49
Bécsben mennyibe kerül egy metrójegy?
  • Ramore
    #9
    Csak 1-2 alkalommal lesz szükségem rá.
  • Ramore
    #8
    Megnéztem a metrotérképüket, de nem mindenhol van zona rendszer, nekem a belvárosban kell mozognom, és ott nincs a térképen feltüntetve, csak a külvárosi részeken.
  • Dzsini
    #7
    nagyjából stimmelhet az ár... minden megállóban van amúgy gépes (monitoros) jegyárusító - tud angolul németül szóval nem lehet vele gondod.
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    ha sokat utazol akkor bérlet :) lehet hogy van valami "turista" kedvezmény kérdezz rá valahol!
  • Ramore
    #5
    Nekem pont három megállót kell majd utaznom az U3 metrójukkal. Remélem úgy, mint nálunk az aluljáróban lehet majd venni jegyet. Én úgy hallottam 1,5 euro, de ez nem biztos. Nincs több infója senkinek?
  • Dzsini
    #4
    én nem vásárolgattam jegyet (turistajegy), csak a szállásadónk, és egy jókis érintőképernyős monitoron rányomott az állomásra ahova mentünk, a gép meg közölte vele, hogy ennyi euro a jegy (valami 2 körül volt...)
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    zónák vannak mint pl. Londonban meg Berlinben nem? És pl. mehetsz 3 megállót 1 zónában asszem !
  • Dzsini
    #2
    nagyondrága hozzánk képest. amúgy megálló és átszállás függő, induló állomáson kell megváltani.

    de ha vonattal és turistajeggyel mész ki (26év alattiaknak 4napra hét(7)ezerpárszáz forint) akkor a bécsi és környéki tömegközlekedés 'ingyenes'
  • Ramore
    #1
    Bécsben mennyibe kerül egy metrójegy?
    Tudja valaki pontosan?