669
Kijott ma csak kene hely ahonnan le lehet szedni.
  • Alexease
    #459
    Gratulalok! Ez jo hir. Es persze nem azert, mert lesz honnan leszednem.
  • Gio
    #458
    Freak, nem vagyok verhetetlen, csak kulfoldi ligaban, div1be eleg szep eredmenyt ertem el.
    Kiporbalnam persze, de nincs meg. Masik, a bajnoksag az hogymegy kb? van szerver? hp megminden? nemvagom
  • Toya
    #457
    Nos nem akarok elkiabálni semmit, de a patchnek biztosan a hivatalos mirrorjai leszünk...
    A további SimBin-es fejlesztésekre mirrorozására is megkértük az engedélyt de erre még nem érkezett válasz.
  • Alexease
    #456
    Ha a HSW-re (HungarianSimWorld) gondoltok, akkor talan ez segit:

    Lassan már több mint két hete, hogy problémákat észleltünk az Axelero hálózatából érkező felhasználók esetében. Többen időszakosan nem tudják elérni a szervert, akárhogyan próbálkoznak is. A probléma okát, a saját logjainkból és a visszajelzésekből ítélve a szolgáltatótok DNS-beállításai okozzák - szerverünk a hibásnak, előírttól eltérőnek látszó host miatt nem engedélyezi a kapcsolatot. Elméletileg megoldást jelenthet, ha ADSL-szolgáltatás esetében újra betárcsáztok, és új IP-címet, és ezzel együtt új DNS reverse-t is kaptok.

    A másik, kevésbé macerás módszer az, hogy ha beállítjátok a böngészéshez a szolgáltatótok proxy-szerverét (ez a 3128-as porton van), ugyanis annak fix IP-je van, ennek következtében a DNS-ével sincs kavarás, és simán el tudjátok érni oldalainkat (thx Alex).

    Mi sajnos ennél többet nem tudunk segíteni, minden egyéb problémával és kérdéssel legyetek szívesek a szolgáltatótokhoz fordulni.

  • Jacek
    #454
    nem latok segitseggggg:))
  • FREAK
    #453
    tényleg, te saját bevallásod szerint verhetetlen vagy STCC2-ben, nincs kedved beszállni az LFS bajnokságba?
  • FREAK
    #452
    ő a HWS-t kérdezte :)
  • Jacek
    #451
    tokeletesen mukszik a hsw jelen pillanatban is.
    Chellod van?:)))
  • Gio
    #450
    Ez a patch engem is erdekelne am!
    Es Hws miertnem megy? nemvagjatok?
  • Alexease
    #448
    Ugy nez ki ma megjelenik a patch. 47 Mbyte.
    Meg nem toltak fel sehova, helyet keresnek:((
  • Jacek
    #445
    milyen vidkartya?
  • donpedro25
    #444
    Hmmm... Végre elindult nálam is ez a francos MOD, bár nem nevezném tökéletesen üzemképesnek.

    Konkrétan, most az a gondom, hogy miután bejött az alapmenü, és elkezdek betölteni egy pályát, akkor azt sikeresen meg is csinálja, csak épp nem vált képernyőt! A menü működik, hiszen ha jó helyre klikkelek, akkor el tudok indulni az autóval, és itt már nincs vele gond, szép is, gyors is, de ha megnyomom az ESC-et, akkor továbbra is csak a műszerfalat látom, kimerevedve.

    Hozzáteszem, hogy a menü ilyenkor is működik, ha jó helyre klikkelek, akkor befejezi a warm up-ot, vagy elindítja a versenyt, sőt valószínűleg a car setupot is, csak ez utóbbit éppenséggel nem látom. Így meg elég nehéz tuningolni a járgányt.

    Szóval, ha valaki tud megoldást, akkor lécci jelezze!

    dp
  • Toya
    #442
    A HSW-re felkerült egy riport az egyik készítővel, aki történetesen magyar
    Akit érdekel az interjú megtalálhatja a http://www.hsw.hu címen.
  • Alexease
    #441
    ..."sikere"...!!!
  • Alexease
    #440
    A Driving School a F1 2002 resze. A Mod-ban nincs benne.
    Mivel ez egy "nem hivatalos" kiegeszito, jo nehany dolgot nem tudnak, nem irhatnak at.
    Azert az EA elkondolkodhatna ilyenkor, adhatna egy kis szabad kezet a fejlesztoknek, es nehany honapon belul, kiadhatnak hivatalos jatekkent. Lehet, hogy nagyobb sikere lenne, mint a F1 2002-nek...
  • Kulinpapa
    #439
    hali!
    Miert nem tudok Driving school-t inditani?Belelepek,de kiir valami hulyeseget,es mar csak visszalepni tudok.
  • Gio
    #438
    Csa, lehuztam, kicsit jatszogattam vele. Megtetszett, csak az a gond, nemvagom hogy lehet Championship-et menni. Kell elotte test day, vagymi?
    Masik kerdesem, hogy nincs vmi patch hozza, ami javit 1-2 grafikai dolgon pl, mert eleg gazul megyeget igy:}
    kof
  • donpedro25
    #436
    Breki: Ha a Supergamez Ftp publikus, akkor megadnád a címét? Már szinte mindent kipróbáltam, de a pálya betöltéséig jutok. Az F1 2002 megy. A pre-game menu megy. A GTRun-nal indítva eljutok a töltésig, aminek a végén bejön a játék hangja, de nincs kép, illetve továbbra is a töltőképernyőt látom. Idáig is csak azért jutottam el, mert tegnap leszedtem a directx9-et, és helyére raktam a 8.1-et. Azelőtt a pre-game menu sem működött. A linket kijavítottam, ellenben a Plr file-om eredetileg is ugyanazokat a sorokat tartalmazta, amit a 236. hozzászólás ír, így nem tudom, hogy azokkal mit tegyek. Valaki segítsen rajtam!!!
  • Alexease
    #434
    En igen:))) Csak nem sok hir van, igy nincs mit irogatni.
    Leszamitva, hogy jon a patch:))
    Neten ritkan vagyok, mert keves a Magyar, eleg gazos a netkod es lassu, meg neha sok a barom, aki visszafele megy, vagy DTR-t jatszik...
    De minden este felnezek a szerverekre, es ha van valami jo, akkor megyek.
  • ÁjjLe BoBBi
    #429
    mia ?
  • Jacek
    #428
    lol bobbi:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #427
    na még 1x megpróbálom ezt a gammát...PLS vki tegye már fel 1 ftp-re az f1 2002-őt meg ezt a 2002-es GTmodot PLS
  • Ingy
    #421
    Brekinek ment
  • Ingy
    #420
    Windows regiot kell angolra allitani, nalam igy sikerult megoldani a parat.
  • avcom
    #419
    Hello!

    Nekem az a bajom, hogy ha a GTRUN-nal indítom, állandóan kalibrálja a grafikát és elindítja a sima F1 2002-t, ha a GTRacing2002-vel, akkor meg kidob egy aranyos RUNTIME ERRORT

    PLZ HELP!
  • Lammer
    #417
    baaaah, kösz
    de mostmá komolyan nincs kedvem visszainstall szarozni, majd hétvégén akkor lesz csomóidőilyenekre, pá
    köösz még1xccer
  • CSOCSO
    #416

    a linket át kell írni

    GTRracing2002.exe helyett GTRUN.exe, és config=GTR2002config.ini
  • Lammer
    #415
    Skacok! nekem el sem indul...
    Runtime error 5.
    Poénos mert az intro hangját hallom, csak mikor lenyugtázom az errort akkor kilép...
    :(
  • CSOCSO
    #414
    nah kivűlrők jok a hangok csak a kocsikban szar a hang.. nem szar ..nem hangkártya ropogos..hanem csunya a hang az autoban...de mindegy...amugy sb liveom van
  • Ingy
    #413
    Allitsad alulkormanyozottra az auto hatha segit.
    Amugy a hangok tenyleg nagyon jok.
  • Alexease
    #411
    A "...recseg ropog..."-t a hangkartyadra erted vagy a hangokra? Mert szerintem marha jok a hangok.
  • CSOCSO
    #410
    ok kösz..amugy kormánny nélkűl játszhatatlan....legalábbis néhakurva idegesítő hogy a kéjbord miatt elmegy a segge vadászni..hja és szvsz kurva randa hangja vannak a gépeknek...recseg ropog...
  • Ingy
    #409
    ha a clutch assisted bekapcsolod akkor nem fullad le, csak akkor tudod elinditani ha lejton vagy es gurulasbol berantod amugy eselytelen
  • CSOCSO
    #408
    hja és kormány nélkűl kibaszott szar
  • CSOCSO
    #407
    nah okééé sikerűlt elindítani az átnevezésekkel..de nemvágom.. most komoly le tud fulladni a motor?? mert nálam néha ful lleáll a motor.. mintha lefulladna..ez ok de sehol nem találtam star engine gomb opciót...
  • CSOCSO
    #406
    kurvajó bazzeg...
    beírom a nevem és kilép hogy Run Time error "13"
    GT2002wip1
    Type mismatch

    elindítom again akkor már el sem akar indulni csak az intro..hjo kitöröl CSOCSO mappa a save mappábol ujra elindul beírom kisbetükkel csocso... hiba u.a....
    hjo akkor nem írok be semmit.. ekkore magátol betszi a nevet: Player és kilép..meg sem szolal.. nah szép..elindít.. intronál kilép szó nélül..mappa törlés..névnek beírom g erre run time error.. help.. feltettem az 1.1 es javítást de a gammában még mindíg azt jelzi hogy 1.0
  • CSOCSO
    #405
    oké...ennyi volt az öröm.. run time error van :(((((((((((((((((((((((((((
  • avcom
    #404
    CSOCSO: Nekem egy Celeron 500 van TNT2 Pro-val és élvezhetetlenül szaggat :-(
    Mind1, most veszek új cuccot :-)
  • CSOCSO
    #403
    nah fel is tettem at f1 2002-t..
  • CSOCSO
    #402
    Szasz NRO:) te is előfordulsz néha?:) ehh de szar gépet raksz össze:))))))))meghalt a procim..most van benne egy müxödő p3 600as.....nembaj van cpu díszem is mán:)))) hjaaaa képzeld az egyik nintendo 64 gamezban a tommy hilfiger van ben ruháknak:))))) ehhh gyere icuka