669
Kijott ma csak kene hely ahonnan le lehet szedni.
  • Alexease
    #524
    Csak neki a "lofaszba sem" az sok:( Ket gyerek, alberlet, asszony gyesen stb.
    Komplett gepet en adtam neki, monitort kolcson kapott. De azota szereztem neki egy kormanyt is kolcson, hosszutavra.:))
  • Jacek
    #523
    :DD pedig egy alap kormany mar lofaszba sem kerul
  • sanzik
    #522
    na ez szep teljesitmeny!! gratula
    remelem az illeto is elvezte:))
  • Alexease
    #521
    Van egy ismeros, aki vegig nyomott 58 kort az Ausztral palyan F1 2002-vel, billentyuzeten:))
    Kozepes segitseggel, nehezsegen. A kozepmezonyben vegzett:) Vegig pocogtetett, recegtetett:))))
    A vegere - elvileg - inhuvely-gyulladast kapott:))))
  • sanzik
    #520
    Hat szerintem nem csak ket segitseg van bekapcsolva neked,legalabbis az alapjan amit irtal(de lehet en ertelmezem rosszul),viszont nem is ez a lenyeg.Ha nem kormannyal jatszol bizonyara szukseges ezek bekapcsolasa a jatszhatosag miatt.Az meg megint egy masik kerdes,hogy en neki sem allok egy autos jateknak kormany nelkul.Legalabbis nem latom ertelmet.Minden tiszteletem azoke akik billentyuzettel jo teljesitmenyt ernek el egy need4speed-nel komolyabb jatekban.
    Tehat hajra!! :))
  • Alexease
    #519
    Bocsi!
    Kormany nelkul tenyleg nem art bekapcsolni ezt-azt.
    Kormanynal meg az FFB is ratesz egy lapattal, mivel baromi jo, eros, reszletes. A "kockankent" lemodelezett kerekvetoket egyenkenk, korrektul erezni. Aki megteheti, ehez a jatekhoz - de persze mashoz is - erdemes beszerezni egy jo FFB-s, botvaltos kormanyt. Leirhatatlan kulombseg, elmeny.
    A "combos" itt nehezet jelent:))
  • FREAK
    #518
    Ja, ok, bár szerintem modok közül sem ez a legreálisabb, de kétségtelenül a legnehezebb, ezt bizonyítja a sok szükséges segítség is

    így már gagyi, ne haragudj, de az Alfa mod minden OFF állásban a legélvezetesebb
  • Tyler
    #514
    Most probáltam elöször multplayerben,nagyon állat,igaz lenyomtak mintha ott se lettem volna.
  • Alexease
    #513
    Foleg a 4 pedalos (szinkronos) valtozat. Azzal menni biztos mutatvany:)))
  • sanzik
    #512
    ennyi segitseget akkor szoktam bekapcsolni,ha a 6 eves lanyom akar jatszani vele :)
    en inkabb off-ra rakok mindent (kiveve kuplung),mert nem azt akarom kiprobalni,hogy milyen lehet egy hykomat ferrarival menni,hanem inkabb a valosaghoz kozelitsen a vezetes elmenye:)
  • Alexease
    #511
    Nekem csak a GTR2002-to es az Alfa147 Mod van fent. De mind ketto megy.
    A GTR a ket, barmelyik EXE-vel elindul (GTRun.exe, GTRacing2002.exe), az Alfa mod az Alfa147Config.exe-vel.

    Amugy nem sok az a segitseg egy kicsit?! Minden On meg High. Max egy automata kuplung, a tobbi OFF. Szerintem pont az autos erzes vesz el ennyi segitseggel. Persze, igy a sikerelmeny is nagyobb.
    Az is igaz, hogy egy kicsit "combos" ez a mod, nem tudom mennyire realis.

    Ehez kepest az Alfa tenyleg "autosabb". Ez inkabb "versenyautosos". Szinte F1 teljesitmenyek, "normal" auto kaszniban, "normal" felfuggesztessel.
    (Hogy milyen az "igazi" azt nem tudom. Sajnos:)))
    De belegondolva, hogy alig tobb mint egy tonnas (szinte szeria) autokban, majd' 700 loero es 800!Nm az igen durva. Es ez mind hatsokereken.
    Pl. az Opel Coupê-vel is lehet azert tepni, sport kocsinak szamit. Pedig, "csak" 190LE. (A nyomatekot nem tudom, de szerintem max 200Nm. Pedig az tepi az aszfaltot:))

    Nahh. Ez jo hosszura sikeredett:))) Kozben jol megkaveztam:))
  • Tyler
    #509
    Tud valaki dedikált szerver létezéséről?
  • Tyler
    #508
    Egy picit kedvesebben,THX
  • LSC
    #505
    mi a magyar fun site címe?
  • Toya
    #504
    Aki nem ismerné: http://www.findthelimit.com

    Ide lehet elküldeni a GTR2002 időket, ez a hivatalos világranglista.
    Ha valakinek nem sikerül jó eredményt elérni az dobjon egy emailt a problémájával és továbbitom Wéber Gábornak aki ilyen esetekre felajánlotta a segítségét.
  • LSC
    #503
    Lécci ezt magyarázd el.Köszi.
  • FREAK
    #502
    akkor azt is lecsekkolom
  • FREAK
    #496
    Nascar 2003, GPL, LFS mind sokkal-sokkal reálisabbak
  • FREAK
    #494
    nálam 3 féle autós játék van

    1. Amiben arcade fílingem van
    2. Amiben szimulátor fílingem van
    3. Amiben igazi autós fílingem van

    A GT mod 2. kategória, az LFS és az Alfa mod 3.
  • Alexease
    #492
    Csak megjelent kozben a vegleges 1.43-as.
  • Alexease
    #491
    Aha. www.rsdg.net
  • ToMy_
    #489
    Ez az, amire a HWS-n is van link, Alfa-147 mod neven?
  • ToMy_
    #488
    BMW-mod es Alfa-mod honnet toltheto lefele?
    bye,
    T.
  • FREAK
    #485
    nyugi, készül a KGST mod, Astra mondjuk nem lesz benne, de lesz Zsiguli, Trabant, Wartburg, Dacia meg minden finomság :)

    Visszatérve az Alfa modra........ Valószínű, hogy a gyengébb autók miatt is könnyebb és élvezetesebb. DE! Ha a valóságban élveznél egy ilyen Alfát, akkor valószínűleg egy Viper volánjánál is virulna a búrád, ellenben a GT mod olyan iszonyat nehézre sikeredett, hogy számomra sokkal inkább szenvedés, mint a lóerők élvezete..... Valahol valami gond van.... Szerintem máig a legjobb GT mod, az ALMS F1 2001 alá. Ott is van Ferrari és érdekes módon, ott vezetni is lehet! :)
  • Alexease
    #484
    En eddig foleg GTR 2002-ot nyomtam, az bazi nehez.
    Valoszinuleg az Alfa-k "gyengebbek", es az elso kerek hajtas is "baratsagosabb". De tenyleg jo.
    Mar csak a Magyar Opel Astra Kupa kellene:)) Ott aztan van verseny:) Kegyetlen kanyar levagasok, kicsuszasok, tulekedes stb. Alat lenne:)))
  • LSC
    #483
    Köszi már megoldódott ,visszaolvastam a kezdezektől.De ezt a championos dolgot nem értem hol kell a régiót állítani?Ha valaki soldier of fortune 2-vel akar multizni copy-val szóljon én abban vagyok benne.
  • FREAK
    #482
    engem az lepett meg, hogy "beültem" az Alfába, és elsőre végigmentem - elég sportosan - egy olyan pályán, ahol addig életemben nem jártam, és a távolságjelző táblákat sem figyeltem, simán a látvány alapján éreztem, mikor mekkorát kell fékezni

    és ami szintén bejön, hogy amikor az ember kisodródna egy kanyarban, még mindig lehet kicsit tekerni a kormányon, és egy komoly gázzal vissza lehet húzni az orrát az útra

    a modellek gyönyörűek, és a versenyfíling csúcs
  • Alexease
    #481
    :)
  • Alexease
    #480
    Nagyon alat szerintem is. Ez a F1 2002-to nagyon jo alapnak bizonyul:))
    Es kegyetlen jo az FFB, brutalisan erezni mindent.
  • FREAK
    #479
    kár, hogy a hangot elbaszták, olyan beteg repülőgép hangja van, füldugó ajánlott!
  • FREAK
    #478
    most próbáltam ki az Alfa challenge modot és seggre vagyok esve a realitásától, iszonyat élvezetes!
  • Alexease
    #477
    Az egyik forumon olvastam - de sajnos nem reszleteztek - hogy ha a jatek konyvtarabol, kozvetlenul a GTRun.exe filet inditja, akkor megy. Ilyenkor kihagyja a fomenut. Teszteld le, talan bejon...
  • LSC
    #476
    Szasztok.Megtudná mondani valaki miért lép ki a gt mod run time error 13-al?A video elindul kis ablakban de bármit nyomok kilép ezzel a hibával.XP-t használok.
  • Jacek
    #474
    ftp uplod konyvtarba meg nem tudok belepni
  • Jacek
    #472
    200-tol olvastam namost hulye vagyok a biztos de semmit nem talaltam.
  • Jacek
    #470
    csak nem talalom es tovabbra sem megy:((((
  • Jacek
    #466
    arra nnincs meg mindig megoldas hogy amikor elinditom azt az exet ahol a championshipet akarom allitani kilep hiba uzenettel???
    Kicsit kezdek ideges lenni csak chapionshipet tudok jatszani mert nem tudom atvaltani.
    A patch tobb napja keszen van es nem adjak ki mert letoltohejeket keresgelnek bassza meg a kutya uristen en meg nem tudom atalitani a rohadt bajnoksagot faszom amr tele van.......................................
  • Alexease
    #464
    Kint van az Alfa 147 Challenge Mod is:)))
  • Alexease
    #462
    Elkeszult - elvleg - csak "tukor" szervereket keresnek.
  • FREAK
    #460
    PARANCSOLJ innen egyelőre ingyen letöltheted az eddig elkészült verziót

    a bajnokságról info-t pedig a HSW.HU/LFS oldalon találsz

    egyelőre nincs fix szerver, mert technikailag nem jön össze, de a következő hetekben ez megoldódhat