1225
TOCA Race Driver
  • Jacek
    #596
    :)
  • Blasta
    #595
    Kicsúszni azért ki lehet (billentyűzettel) de télleg elég fostartály a fizika!
    Pedig olyan jó lett volna!
    Olyasmi az egész mint PS2-n a GT3, csak sérüléssel!
    Erre belebasznak egy ilyen gyerekeknek való fizikát....
  • Jacek
    #594
    nem hiszem hogy a codelosers foruman odakat zengenek nekik
  • FREAK
    #593
    nekem van!


    TÖRÖLD LE EZT A SZARRAKÁST A GÉPEDRŐL!!! NEM AZÉRT DOLGOZTÁL, HOGY ÖSSZESZEDJ EGY KOMOLY GÉPET AZTÁN ILYEN SZEMETEKKEL TERHELD LE!!! KÁR BELE A PROCESSZORIDŐ!!!!!!!!!!
  • FREAK
    #592
    hát biza, pedig az is elég szánalmas

    a vicc az, hogy a 4 évvel ezelőtti Toca 2-ben is ezerszer jobb volt a fizika... hogy gondolták ezek ezt?
  • Blasta
    #591
    Elbasztam, igazatok van!
  • Blasta
    #590
    Közelebb vagyok a problémához!
    Versenyen indultam és ott hallottam a pit-ben a csapattársaim pofázását!
    Olyan volt mint egy egércincogás.......ergo felgyorsítva jáccik le minden hangot a pályán!
    Valakinek 5lete?
  • Jacek
    #589
    mondjuk ha csak egy olyan szappantartos fizikat bele raknak mint a RalliSport Challange-ben volt mar orultem volna:D
  • FREAK
    #588
    na hát azéé.....
  • Jacek
    #587
    koze nincs hozza blasta valami jot talalt otthon:))))
  • Jacek
    #586
    mindig szolj ha kimesz az utcara mert meg az ajtot is bezarom itthon:)))
  • FREAK
    #585
    mééé, ez is DICE?? nem sima CM?
  • FREAK
    #584
    remélem, soha nem futok össze veled az úton, ha szerinted ez a foshulladék realisztikus és élvezetes...... de ugye csak vicceltél?? naa valld be!
  • Blasta
    #583
    Van valakinek problémája a hanggal?
    Mert nekem van!

    Az autók hangja olyan mintha egy proszívót kapcsoltam volna be!
    Nincs motorhang, szerintem csak a turbó megy (anno a szintén Dice fejlesztésü Rally masters-nek volt ilyen problémája)

    A hangkártyám egy alaplapi nForce2-es lapnak a hangchip-je!

    Valaki használja ilyen vassal???
  • nero
    #582
    Valoszinu 11 éve van jogsim.
  • laja2
    #581
    Na sikerült felírni és installálni. Hát valóban nem túl valósághű. Messze van pl. a Viper Racing-től, ami szerintem a tökély maga, mert úgy nagyon realisztikus, hogy mindemellett billenyűzettel is lehet játszani. De azért ez se rossz szerintem. Ha egy autós játék túl realisztikus, akkor nem élvezetes szerény véleményem szerint...
  • WiZZaRD
    #580
    gondoltam, nem is ez volt a gondom:-)
  • FREAK
    #579
    LOOOOOOOOOOOL :DDDDDDDDDDDDDDDDD

    na te se ültél még autóban, bazz :DD
  • Alexease
    #578
    LOL:))))))))))))))))))
  • Jacek
    #577
    Elmondom neked egy fikarcnyival sem job kormanyal a game:))) fizika olyan mint amikor egy ures gyufasdobozt tolagatsz az asztalon hulla reszegen:)))
  • WiZZaRD
    #576
    "Szerintem addig míg egyes emberek az adott gémet(TOCA) csak egy féleképpen játszák(billentyű), fogalmuk se lesz az igazi vezethetőségről.(tisztelet a kivételnek). Én egy (LOGITECH MOMO RACING) FORCE Feedback-es kormánnyal játszom szinte 24-órája megállás nélkül, és nem tudom abbahagyni.
    A haveri körben, aki eddig szidta a TOcA-t, és utána átjött hozzám kiprobálni, SZINTE MINDENKI EZT MONDA.: IGENIS JO EZ A TOCA, CSAK KELL HOZZÁ EGY JÓ KORMÁNY. Nekem sikerült egy két ember véleményét megváltoztatnom a játékról. Hát ennyi.
    "
    na ja tisztelet a kivetelnek....meg felesleges 40 ronyg hogy benevezzen egy kormanyra...
    ...amelyik csapat kicsit is ad a jatekara az igenis meg tudja csinalni a jo fizikat es a billrol valo iranyitast, ugyanis azert kormany ide kormany oda megiscsak a bill az elsodleges beviteli eszkoz egy pc-n...hogy ez kinek sikerult: nezd csak a meg az invictus gammait, vagy az nfs5-ot, sot, meg az f1 2002-ot es szepen be lehetett hangolni billentyuzethet, hogy iranyitas is legyen meg fizika is maradjon...szoval ez nem lehetetlen feladat!
  • Jacek
    #575
    mar bocs de megalama vagy ez a velemenyem ennyi, probalj mar ki egy simet pl F12002 GT2002 MOD utanna beszeljel itt.
    Gondolod az emberek nagy resze billel nyomja na ne rohogtess:)
  • WiZZaRD
    #574
    mar bocs de a 4. es az 5. resz is meglehetosen nagy ujdonsag volt, csak ez a 6. lett gyengebb a tobbiekhez kepest, persze ez a tobbiek is csak konzolra igaz, mert pc-n egy gramm ellenfele nem volt, pont jokor jelent meg.
  • cypher
    #573
    Hát azért az NFS1 nagyon messze van ettől...
    A harmadik résztől érdemben semmit nem fejlesztettek,hamar citromdíjasok lettek a folytatások is.
    Top20-ban volt az Unreal II-is,amellett,hogy mekkora sz....
    Két hétig legalábbis ott szerepelt a Nascar 2003-is,de a tömegeknek nem erre van szüksége,lásd Grand Prix sorozat negyedik része..
  • nero
    #572
    Szeretnék én is hozzaszolni ehhez a TOCA-fikázáshoz.
    Szerintem a játék nagyon COOL. Hogy miért?
    Realisztikus igaz nem ultra, de élethű.
    Gondolom kitaláltátok, hogy nem BILLENTYŰZETTEL játszom!!!
    Szerintem addig míg egyes emberek az adott gémet(TOCA) csak egy féleképpen játszák(billentyű), fogalmuk se lesz az igazi vezethetőségről.(tisztelet a kivételnek). Én egy (LOGITECH MOMO RACING) FORCE Feedback-es kormánnyal játszom szinte 24-órája megállás nélkül, és nem tudom abbahagyni.
    A haveri körben, aki eddig szidta a TOcA-t, és utána átjött hozzám kiprobálni, SZINTE MINDENKI EZT MONDA.: IGENIS JO EZ A TOCA, CSAK KELL HOZZÁ EGY JÓ KORMÁNY. Nekem sikerült egy két ember véleményét megváltoztatnom a játékról. Hát ennyi.
  • Jacek
    #571
    nem arrol van szo hogy ultrarealisztikus prigi legyen a TOCA de egy mondjuk NFS1!!!!!!! szintjet azert hozhatna
  • Jacek
    #570
    irtam csak nem jelent meg:)
  • Jacek
    #569
    ehez kepest az NFS6 nasa szimulacio!!!
    A nascar Racing 2003=on a TOP 20 eladasban van! pedig az igazi szimulator!
  • CSOCSO
    #568
    hehh kint aszonja hogy jacer írt 13:12 kor:)
  • CSOCSO
    #567
    van multi benne?? arra vagyok kiváncsi hogy elővehetnénk oszt nyomhatnánk multiban...lfs hasonlít a viper racinghez..
  • cypher
    #566
    Fos...
    Szerintetek ultrarealisztikus versenyprogramot el lehet adni manapság?
    Vajh' miért nem kapkodnak a fejlesztők ezen a téren?Talán mert az eladott példányszám konvergálna a zéró felé..
    LOL!!!!
  • Jacek
    #565
    Viper az tenyleg jo gamma volt de nem is a Codelama csinalta:)
  • CSOCSO
    #564
    amugy a viper racing még mindíg megvan...nem lehet azt multiban nyomni?
  • CSOCSO
    #563
    viper racing az egyik legjobb autos gém volt..igen realisztikus!!!sőt kurvára.. ahogy a toca 2 is nagyon cool volt.. kiemntél a bal két kerekeddel a fűre már csúszott a segge miután visszajöttél a betonra mert lehültek a gumik..stb.. toca 2 baromi jo gamma volt..apán is imádta..és szerintem tudja mi az a lóerő, mivel suprája volt..és az 200 fölött van loerőben..( azhem 220)
  • Jacek
    #562
    Mint a normalis jatekokban alltalaban.
  • Spenser
    #561
    Azt tuti az egy NAGYON JÓ játék volt főleg az ai mert ott a gépi ellen felek megpróbáltak ki kerülni nem csak mentem mintaki sinen megy aztán ha elötte vagy akkor durbel! hanem fék és megprobált ki kerülni........
  • Jacek
    #560
    nehogymar ne fikazzam szenne ami ultra moslek fostomlo!!!
    kb 20 percet volt a gepemen ezalatt tokeletesen ki lehet ismerni:))
    Colint szerinted milyen lesz?? ennyire talan nem arcade, de az is egy vicc mire kijon Colin kozel fele eve megy Citroennel:))) plusz van a jatekban egy db WRC komoly nehogymar elverd a fordot:))))))
    1 db eredeti nez van a jatekban Colin McRea ennyi??
    Megkerdezem szerinted milyen lesz?:)))))))
  • cypher
    #559
    Ok,akkor Uninstall,aztán kész,nem???!
    Halálra fikázod a gémet,nem muszáj játszani vele sztem.
    Szerinted a Colin3 aduász lesz??????
  • Jacek
    #557
    teha csak arcade lenne jatszanek vele de ez botranyos
  • cypher
    #555
    Hozzászólás pár emberkéhez:
    -ha vkinek nem tetszik a gáma,Uninstall,ennyi.
    Nem kell állandóan fikázni,egyszer elmegy,de folyamatosan...láttam ebben az évben ennél jóval moslékabb játékokat is,amivel emberkék százai nyomultak.
    Nekik bejött,Nekem nem.Ennyi,erről van szó,vagy tévedek?
    Egyébként Én sem vártam tőle többet,nekem tetszik.Nem szimulátor,de egy kis arcade-versengésre mindíg akad idő...