669
Kijott ma csak kene hely ahonnan le lehet szedni.
  • Dj N-Ice
    #401
    megvan a végleges konfigom Bro:
    Chaintech alaplap
    2,4 Ghz Intel Proc
    és 256 DDR 333Mhz ram
  • Dj N-Ice
    #400
    Nah nem is láttam hogy nem az én nickemmel vagyok:))
  • MISIKE01
    #399
    Megcsinálták a géped arc? Kaptál új alaplapot? MBF
  • CSOCSO
    #398
    nah megkaptam a régi gépem.. gef 2 mx.. p3 600... f1 2002 már simán megy most szedem le a modot...savage sux
  • radeer
    #397
    De jól elbeszélgettem magammal, visszaolvastam és megtaláltam mindent :)
    GTrun.exe , kössz aki lentebb írta már nem tudom ki,de segített ... egyébbként jó a MOD , tetszik .
  • radeer
    #396
    na key már nem kell thx.
    ellenben feltettem ezt a 200 valahány megás GT módot és nem müxik. A nevemet beírtam aztán kifagyott az egész. Valami tipp????
  • radeer
    #395
    Hi!
    Off topic.
    Az eredeti F1 2002-höz kellene egy key, mert sajnos az enyém valahol elveszetett .
  • Ingy
    #393
    Mivan lathatatlan vagyok?
    A REGIOT KELL ATALLITANI ANGOLRA A WINDOZBA! :P
    Utana minden muxik rendesen ha megse nezzetek meg a www.simmods.com foruman a bug reportot hatha van gyogyir a bajotokra.
  • ToMy_
    #391
    Azt a kezi javitast megcsinaltad, amirol a 23x. hozzaszolas szolt? Elvileg attol van ez...
  • Ingy
    #388
    de a regio fontos hogy angol legyen
  • Ingy
    #387
    a windows regiot kell english-re allitani
    vagy a betuket kell kicsire tenni
  • ToMy_
    #386
    A GTRacing2002.exe -vel indítsd, ez a MOD Pregame SetUp -ja, itt tudod állítgatni, hogy mit akarsz játszani meg hogyan. Aztán innét továbblép a már megszokott részhez, ahol a Championship -et játszhatod.
    Bár nekem, miután átállítottam Championship -re, azóta nem hajlandó elindulni a GTRacing2002.exe, csak az intro megy le, aztán Windows desktop a jutalom...
  • Alexease
    #384
    Amugy lehet, hogy a jatekban tenyleg "nagyok". Nem tudom. En az "elo" Lambi-ra gondoltam. En speciel meglepodtem amikor eloszor lattam a valosagban.
  • ToMy_
    #383
    Ehembehem, rendben van, hogy nem kispolszkik, de az osszes auto az osszes palyan kurvara szelesnek tunik, es ugy emlexem, hogy amikor eloszor megneztem, akkor nem volt ennyire szembetuno...
  • Alexease
    #382
    Ha meg nem lattal eloben Lamborgini-t, akkor erdemes valahol megnezni. Bazi nagy alat repulogep. Inkabb illik ra a versenyauto, mint a sport kocsi.
  • ToMy_
    #381
    Basszus, most nalam van vmi elbaszva, vagy tenyleg ekkora bohom autok ezek a GT-k?
    Monzaban kifigyeltem kulso nezetben is, celegyenesben ket Diablo alig fer el egymas mellett, belulrol meg meg jobban igy erezni...
  • CSOCSO
    #379
    nekem szar az egész.. a gépem is szar.. nem tudok gamezni az f1 2002 vel sem:( behal a pályatöltés után:) és egy mukkot sem szol csak kilép winfosba.. szal 8...
  • ÁjjLe BoBBi
    #378
    Be kéne regelni a Getright-ot....adsz nekem kulcsot hozzá ?
  • ÁjjLe BoBBi
    #377
    Mert nekem nem....igaz nem is próbáltam a 3. sikertelen letöltés után.
  • ÁjjLe BoBBi
    #376
    Neked jó már ?
  • Fabcsy
    #375
    Ha több szálon húzod, és a szerver lassabban tud küldeni, mint te fogadni, akkor gyorsítod a letöltést. Tehát egy szálon lassabb lesz a letöltés. Viszont úgy tünik, hogy valamit elb*sz a letöltőprogi, mert nem hiszem, hogy a szerverre hibásan lenne feltéve a file.
  • CSOCSO
    #374
    őő mi jo abban ha 3-4-5 szálon töltök???gondolom ettől lesz az hogy hibás a file...de mi van ha kikapcsolom hogy csak 1 szálon szedje?
  • Fabcsy
    #373
    A kipörgésgátlót elképzelhető, hogy úgy, ahogy van kiiktatták a modból, de ezt csak feltételezem, nem próbáltam meg (kinek kell kipörgésgátló???). A FFB-nek a helyes értéke -100%!!!, a fejlesztők ezt mondták.
    Ma éjjel két 14 körös versenyen vettem részt, tízen játszottunk mindkétszer, és kurvára jó volt...
  • Ingy
    #372
    az nem a mod hibaja hanem a f12002-e ;]
  • Ingy
    #370
    fejbe lovom magam most meg muxik
  • Ingy
    #369
    skacok bajba vagyok, vegre sikerult elokaparni a pregame menut de azota championshipbe ragadtam nemtok verseny fajtat valasztani
  • oneal1
    #368
    bocs hogy ide irom be de nem tud valaki a total immersion racinghez no-cd patch-et?????
  • ÁjjLe BoBBi
    #367
    Megvan a getright is csak kér kulcsot meg miegymást.....szal be kéne írnom. addmár meg pls a tiédet
  • Fabcsy
    #366
    De tényleg, ahelyett, hogy mindenféle csoda-flashgetekkel próbálkoznátok, mi lenne, ha egyszerüen a getrighttal egy-két szálon töltenétek? Már 3-4-5x letöltöttétek a flashgettel, sokkal hamarabb meg lett volna 1x, de a biztonságos módszerrel letölteni.
  • Fabcsy
    #365
    Fennt van a formula1.jatekok.hu-n. Én most nem fogom eljátszani a szerver szerepét :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #364
    vagy az jöhetne szóba hogy feltöltöd nekem ? van az a server u vagy milyen progi, és az olyan mint 1 ftp. megadnám a címemet és feltöltenéd
  • Fabcsy
    #363
    Mi lenne, ha kipróbálnátok a getrightot, és csak egy szálon?
  • ÁjjLe BoBBi
    #362
    SAZR=SZAR
  • ÁjjLe BoBBi
    #361
    na 3x szedtem eddig le, és 1x 1 külföldi szarról, 2x a hsw.hu-ról, az utolsó hsw töltést már reget deluxe-al csináltam, és az eredmény......SZAR SZAR SAZR !!!!!
  • CSOCSO
    #360
    és egyszer a hws.h urol
  • CSOCSO
    #359
    honann szeded?? mert nekem sem jo és én is flashgettel szedtem de én 3 szor
  • Fabcsy
    #358
    Traction control.
  • ÁjjLe BoBBi
    #356
    Fleshget-tel töltöttem le 2x és nem jó, ha reget-tel töltöm az jó ?
  • Fabcsy
    #355
    Ja nem kérdés, tök jó az uploadod! :)
  • Fabcsy
    #354
    Tök jó az uploadod? Este jáccunk egyet?
    Elbír egy pár embert még a Freak által kedvelt datarate-el is :D
    A mismatch egyike a javítandó hibáknak, egyelőre csak annyit látsz belőle, hogy a pali aki belépett egyáltalán GT-vel jött be.
    Ezért egyelőre komoly bajnokságra nem használható a MOD, de a tegnap beszélgettem az egyik fejlesztővel (!!:D) erről és azt mondta, hogy kijavítják.