669
Kijott ma csak kene hely ahonnan le lehet szedni.
  • Breki33
    #628
    érdemes

    meglepetés :-)

    http://f1200x-helmets.racesimcentral.com/996downloads.htm
  • KG21
    #627
    látom van egy csomó mod ehhez a játékhoz.
    A gt2002-n kívül a többit próbálta már valaki? Ha igen milyenek? Érdemes vesződnöm velük?
    modok
  • CB-LSC
    #623
    rakd fel az 1.2 pach-et és ott van pre-game menü.
  • Eisenhower
    #622
    bocsi hogy 2x van de félrenyomtam^.^ és mind a 2x elbasztam a helyesirást^.^
  • Eisenhower
    #621
    Skacok segitsen nekem vki ha tud. Felraktam a modot de chzampionship-be nem tudok elindulni mert kiirja hogy AVAIBLE FROM PRE GAME MENU. Ha vki tud vmi okosat mondani kérem jelezze már.Elöre is thnx
  • Eisenhower
    #620
    Skacok segitsen nekem vki ha tud. Felraktam a modot de chzampionship-be nem tudok elindulni mert kiirja hogy AVAIBLE FROM PRE GAME MENU
  • sanzik
    #619
    en sem talaltam sehol,privat ftp-rol szedtem,ugyhogy sajnos az nem pulikus
  • LSC
    #618
    Nem találom sehol:( 1 linket ha tud valaki thx.
  • LSC
    #617
    Köszke,mikori a nascar heat?
  • sanzik
    #616
    a modokat talan a hsw.hu-rol a a full gamet meg warezba,ha megtalalod valahol :)
  • basic 69
    #615
    na most már megy a game! :) eddig nem játszotam az f1 2002-vel mivel nem érdekel az f1. tehát összehasonlítási alapom nincsen a MOD-dal. De ez a gt mod nagyon bejön!!! tényleg érezni azt 500 lóerőt a segged alatt! :) a hangok is nagyon tetszenek.
    üdv: basic
  • LSC
    #614
    Köszi a választ,ezt honnan szedhetem le mármint a nascar-t és a mod-ot.THX.
  • LSC
    #613
    Adj légyszi egy linket mert a hivatalos oldalon csak demo-t találtam,és az se nagyon akart lejönni.
  • sanzik
    #612
    live for speed nem demo,hanem egy 10%-os keszultsegi allapotban levo program,ami publikus es jatszhato
  • sanzik
    #611
    nascar heat
  • LSC
    #610
    A live for speed még csak demo igaz?
  • LSC
    #609
    EZ MELYIK JÁTÉKHOZ MOD?(CAPS LOCK)
  • basic 69
    #607
    én nem játszottam még ezzel, de most feltettem. mit kell indítani? gt run-t, ugye? feltettem a patchet is, de ennek ellenére 1.00 verziószámot ír ki. autók között válogatni nem tudok. szóval van pár gondom...
    valami ötlet? thanx
  • LSC
    #606
    aZ ELÉG YO AZT JELENTI HOGY A MAGYAROK NEM LAGOLTAK CSAK A TÁVOLI EMBERKÉK.(CAPS LOCK)
  • LSC
    #605
    Hát bakke 1MB-vel tud letölteni.Ezt a szemétséget:).
  • Jacek
    #603
    ADSL Host 4 emberig jo magyarul akkor folyamatos a tobbi versenyzo mozgasa:))
  • FREAK
    #602
    "elég jó" mit jelent?


    én is voltam 14 fős szerveren, és jó, ha 10 méterenként megjelent egy-egy autó
  • Jacek
    #601
    Megnezem Toya
  • Jacek
    #600
    16pl uristen egy alom:DDDD
  • Toya
    #599
    Mindig ide rakjuk fel a cuccokat, és azt hiszem az összes fenn van ami a programhoz eddig készült.

    Ha sikerül beraknotok és működtetni az MG Saleen 7-et, akkor kérlek benneteket mondjátok el a megoldást...
  • Toya
    #598
    Szintén ott vannak a plusz kocsik is a GTR2002 autók menüpont alatt.
    Itt általában SimBin kocsik vannak, de akad azért néhány kakuktojás is.
  • LSC
    #597
    Játszottam tvnetwork vonalon 16 player-el még jó volt.A festéseket megtaláltam de inkább plussz autók érdekelnének,abból is találtam párat.Lécci szedjetek össze jó sokat:).
  • Jacek
    #596
    Szerintem se:)
    Probalta mar valaki a gamet valami normalis hoston??? az adsl hodt 4 embert bir.
  • Toya
    #595
    A festéseket jelenleg még az F1 2002 oldalon belül találjátok meg a GTR2002 részen.
    Mivel rengeteg a kiegészítés a MOD-hoz, így most kivételt teszünk majd és egy MOD is külön részt kap a lapon.

    Szerintem azért eltévedni nem lehet nálunk.
    F1 2002 oldal, mivel a GTR2002 is egy ehhez készült MOD és itt pedig már tényleg külön menüben vannak a GTR2002 cuccok...
  • LSC
    #593
    jaja nekem is.
  • Jacek
    #591
    en nagyabol megtalalok mindent:D
  • Toya
    #590
    Uralkodok a káoszon :-D
  • Jacek
    #589
    Erdekes latod Toya mindent megtalal:DDD
  • Toya
    #588
    Mit ?
    Pedig olyan átlátható az oldal jelenleg ;-) Én mindent megtalálok elsőre :-)))
    Kitartás megpróbálunk átállni a PHP-re, amiben lesz majd file toplista és kereső is :-)
  • LSC
    #586
    honnan szedhetem le?
  • LSC
    #584
    Mi az a "kocsipeccs"?
  • Jacek
    #581
    Ha sok koros versenyt jatszol eleve nezd meg a hibak elofordulasa mire van alitva lehet idore,tavaji bajnoksag,es normal
    Namost keszulj fol ha sarga,pirosig huzatod az autot folmelegszik:))
    Plusz valtasnal nem art szerintem vissza engedni a gazt mint a GPL mert akkorat rant az auton mint az allat:) gondolom nem tesz jot neki.
  • FREAK
    #580
    közvetlenül nem, de ha be van kapcsolva a sérülés, akkor nem mehetsz végig padlógázzal, nem húzathatod ki teljesen a motort, mert 1-2 kör alatt felmelegszik és elpukkan

    a váltásokra is figyelni kell, mert az is hamar tönkremegy durva visszaváltásoknál stb stb
  • FREAK
    #578
    damage be van kapcsolva?? (illetve invulnerability OFF-on van?)
  • Jacek
    #576
    erdekes mert nekem lehet