1217
Rakéta, füstbomba, tüzijáték....
  • moto168
    #1077
    hali.most menyibe kerül egy normális egydurranós petárda ?és olyanról hallotatok h mega petárda? arról vki képet pls.
  • EvilDevil
    #1076
    szilveszteri trappista:

  • Zetorg
    #1075
    ez király cucc!
    ilyen kéne nekem is :)
  • Láma!
    #1074
    akkor np., és szerintem ezel a nagytöbbség is igy van
  • mucsácsó
    #1073
    hát én nem okozok kárt állatban, sosem csinálnám, emberben meg főleg nem...max csak talán megrongálok vmit, csatornát...nemtom :D
  • mucsácsó
    #1072
    thööök jó :D
  • Láma!
    #1071
    a meccseken ijesmiket szornak az ultrá, szal szvsz igen
  • EvilDevil
    #1070
    ilyet lehet nálunk kapni?

  • Láma!
    #1069
    a petárda is az, mégsem legális.
    egyébként a félreértések elkerülése végett,felölem durrogtassatok bárhol, ahol nem zavarjátok meg a viszonylagos nyugalmat,és föként, nem okoztok semmiféle kárt, sem emberben, sem állatban, sem köztulajdonban.
  • EvilDevil
    #1068
    ja és a petárdászást európában sehol sem tiltják.. de mi magyarok mindig is
    különcök voltunk!!!
  • mucsácsó
    #1067
    jha, MEG ÉN EZT IS POFÁZTAM UGYE, HOGY AZT AZ EGY ROHADT NAPOT KIBÍRJA AZ EMBER, AKÁRHOGYIS, DE KI KELL BÍRNIA, MERT A PIROTECHNIKA / PETÁRDA ELVÉTELE OLYAN LENNE SZILVESZTERKOR, MINT A KARÁCSONY KARÁCSONYFA NÉLKÜL...de mindenki azt gondol amit akar, de ezt sosem fogják betiltani..........az hétszentség, akármilyen erős, durva törvény is lesz, szilveszterkor nem fogják megszűntetni ezeket...FŐLEG HOGY DECEMBER 31.-én 18-6 óráig teljesen LEGÁLIS!! MINDEN PIROTECHNIKA ESZKÖZ! kész...
  • EvilDevil
    #1066
    hehe kicsit szemetel a drága..

  • Láma!
    #1065
    csak az huzza fel magát, aki nem rendelkezik elegendő önuralommal, ami némképp az intelligencia jelenlétének mutatója.
  • EvilDevil
    #1064
    Látom kaptál büntetőpontot.. a világon nincs mégegy olyan fórum ahol büntetőpontokat osztanak de a SG legalább ebben úttörő ha másban nem...
    ja bocsi a szólásszabadság korlátozásának is élharcosa
  • mucsácsó
    #1063
    ez kurva jó, tavaly volt 2 ilyem, de ezeket úgy dobáltuk, hogy leszedegettük külön külön a kicsiket, és iszonyat nagyokat durrantak, és elszálltak!!! :D
  • mucsácsó
    #1062
    de bazdmeg mi ez a hirtelen vita má? aki "kutyás" az húzzon ebből a topicból kész, aki pirós/tüzijátékos az maradjon, nem? nem itt ugatni egymásnak, meg szánalmasozni, meg szidni egymást....szerintem..
  • ReTeK
    #1060
    ja te most cukkolod a fiatalokat
  • Láma!
    #1059
    a magánéleményeddel egyetértek.

    és a megállapításod helytálló. az is akart lenni
  • Arthas
    #1058
    Az biztos hogy többet nem küldök pénzt az sg-nek...
  • ReTeK
    #1057
    ne haragudj de eléggé lekezelő vagy néha

    Mielőtt megkérdezed van 2 kutyám szeretem őket, igen utálom a szomszédot amikor a gyerekének peterdázik/tüzijátékozik névnap/szülinap/hétköznap de kibírom és meg tudom nyugtatni a kutyáimat nem fognak megharapni sőt körbenyalnak seperc alatt. Azt gondolom ha valakit csak a törvény tart vissza (bármitöl) azt ott megette a fene ha nem képes felfogni hogy nem vágom az ücsörgő tömegbe a petárdát aug.20-án (üldögélő öregek még elfutni se bírtak szegények), persze még őt is megértem mert nem hagynak neki időt semmire egyből betiltják szabályozzák stb, nincsennek kialakult szokások mint más országokban amihez szeritem idő kellene (magánvélemény)
  • Láma!
    #1055
  • EvilDevil
    #1054
    igazad van inkább csicska és láma.. igy helyes
  • Láma!
    #1053
    huha!!!
    ez most fájt.
    komolyan, beletapostál a lelki világomba, azzal a 13 éves szintű beszólásoddal.
    grat!
  • EvilDevil
    #1052
    te tényleg láma vagy!

  • Zetorg
    #1051
    te felfogtad, hogy miröl beszél, vagy csak ugatsz neki?
  • Láma!
    #1050
    ha nem tetszik, minek regeltél???
    el lehet menni, pápá
  • EvilDevil
    #1049
    sajnos már nem kell bevezetni a diktatúrát SG-n mert rég az van...
  • EvilDevil
    #1048
    jó isten... nehogy már te szabd meg ki mit tehet.. aki petársázik tisztában van vele hogy törvénytelen...de ha mégis csinálja attól még nem lesz se rosszabb se jobb ember...
  • phalanx
    #1047
    komolyan mondom, szánalmas vagy
  • phalanx
    #1046
    felesleges bezárni a topicot ettől nem változik semmi, ettől függetlenül halál az összes petárdás köcsögre
  • mucsácsó
    #1045
    egyébként dióhélyban dettó ugyanerről beszélek...
  • Arthas
    #1044
    Azt hiszik hogy ha az embereket megfosszák szabad vélemény nyílvánításuktól egy adott témába ,akkor megváltozik a világ...

    "Zárjuk be az összes Anime fórumot is ,mert Frei Tomi is megmondta, perverzek és erőszakkal teliek"

    Ahelyett hogy a petárdázós topickba győzködnétek az embereket az igazatokról inkább bezáratjátok a topikukat.

    Szerintetek melyik a célravaezetőbb? Megfosztani őket a véleménynyílvánítástól , vagy megváltoztatni a gondolkodásukat?
    Ha bezárjátok a topicot azzal nem lesznek kevesebben.

    edit: Nem ide akartam rakni ,c sak zárták a topicot....
  • mucsácsó
    #1043
    jó...most én a diktatúrát nem teljesen szó szerint értettem, hanem hogy ez miatt sztem nem kell lázadni, meg...szal...najó..ti tudjátok...ti vagytok a "NAGYOK" ..
  • Láma!
    #1042
  • Punker
    #1041
    sokszor kértelek titeket, hogy tartsátok be a törvényt, ha vissza olvasstok tudhatjátok hog yén is vettem rakétát és hasonlókat szilveszterkor (petárdát nem) én is írtam ide én is itt beszéltem meg a többiekkel mikor mit hol vegyünk, reméltem hogy vagytok elég értelmesek ahoz hogy megértsétek mit lehet és mit nem, a jelek szerint tévedtem, az esély megvolt hogy normális módon megmaradjon a topic ti nem éltetek vele ennyi :(
  • Láma!
    #1040
    elöször érettségizz le, légy tisztában a diktatúra fogalmával, élj át egy olyan éjaszkát mint egy kutya szilveszterkor, és utána beszélhetünk
  • Vegas
    #1039
    Hülye durrangatós majmok!!4
    Az én kutyám már tiszta ideg ez miatt, már engem is megharap mert a sok fasz dobálgatja ezt a szart...(n)
  • _Atti_
    #1038
    sztem nyugodtan lehet törölni a topicot mert ami esetleg még érdekes is lenne arrol ugyse lehet irni :P
  • mucsácsó
    #1037
    akkora gigaökörség.....ezért bezáratni egy topicot..nem találok szavakat rá....
  • mucsácsó
    #1036
    maradjon csak ez a topic...le vannak szarva a kutyák, a miénk is fél, de nagyon egyszerű...ERRE AZ EGY NAPRA BEENGEDJÜK ŐT NEM???? most mit kell ezért diktatúrát bevezetni az SG-n??? ez szánalom sztem...