2809
Codename: Panzers - Phase One
  • tommmi
    #2609
    Kerestem a megagamesen,de nem találtam....
  • Axon
    #2608
    Innen letöltheted:
    http://www.megagames.com/cracks/html/c912730_0.htm
    Az 1.06-ost töltsd le. Kettő is van, nem tudom melyik a jó.
    Ha magyar verziód van, az 1.04-es verziójú. Töltsd le hozzá az 1.06-os magyar patch-et.
    Sorrend:
    - Telepítsd a játékot
    - Indítsd el a patch-et és telepítsd fel
    - Írd felül a crack-el, az eredeti panzer.exe-t

    Ezután már simán működni fog és sosem keresi az eredeti cd-t.
    A játék legelső indításakor kérhet egy cd kulcsot. Írd be neki és ezt sem fogja többet kérni.
  • tommmi
    #2607
    Bocsi,hogy megkérdem,de hol crack-eljem mert az egész mappáját átnéztem,de nincs olyan,hogy crack.
  • Axon
    #2606
    Szerintem elég ha simán a crack-et rátölti. Szerintem az simán kikerüli a starforce védelmet, még ha az telepítve lett a gépre akkor is. Mondjuk mindenképpen jobb az a starforce-t eltávolítani onnan.
  • Gregorius
    #2605
    Google -> StarForce remover -> letölt -> StarForce leszed -> játék újrafeltesz
  • tommmi
    #2604
    HI még uj vagyok itt ,de már többször is játszottam a Panzersel,de most mikor felraktam telepítés közben nem kérte a cd kulcsot mikor meg el ekartam indítani akkor meg azt irta ki,hogy adjam meg a kulcsot de nem fogadja el egyiket sem és azt irja a bizonyos "Védelmi rendszer" miután 10-15 perc alatt átnézte a cd-t,hogy helyezzem be a cd-t és adjam meg a kulcsot.Tud valaki segíteni LÉGYSZI????????
  • Gregorius
    #2603
    Úgy tudom lesznek. Nem csak a videóból.
  • ChevyG #2602
    ebben lesznek hajók is?
    nagyon kira lenne!
  • Serpa
    #2601
  • ChevyG #2600
    má tötöm is
  • grebber
    #2599
    Panzers: Phase Two 'Air Strike' (20MB)
    Panzers: Phase Two 'Size Matters' (21,2MB)
  • grebber
    #2598
    Codename: Panzers Phase Two 4 új kép
  • ChevyG #2597
    aki már inja az 1est és nem akar unatkozni a kettöig, az jáccon ezzel! KIRA gém!
  • ChevyG #2596
    "Az elmúlt esztendő egyik legnagyobb meglepetése volt a magyar RTS gyártósorokról legördült Codename: Panzers Two. A játékélmény érdekében feláldozott realitás, a kényszerű kompromisszumoknak köszönhető maximalizált gyönyöradag egy könnyen emészhető, remek szavatosságú stratégiát eredményezett - már bejelentésekor nyílvánvaló volt, hogy ennek lesz folytatása."
    - HCGamer
  • grebber
    #2595
    Codename Panzers: Phase Two E3 trailer
  • ChevyG #2594
    "Peter Weller hangja a Codename Panzers: Phase Two-ban

    A CDV Software szorgosan építi a nemzetközi kapcsolatokat - derül ki a ma megejtett bejelentésből, mely szerint megegyeztek Peter Wellerrel, s így az említett úr szinkronszínészként vállal részt a Codename Panzers: Phase Two munkálataiban. Ha esetleg a név nem mondana neked semmit, nem kell szégyenkezned, hiszen Weller úr a Robotzsaru című műben nyújtott felejthetetlen alakításáért futott be - igaz, abban a filmben leginkább a (szándékoltan) monoton beszédhangjával, valamint elképesztően eltalált mozgásával nyerte meg a közönséget és a kritikusokat egyaránt. A Panzers második eljövetelében egy igazi - idézem - "terpentint hörpölő, szivarcsócsáló, mindenkit-seggberugdosó jenki háborús hős" szerepét vállalta magára."
    - HCGamer
  • Serpa
    #2593
    Phase Two -t viszik E3-ra.
  • nr1ranger
    #2592
    codename panzers MAGYAR verzióját honnan tudom letölteni?
    plíííz segítsetek nagyaon kéne!
  • grebber
    #2591
    Még nincs de a mini image jó arra is :)
  • [Rush]
    #2590
    hány küldetés van német oldalon 12????
  • Axon
    #2589
    Előlről kell kezdened a játékot.
    A régebbi mentések - azok amelyeket még akkor készítettél amikor még nem javított a javítókocsi - nem működnek. A pálya végén kidob a menübe.
  • Evogordon
    #2588
    De különben van 1.09-es patc is, annak nincs crack-je??
  • Evogordon
    #2587
    Az miértvan hogy végigvittem a küldetést és utána kilép a főmenübe??? 1.06-os javítás van fent meg a német crack.
  • Evogordon
    #2586
    Tud valaki adni egy cd kulcsot a játékhoz? Haveromnak kéne.
  • Evogordon
    #2585
    Röviden olvasd el a #2850-es üzenetet. Nekem úgy megy rendesen.
  • Evogordon
    #2584
    Csak simán futtatam a sfcleant és után feltettem az 1.06-os javítást és rá a német crack-et és mükszik.
  • francois
    #2583
    Hello!
    Tudna valaki segíteni abban, hogy honnan tudnám letölteni a Jagged Alliance 2 Wildfire-t?
    Kösz.
  • ChevyG #2582
    hogyan oldottad +?
  • Evogordon
    #2581
    Kössz már mükszik.
  • ChevyG #2580
    1. telepit Panzers
    2. install 1.6 pecs
    3. german 1.6 crack


    jo játékot!
  • Serpa
    #2579
    mini image -t szerezd be.
  • Evogordon
    #2578
    Tud valaki adni a 1.6 patch-hez crack-et(linket)
  • Evogordon
    #2577
    Azzal a StarforceClean-el kell valamit? Csak simán futassam vagy beis kell valahova másolni és úgy kell futtatni?
  • Zsolo007
    #2576
    Ha visszakeresel biztosan megtalálod a választ.....amúgy úgy van ahogy gondolod, ez a nehezítés a warezosoknak, hogy nincs javítás :)
  • Evogordon
    #2575
    Most kezdtem el játszani a panzersel és van egy olyan problémám hogy a javító kocsi a sérűlt tankot nemjavítja pedig még nemfogyott ki belőle a a javító cucc mert 600/5000 van benne kb. Ez a starforce miatt van? Van megoldás erre, patch vagy ilyesmi?
  • timar
    #2574
    Ha meg van valakinek a magyarnyelvühöz a serialcód, küldje el a
    [email protected]. Elöre is köszi, és jó játékot mindenkinek.

    cezar
  • capafog23
    #2573
    még mindig az 1.10-es cuccért szeretnék érdeklődni ha valaki megdobna egy linkel ami jó az 1.10-essel nagyon megköszönném!!!
  • Serpa
    #2572
    én úgy tudom yugo -s és olasz map is lesz benne.
  • Axon
    #2571
    Még nem.
    Tényleg a sivatagban játszódik az egész Phase 2? Mert már nagyon unom a sivatagos pályákat.
    Most járok az AK vs. DR -ban a vége felé, nemrégen fejeztem be a Blitzkrieg mindkét kiegészítőjét, néha elszórakozok a Combat Mission: Afrika Corps-al. Ezek mind a sivatagban játszódnak és már baromira unalmas ez az egyhangú terep.
  • Serpa
    #2570
    Phase 2 videt láttátok?