2809
Codename: Panzers - Phase One
  • Axon
    #2649
    Eleve magyarul jelent meg. Warez oldalakról, vagy torrent oldalakról letölthető az az állomány ami a magyar részeket tartalmazza és csak rá kell tölteni a "nem magyar" verzióra.
  • renegade02
    #2648
    Van a Panzers II-höz magyarosítás? ha van, PLEASE mondjátok meg, mert a Panzers 1 magyarul van meg, végigvittem a német küldetéseket, és szeretném a Panzers 2-t is MAGYARUL végigvinni( a németekét) !
  • kurek
    #2647
    Sziasztok!
    PLS segítsetek. Van-e valakinek tapasztalata: a telepítéskor 12%-nál megáll a telepítés és nem folytatja, hanem kezdi előről.
    A telepítési idő folyton nő.
    A lemez gyári, ill. eredeti.
  • Gólya #2646
    Hali!
    Szeretném, ha segítenétek, mert akadt egy kis problémám. A barátom hozzájutott a játékhoz és az install-nál mindent úgy csinált mint minálunk, de mikor a felindításra kerülne a sor, lemezazonosítási hibát észlel és egy kulcsot kér. Mit lehet ilyenkor tenni?
  • gigollo01
    #2645
    ööö a játék megvan de multin nem tok jaccani plz vegyen fel valaki aki ert a játékhoz [email protected] kössz bye
  • gigollo01
    #2644
    öööö el is felejtettem mondani hogy a Panzers Phase One hez kellne link kösszke bye
  • gigollo01
    #2643
    hy all tudna valaki segiteni naon fontos lenne kerestem ezt a pahse onet naon sok helyen de sehonnan lnem lehet leszedni még a fizetösökröl sem nem tudna adni valaki nekem valami linket vagy vebet ahonnan le tudnam szedni plz segitsetek elöre is köszi bye
  • Amiga
    #2642
    Találtam egy 1.10-es international patcht a phase one-hoz. Ezt simán rátehetem a magyar nyelvű alapra?
  • Carlos
    #2641
    Nem kellett megvennem.
  • grebber
    #2640
    Mennyiért vetted?
  • Carlos
    #2639
    Őőőő...
    Én simán magyar verzióval játszom.
  • Gregorius
    #2638
    jól
  • sz4bee
    #2637
    De ez magyar jatek ugye??? Joltudom???
  • grebber
    #2636
    Még nincs magyarosítás hozzá.
  • sz4bee
    #2635
    lehet magyarosítást tölteni a játékhoz mert nekem az angol verzio van meg.probáltam a játékba beállítani de nem lehetett.aki tud az segítsen.kössz
  • olympus
    #2634
    hello!
    nekem az 1.6 osat nem engedi felrakni mert kéri az 1.04 eset!
    de ezt meg nem találtam meg!
    pls help thx
  • bazsi123
    #2633
    gyerekek

    csütörtökön voltam a budakalászi cora-ban.

    990 péz a panzers phase one!!!!

    lehet, ez csak nekem volt új, de gondoltam, megosztom veletek az örömömet :-))))

    a cora melletti electroworld-ben pedig 3990 ugyanez
  • Picador
    #2632
    Apro kerdes:

    swidgest mi a turo?
  • LSSAHPAUL
    #2631
    Ez egy ismert bug.
    bocs de már nem emléxem mit csináltam. restart...
  • vtigris
    #2630
    Sziasztok!

    Az a gondom, hogy elekadtam :(
    Méghozzá rögtön a második pályán. Egyszerűen megöltem mindenkit, és a pilótát is kiszabadítottam, de mégsem nyertem meg a pályát. Középen (a mozdony mellett)
    látszik még egy lengyel zázló, mintha lenne ott egy egység még. De:
    1, nincs senki a házakban
    2, nem tudok bemenni az állomás épültebe,
    3, nem tudok bemenni a mozdonyba (mitagadás, megsebezni se)
    Szóval ilyenkor mi van? Tényleg nagyon elbújt az a polák, vagy esetleg valami patch hiányzik a játékomból, mert ez egy ismert bug? Valaki segítsen plíz!

    üdv,
    vtigris
  • arty
    #2629
    vicc a game védelme

    5 ezrest sem szivesen dobtam volna a francba, ha nem tetszik, mert bár a demo okés volt nagyon azért kockáztatni nem akartam. Kollegám fullját fel akartuk tenni a laptora, de hiába irtuk be a védelem kulcsát, nem akarta megenni :( namondom, elküldöm a készitöknek a system analizis eredményét, de 5 percig fogta a gépemet, s inkább lelőttem, nem ér ennyit, uninstall. sosem tudom meg, milyen a teljes, immár végleg belenyugodtam :)
  • ChevyG #2628
    google
  • Tarajos Sül
    #2627
    Sziasztok Nem tud vki a Panzers-Phase1 játékhoz Pc-re cheat kodokat?????
  • LSSAHPAUL
    #2626
    Nem találkoztam ilyen buggal. sorry
  • greenpjotr
    #2625
    Sziasztok!
    A Matildás pályán hiába lövöm ki és foglalom el az összes Matildát nem ér véget a küldetés. Már az elfoglaltakat is kilőttem. A nem teljesített feladatok között ott szerepel, hogy semmisítsem meg az összeset. De mit semmísitsek meg, ha nincs mit. Ez valami bug lehet?
  • DRevan
    #2624
    Senki se tud segíteni?:(
  • DRevan
    #2623
    up!
  • DRevan
    #2622
    Javaslom,hogy olvassátok végig ezt a fórumot is,mert van 1-2 érdekes dolog ott:
    Fórum linkje
  • DRevan
    #2621
    Igen,GameSpy-on csak eredetivel lehet nyomni. De nekem megvan az eredetiSajnos azonban a 3.cd megrepedt és nem tudom elindítani..így kell crack:) A 3.cd-t majd később leszedem DC-ről:)
  • LSSAHPAUL
    #2620
    Ha a gamespy-on akarsz játszani akkor nem kell crack. :)
    Mert csak erdeti gaméval lehet nyomni. vagy nem ?
  • DRevan
    #2619
    De lehet minden verzióval,csak a GameSpy szerveren már mindenki 1.10-el játszik Ezért kéne 1.10-es crack...vagy legalább 1 megoldás,hogy elinduljon az 1.10-es patchel rendelkező game! Pls help!
  • LSSAHPAUL
    #2618
    Komoly ??? Az 1.06-al nem lehet ?????
  • DRevan
    #2617
    Sziasztok!
    Tud valaki 1 linket,ahonan az 1.10-es patchez tudok cracket letölteni? Fontos,hogy 1.10 legyen,mert csak az 1.10-es verzióva lleeht multizni:)
  • LSSAHPAUL
    #2616
    Köszike! A mediknél volt a csónak.
  • Axon
    #2615
    A német és az orosz küldetéseket többször is végig toltam, de a szövettségest azt nem. Nem szeretem a szövettséges pályákat a 2 vh-s játékokban, mert általában jócskán túlerőben vannak, pont úgy mint a valóságban. Az idiótizmusukat viszont nem tudja lemodellezni a program. Ekkora hadsereggel a partraszállás után két héttel már Berlinben kellett volna lenniük, de ők egy évig is elszerencsétlenkedtek.
    A Panzersben is hatlams hadseregem volt a szövettségesekkel. Elég volt kijelölnöm az összes egységet és a pálya másik végére böknöm vele. Legyalultak mindent és győztem. Na pont ezért nem akartam eddig végig vinni, de a 2. rész még mindig nem jön, így ráfanyalodtam.
    A 9. pálya végén vagyok és megszereztem mind az 5 utánfutót az aranytömbökkel. Eltoltam a templomig, de nincs vége. Olvastam lentebb, hogy másnak is volt ezzel gondja. Mit csináltatok?
  • Axon
    #2614
    Némelyik gyalogos katona tud gumicsónakot felfújni. Nézd végig az összes gyalogos egységedet és amelyikre ráklikkelve az adataiknál megjelenik egy gumicsónak az lesz a nyerő. Menj a víz mellé és klikkelj rá a gumicsónakra és máris evezhetsz befele a pilótáért.
  • LSSAHPAUL
    #2613
    A 2. német pályán mit kell csinálni a lezuhant pilótával ? ott van a bal felső sarokban egy tó közepén, mondja is hogy segítsek, de semmijen jármű nem tud belemenni a vízbe.. megölni sem lehet :) -tuti hogy ez lenne a secret project.
  • Gregorius
    #2612
    Nem hiszem, hogy egyedül vagy.
  • zizzenet
    #2611
    Kirpóbáltam a demót. Radeon 9800 Pro-m van.
    Más is tapasztalta, hogy az árnyékok iszonyú randák, szép mretes négyzet alakú pixelekből állnak? Vagy ezzel egyedül vagyok?
  • Axon
    #2610
    Klikk ide!