669
Kijott ma csak kene hely ahonnan le lehet szedni.
  • Jacek
    #574
    Nekem is ez volt a gondom de teljesen megoldodott.
    Nekem ugy indul hogy fonti menuben ugy tudok valogatni mint a sima F1-ben tehat ott a championsips is!!!
  • LSC
    #572
    Ezt arra mondom hogy ugyanúgy nem akart alapból elindulni,szarabb lett egy pár hang,ugyanúgy nem tudtam autót és championt választani.Annak a pre-game menünek sincs semmi értelme,miért nem lehetett egyben belerakni?A játék nagyon rula de ezek a dolgok kiábrándítóak.De sajnos ez az egyetlen normális GT game a piacon.
  • LSC
    #571
    Dedikált szervert lehet indítani nem tudjátok?100mbit/sec-en biztos nem lagolna.
  • Jacek
    #570
    Sajna kurva egy forintot nem er a netcod a jatekban lol ez az EA ilyen szar netkodot bazz:)
    Jo lenne a net csak ezt tolnam tuti nagyot bejott most.
  • Jacek
    #569
    nem tudom nekem most bejon hogy vegre megint elindult es tudok multit inditani:))))
  • Jacek
    #568
    ?????
  • LSC
    #567
    Nagy rakás szar ez a pach szinte semmit nem javít.
  • Alexease
    #566
    THX. Lent van:))
  • Jacek
    #565
    huzom:)thx
  • Toya
    #564
    Fenn van !
  • Alexease
    #563
    Vegre!!!!!!!!!!!!!!
  • Toya
    #562
    Kukkoljátok az oldalt, mert hamarosan publikus lesz a GTR2002 Patch !!!

    http://www.hsw.hu
  • Alexease
    #561
    Jo.
  • LSC
    #560
    Nem tom hogy kell megváltoztatni az XP-ben.
  • FREAK
    #559
    ja ok, akkor Alexease már leírta a választ
  • FREAK
    #556
    nem csak az, ronggyá lehet törni a verdát :D
  • Alexease
    #555
    De le lehet hozza tolteni jo nehany nem "oval" palyat is.
    A Chevy-s kepen latni, hogy vannak hozza saras, foldes palyak is. Lattam roncs derbit is. Alat! Jo a tores, frankon gyurodik a motorhazteto szerteszet...
  • FREAK
    #554
    persze hogy körpályás, miért mi nem az?? (a rallin kívül)
  • FREAK
    #552
    na mostmár nagyon ráfexem a témára, a porsche heat nagyon jól néz ki
  • Alexease
    #551
    Szerintem is jo a grafikaja. Csak valakinek hianyzik a vetett arnyek, lensflare stb.
    Talaltam egy tonna kiegeszitest hozza. Komoly meretu es mennyisegu autok, palyak stb. (HSW)
    Es egy-ket kep:))



  • FREAK
    #550
    Ugyanazok az arcok csinálták a fizika modellt az MGI-nál, akik anno a GPL-t megszülték (a Viper Racing is az ő művük)

    én a Heat-ben végignyomtam egy teljes bajnokságot 50%-os versenyekkel még billentyűzetről, és szerintem a grafikája sem rossz, sőt..... a Nascar 2002 csak hajszállal szebb szvsz
  • Alexease
    #549
    A Demoval nem megy a Ferrari mod:( Vagyis nekem nem jott ossze. Igaz nem sokat probalkoztam.

    Amugy a Heat eleg jo. Ez nekem vagy kimaradt, vagy nem emlekeztem ra, de tetszik. Igaz ket eves, nem hardcore grafika, de nagyon latvanyos, hangulatpos. Fizika, tores, szimulacio jonak tunik (bar csak par percig teszteltem). Es van LFS szintu, Chasis nezet, ahol csak a kerekeket, felfuggesztest latni. Amugy a felguggesztes GPL szinten van modellezve, vagyis rendesen mozog minden. Ha nem lattad, probaltad, erdemes megnezni. Kellemes darab.
  • Alexease
    #548
    Tudom. Csak Brekinek irtam, ha kell neki kulon link. En is a RUN-nal inditom.
  • FREAK
    #547
    Nascar Heat dolog összejött?
  • FREAK
    #546
    nem kell kézzel linket csinálni, az Alfaconfig.exe-ben van RUN menüpont is!
  • Alexease
    #543
    A "Just me..." kerdes, az XP-re vonatkozik. Mivel tobb felhasznalos, azutan erdeklodik a progi, hogy csak Te (aki install-ja a progit), vagy mas felhasznalo is elerje a proramot.
    Az exe-t atkuldtem e-mail-en.
  • LSC
    #542
    Nekem most már az M3-as mod-al van ez a bajom.Azt írd le légyszi.Annál hiába javítom a PLR-t.
  • Alexease
    #540
    Nalam 65 mega az Alfa mod, es 1.43-as verzio. Mindenfele keppen az F1 2002-to konyvtaraba kell telepiteni. Nem csinalt foldert, icont, startmenubaszast, semmit. Csak azt az egy exe-t talaltam a konyvtarban. Azt kell futtani, az ottani COPY buttonra bokdosni, aztan CREATE INI gomb. A linket kezzel kell megcsinalni hozza.
    Az F1 2002-to shortcut-ot masolni, a tulajdonsagaihoz bemasolni ezt: config=Alfa147.ini.
  • FREAK
    #537
    mondjuk nem hülye ötlet.... várjam meg, vagy menjek aludni?
  • FREAK
    #536
    lololol :DD
  • Alexease
    #535
    A patch mereterol fingomsincs:)))
  • Alexease
    #534
    A demo 40, a Ferrari 50 mega. A pfingomsincs.
  • Alexease
    #533
    :))
    En most toltom a Demot, es hozza a1.74-es patch-et. Ja es persze a Ferrari modot:))
    Talan megy demoval is. Kiprobalni jo lesz.
  • FREAK
    #532
    Hát akkor indul a "ki szerez hamarabb Nascar Heat ISO-t" project :D

    a győztes áttolja DCC-n vagy ICQ-n a másiknak :D
  • Alexease
    #531
    Neztem en is ezeket. Azonal el is kezdtem turni a polcon a Heat utan:))))) De nincs meg...
  • FREAK
    #530
    Huh, asszem sürgős ez a Nascar Heat dolog, találtam pár képet modokból:




  • FREAK
    #529
    pont ezt olvasgatom én is

    a vége a lényeg, a fickó szerint a Nascar Heat modok realisztikusabbak, még ha egyszerűbbek is

    asszem ki is próbálom ezt a Ferrari F360 modot

    csak kéne egy Nascar Heat, az én CD-m krepa.....
  • LSC
    #528
    Skacok.Nekem az M3 mod-al ua az a bajom mint a GTR2002-vel volt.Mit kell ahhoz tennem hogy elinduljon a Race és a Championship mód is.A PLR-be hiába másolom a bizonyos sorokat mindíg vissza javítja és nem indulnak el a versenyek.Köszi a segítséget.
  • Alexease
    #527
    A BH MotorSport oldalan, van egy 5 oldalas iras a GTR2002-rol, hogy "Menyire realis?".
    Egy volt autoversenyzo irta, erdemel bele- elolvasgatni.
  • FREAK
    #526
    hard......... gyerekek, asszony = pénznyelő.......