1217
Rakéta, füstbomba, tüzijáték....
  • geri777
    #988
    Tutok valmi könyen öszerakhato háztartási cucot ami nagyot duran és könyü ???
  • F1re
    #987
    szerintem jok 1bkent a teritot nem egetik ki mert vegulis a torta gyertyat a tortaba szoktak dugni :) de nem szokot rapotyogni semmmi ego valami szoval bisztos nem egeti ki amugy meg sarky ne legyel mar ien nyomi keresel ra gugliba nagy esz kell hozza
  • sparky
    #986
    NA DE MONDJATOK MÁ BP-N EGY PYRO BOLTOT AMI JÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • CLINT EASTWOOD9
    #984
    Milyenek a tortagyertyák, mi a véleményetek?
    Gondolok itt azokra is amelyek még zenélni is tudnak, tényleg működő képesek?
    Ezek a tortagyertyák kiégetik-e a terítőt?
  • CLINT EASTWOOD9
    #983
    Tudnátok ajánlani 2500ft alatt valami tüzijátékot (telep,kötegelt római gyertya)?

  • sparky
    #981
    bp-n
  • sparky
    #980
    Na mondjatok má jóóó pyro boltot.......
  • sparky
    #979
    lehet gyógyszetrárban kapni KNO3 ?? akkó veszek.........
  • F1re
    #976
    szerintem vami raketa hajtoanyagot akar csinalni
  • Zetorg
    #975
    füstbe borítom a környéket ;)
  • sparky
    #973
    tudtok Bp egy olcsó és jó boltot ahol pyrot lehet kapni?
  • uzsika
    #972
    én a káliumnitrátot a suli laborjábol lopom
  • F1re
    #971
    minek az neked ? amugy te KNO3-mat akarsz ?
  • uzsika
    #970
    tők jó a petárda meg az őszes tűzi játék
  • Petka
    #969
    az itt nem téma, de jöhet
  • sparky
    #967
    Nemtok semmit szerezni!
  • Realtibi
    #966
    dobd ki a főutra
  • laci212
    #965
    valaki nemtudja hol lehet venni káliumnitrátot??
  • Zetorg
    #964
    izé...cimről jut eszembe!
    füstbombát lehet valahol kapni?
    valami durva kéne, amivel ködöt lehet csinálni :)
  • PhoneHCK
    #963
    jav: vegyél
  • PhoneHCK
    #962
    semmilyet. vagyél inkább öngyújtót. :P
  • F1re
    #961
    OMG !
  • Punker
    #960
    vihargyujtót venni? azt osztogatják legtöbbször ingyen :)
    t betűs boltban ha vettél cigit úgy dobták utánad, ha kell ha nem :)
  • Prank
    #959
    milyen gyufát érdemes venni?
  • matyq
    #958
    ...
  • F1re
    #957
    csatlakozom :D
  • PhoneHCK
    #956
    emberek, nem reagáljátok túl ezt a vihargyújtó vételt? ez egy szar gyújtó, nem kocsi hogy milyen márka, meg ár meg minőség... jóhogy nem azt kérdezgetitek milyen gyufát érdemes venni...
  • matyq
    #955
  • sparky
    #954
    Helló!
    A nővérem pesten lakik a wekerlén és mi bátyóval megyünk 28-29 fel és hol lehet ólcsón pytotechnikát kapni? nem bombaüzlet pl több cégnek vannak a termékei pl tiger.stb..
    Ja meg kijelentem, hogy petárdát nem tok má szerezni és ne is írjatok privit ilyen ügybe!
  • F1re
    #953
    asszem talan ugy tom elmondani leg jobban hogy mien hogy van benne 1 szal ami ahogy megnyomod a gombot elkezd izzani es kozben nyomja ki magabol a gaszt ez altal ha el is fujod rokton ujra lobban.
  • mucsácsó
    #952
    jah, és 20-40 forint egy töltése, mert azért ilyen szép öngyújtót aki kidob...hát szégyelje magát
    meg elég gyorsan kifogy, mert nagyon nyomja neki...habár mi pirózásra használjuk, cigizésre nem tudom meddig jó, útálom a cigit :D
  • mucsácsó
    #951
    hát mi pont most vettünk egy vihargyújtót, elég divat, legalábbis nálunk az osztályban :P
    olyan, hogy tűlángja van, és nagyon nagyon nyomja neki a gáz, ezért képtelenség elfújni, esőben sem alszik el...és rohadt szépek, és designosak, igaz 500-2000 FT -ig láttam, mi 800-ért vettük, nagyon fasza! :)
  • CLINT EASTWOOD9
    #950
    Milyen az a vihargyújtó olyan mint a vihargyufa?
  • F1re
    #949
    en special ugy csinalok electromos gyujtast hogy fogok egy 2 eres telefonzsinort a veguket behajtom es atvezetek rajta 1 ellenalas huzalt(NiCr huzal) ami kb 4-5cm es aszt rakom a petardaba amugy hajszaritobol lehet kiszedni bar en 1 en valami szerelotol kertem :) kaptam 1 m majd meg kerek na mind1 es furogep aksival gyujtom be kb 5cm-es huzal egy 12V 1300Amh aksival nekem majdnem 1 masodperc alat felizik marmint ha a huzal valami pl nalam 2 m-es kabel vegen van
  • geri777
    #948
    Valmi könyen öszze rakhato detonátort tutok ???????
    :) ????
  • F1re
    #947
    500ft-6000ft vannak nekem mar volt parr darabb de szerintem tok folos
  • castee
    #946
    THX, és árban kb. hol mozognak ? 1k n belül lehet kapni vagy azért 2-3 papír ?
  • A Pirotechnikus
    #945
    Pl. első kattintásra megy-e, vagy másodikra, ha már ég el tudod-e könnyen fújni vagy erőlködni kell, belenézel, DE NEM KÖZELRŐL!!! és ha látsz benne egy vékony drótot ami izzik benne vörösen akkor jó. Én túraboltokban vettem régen mert ott visszacserélik ha szar, meg viszonylag jókat árulnak. De valamikor a piacon is lehet jót találni.
  • castee
    #944
    Hát mondjuk odamegyek, aszondom van vihargyujtó? aszondja ja, kezembe ad 1et, akkor mit hogy kell megállapítani ? mármint a spirált meg a szúrólángot? mert azt megtom magamtol is hogy zenél vagy nem :D:D
  • matyq
    #943

    Át lehet váltani a SKK -t HUF raItt