:

    You have seen a nonworking FLT version and an IMS 'Proper' release so far.
    Both were not fully cracked (e.g. flying cars YEAH!) and nuked on sites
    where IMS at least had the balls to request a nuke and admit it wasn't proper enough.
    We removed some more checks (e.g. the trigger around 44FC90 is a little bit tricky) and
    tested the crack a lot without noticing any of the known issues.
    We had the choice to release a full 2 CD version again or simply a crackfix.
    We decided to do BOTH because FLT and IMS were nuked on all the sites and people who
    still have those images dont have to download the full iso again and just take our
    crackfix instead. your choice :)
  • dtk1985
    #941
    Hi'
    Miben kulonbozik a cracken kivul az FLT-s image a Deviance-estol? En az FLT-s verziot hasznalom Deviance crackel de elég gázos(Toya is megerősítette). Nem lehet valamilyen patchet szerezni hozzá, mert nincs kedvem újra fölégetni.
  • petesilver
    #940
    Hát, a téma részemről sajnos már tárgytalan, legyalultam egy életre a vinyóról. Többet vártamAzért aki nyokja annak további kellemest!!!
  • KG21
    #939
    Ja...agresszíven csapkodom a modemet mer nem hajlandó connectingolni!:)
  • petesilver
    #938
    Aki nyomta netn, lenne egy kérdésem: agresszíven nyomjátok, vagy finomkodva?
  • KG21
    #937
    Neked megy a multi dev-es crackkel? Na akkor én is tovább próbálom...
  • BaziJoe
    #934
    Köszönöm a válaszotokat!
    Akkor már csak azt nem értem ,hogy a havernek mért megy ugyan ez a verzió????????
  • petesilver
    #928
    Szerintem csak befejezett év után adja hozzá a pontokat, de lehet, hogy tévedek. Amíg nem fejezel be egy évadot, minek versenyeznél máshol, vagy ez a megoldás, vagy csak egyszerűen ez egy kis kényszerítősdi Codemasters módra
  • Alexease
    #926
    A rossz FLT-s crack-el voltak ilyenek. Szerezz egy mukodo verziot (Deviance, link valahol az oldalon).)
  • HooDoo
    #924
    live for speed , és van is egy (pár) ilyen topic itt SG-n
  • Alexease
    #922
    Valoszinuleg, ha tudna valaki segiteni, akkor megtenne. De ha jol lattam, az online resz senkinek nem megy, igy azzal kapcsolatban nehez segiteni.

    Most mondhatnam, hogy meg nem jelent meg a program, nem mennek a szerverek, csak EREDETI programmal muxik stb., de ez nem segit.
  • Toya
    #921
    Hasonlóak a tapasztalataim.
    A program által felajánlott szerverekre nekem sem sikerült jelentkeznem.
  • BaziJoe
    #920
    Gyerekek lehet,hogy nem olyan a játék amit vártatok de azse semmi amit ti műveltek ezen a forumon!!!! Bárkikérdez akármit erre a válasz helyett azt olvashattya,hogy milyen szar a játék.
    Ezt már olvassuk egy idelye és én személyszerint már nagyon UNOM.Akinek nem tetszik az mi a ....... Foglalkozik vele ennyit?????
    De legalább a kérdésekre válasz is érkezhetne!
    Én személyszerint csak ennyit akartam az egészről elmondani.
  • Alexease
    #919
    A kulfoldi magazinok kezdik megjelentetni a bemutatokat a jatekrol.
    Pl.: GameSpot-nal 71%-ot kapott. Ez azert ciki a Codies-nek, ha mar a kulfoldi autosjatekokban, hozza allasban is "arkadosabb" emberek csak 71%-ot adnak, az mar nagyon gaz. (Vagy csak jelent valamit...)
    Egy itthoni "szaklap", szerintem 60-65%-nal tobbet nem adna neki, es annak is a nagyobb reszet, a grafika tennne ki.
  • Alexease
    #918
    Windows halal. Az Autorun-t meg felejsd el.
  • MerlinW
    #917
    Tudtok nekem segíteni?
    Autorun indulásakor jön egy msvcrt.dll hibaüzenet... mit tehetek?
  • BaziJoe
    #916
    Gyerekek megtudja nekem mondani valaki mért nem tudok a neten Játszani.
    Mert mikor Joinolok a szerverhez csak a homokora forog.????????????????
  • Toya
    #913
    Elsőre én is kipróbáltam a Deviance féle crack-et az FLT verzión, de mit mondjak valahogy nem vált be.
    Igazán jó megoldást a Deviance verzió leszedése volt, amivel semmi gond nincs.
  • dtk1985
    #911
    HI!
    Talalkozott valaki ilyennel? Azt csinalja nekem a toca, hogy szarik ra hozzaadni a pontjaimat a banked pointshoz. Az elso evben 38-at gyujtottem es meg kellene kilencevenvalamennyi. A masodik evben az elso ket versenyen lett 16 pontom de nem adja hozza. Ez igy eleg szar, nincs kedvem addig folytatni amig meg nem oldodik. Deviance-es cracket hasznalok. Mi a problema?
  • Toya
    #909
    Beszéljünk inkább a programról mint a helyesírásról :-)

    Láttátok már az új festéseket ?
    Érdemes barangolni a nyugati oldalakon, mert elég szépen néznek ki az új festések.
  • Toya
    #908
    Na ezt inkább nem is kommentálom
  • NaNoKuTyA
    #907
    Grécsi úr, inkább nekem segírsen!
  • Toya
    #906
    Számodra úgy tünt, hogy nem értettem ?
    Érteni értettem viszont rohadtul zavar amikor valaki ennyi hibát vét egy mondatban (rendben van, hogy becsúsznak hibák, de azért legyünk már egy kicsit figyelmesebbek - ez rám is vonatkozik)
  • Toya
    #905
    Valóban nem azt mondtad, hogy jó a fizikája a programnak, viszont az megemlítetted hogy azért szidjuk mert nehéz nekünk :-)

    Ezen kattantam ki egy kicsit, mert történetesen majdnem minden szidóval együtt játszok az interneten minden héten autóverseny szimulátorokkal és tudom, hogy bármelyik végigtudná játszani a programot.
    Azonban vannak annyira igényesek, hogy nem tesznek ilyet :-)
  • NaNoKuTyA
    #904
    sziasztok! lenne egy kis problémám, segítsetek légyszives! Szóval felraktam a játékot, minden simán ment, de amikor multiba akarok csatlakozni egy serverhez, akkor semmi, csak pörög a homokóra, és egy idő után kiírja, hogy "unable to connect..."!
  • B.U.B.U.
    #903
    Toya!Akkor nagyon félre értettél valamit mer egy szóval sem mondtam, hogy tökéletes lenne a fizikája a TRD-nek!
  • Alexease
    #902
    Igaz ez net, vagyis elgepel ezt-azt az ember. De vannak olyan hibak, melyek a szinvonalat tukrozik.
    Es altalaban, az ilyen szinvonallal rendelkezo egyenek irasainak a tartalma is hasonlo szintu.
  • CSOCSO
    #900
    az asszedd al szvsz nincsbaj...mármint igy neten...
  • Jacek
    #899
    hat az egesz hozza szolas egy nagy vicc
  • dtk1985
    #898
    "Amúgy legközelebb olvasd el amit írsz, mert elég viccesen mutat a hozzászólásod (ojan=olyan, asszed=azt hiszed, peddig=pedig, stb...)"
    Mi a sz@r ezen a vicces. Ne mondd már hogy nemérted?!
  • Toya
    #897
    Vegyek vissza ? Még bele sem lendültem :-)

    Igen azt hiszem, sőt egyre biztosabb vagyok benne.
    Ha valaki játszott már rendes programmal az legalább azt elismeri, hogy fizikailag nem sikerült tökéletesre a TRD megvalósítása.
    Arról nem is beszélve, hogy mint írtam nem 5 percet nyomtam a programot.

    Amúgy ha elolvasod a hozzászólásomat egyetlen egy olyan elemet sem találsz benne amiben a játékélményt vagy a történetet vagy bármi mást szidtam volna, kifejezetten csak a fizikát emeltem ki ami olyan amilyen (pedig a többi téren is komolyak a hiányosságok).
    Ha neked tetszik az a te dolgod - de ha ilyen hurrá optimizmussal fogadod ezt a programot az nem sarkalja majd a Codemasters-t arra, hogy jobban kidolgozza a CMR3-at vagy az IRL-t.

    Amúgy legközelebb olvasd el amit írsz, mert elég viccesen mutat a hozzászólásod (ojan=olyan, asszed=azt hiszed, peddig=pedig, stb...)
  • FREAK
    #896
    az a véleményem, hogy aki ezt szórakoztatónak és izgalmasnak találja, az igen nagy bajban lenne egy rendes autós játékban, ami csak megközelíti a szimulátor fogalmát....
  • FREAK
    #895
    akkor is egy fos :PPPPPP

    3 éves játékok jobbak ennél, miért nem azzal nyomod? a CM még annyit sem érdemel, hogy letöltött verzióval játszon az ember, ezt csak simán ki kell röhögni
  • B.U.B.U.
    #894
    2. sorban
    "de ócsárolja"=NE ÓCSÁROLJA!!!!
  • B.U.B.U.
    #893
    Toya!Akkor most vegyél kicsit vissza!Asszed Soha nem játszottam normális szimulátorral?Peddig játszottam!Tök gáz hogy Azok fikázzák legjobban a gamet akik kb 5 percet játszottak vele!OK!Akinek nem tetszik ne játszon de ócsárolja napokon keresztül ugyanazokkal vagy hasonló indokokkal a játékot ezt csinálja Jacek is jáccon azzal ami tetszik neki!Szerintem igen is jácható és nem ojan rossz a játék mint amiennek többen mondják!Egyébként meg jönnek a javítások hozzá azt késsz!
  • dtk1985
    #892
    Azt csinalja nekem a toca, hogy szarik ra hozzaadni a pontjaimat a banked pointshoz. Az elso evben 38-at gyujtottem es meg kellene kilencevenvalamennyi. A masodik evben az elso ket versenyen lett 16 pontom de nem adja hozza. Ez igy eleg szar, nincs kedvem addig folytatni amig meg nem oldodik. Deviance-es cracket hasznalok. Mi a problema?
  • avcom
    #891
    nézz be néha a HWSW-re is...
    bár haldoklik a GTR téma, mert sokan csak ugrálnak, hogy legyen verseny és nem jön senki.

    bocs az Off-ért
  • Shongi
    #890
    Kösz a helpet baz
  • Jacek
    #889
    ez igaz de ha olyan netcodja lenne akkor ezrek jatszananak neten vele:)
  • FREAK
    #888
    azért a nascar élethűbb, az F1 2002 fizikája inkább csak összetett....