2809
Codename: Panzers - Phase One
  • Dragonkiller
    #2729
    Update:
    A Stormregion oldalán megtaláltam az 1.06 HUN patch-et, melyet engedett telepíteni, majd ezután a 1.10-et, majd az 1.21-et (1.20-asnál hiányzik neki az mss32.dll).
    Bár szerintem az új verziók miatt már nem sokan nyomhatják ezt a játékot, de azért leírtam, hátha, valaki...
  • Dragonkiller
    #2728
    Én ha felinstallálom az játékot, akkor már alapból az 1.04-es verziót írja a játék főképernyőjén. És ha fel akarom installálni az 1.10-es (int.) patch-et, akkor azon kiabál, hogy először az 1.04-est kellene feltennem (??? de hát az van fent ???). Hogyan oldható meg az 1.10-es telepítése? (Próbáltam 1.06-os patch-et keresni, hátha azt installálja és arra az 1.10-est, de 1.06-ost sehol nem találok. Egy helyen kint volt, de már ott is azt írják, hogy a file már nem elérhető.)
  • ZSOOLT2
    #2727
    Vista-paccs nem segít, kompatibilitás-beállítás sem, a Phase2 is ugyanezt játsza el, van valami megoldás?
  • freelaca
    #2726
    Re: ZSOOLT2
    "Hello, nem fut a program Vista alatt, betöltéskor kiad egy hibaüzenetet, dud valaki erre megoldást?"

    Ime a megoldás:
    Vista patch
  • ZSOOLT2
    #2725
    Hello, nem fut a program Vista alatt, betöltéskor kiad egy hibaüzenetet, dud valaki erre megoldást?
  • karnokd
    #2724
    Üdv, az angol kampány "Az első felszabadított francia város" pályáján vagyok. Elfoglaltam a várost és beáltam védekező pozícióba, de nem történik semmi (7:30-at mutat az óra). Se a partraszállás, se a szárazföldi ellentámadás. Már majdnem kiírtottam a parti ellenállást, csak hagytam néhány egységet mert még nem fogadta el az opcionális küldetést, így 300 pontot kapnék 360 helyett. Mit tegyek? Ez valami bug?
  • Taylor1945
    #2723
    Sziasztok! Látom, hogy van itt, aki nagyon ért ehhez a crack ügyhöz, így nem tudna valaki egy panzers crack linket küldeni? Nagyon köszönöm előre.
  • Carlos
    #2722
    1.21-es patch megjelent!
    Még friss meleg:
    click
  • kitt2000
    #2721
    Sziasztok.Akinek nincs meg a játék annak van egy jó hir a PC GURU teljes játéka lesz.
  • Gregorius
    #2720
    Megoldottam, köszi!
  • Gregorius
    #2719
    Nagyszerű! Mi a teendő, ha nem indul a gamma? Ellenőrzésnél aszondja, hogy nem talál lemezt.
  • topcy666
    #2718
    ime http://www.panzersworld.hu/download.php?list.5
  • topcy666
    #2717
    gyá heeeeeeeeeee
  • gyongyosi5
    #2716
    Nem tudtok egy linket adni ahonnan lelehet tölteni a patchet hozzá?
  • Colonel Fox
    #2715
    Oh! hát az nem semmi! Úgy látszik csak én vagyok ilyen "lúzer" hogy javítókocsit használok :)
  • Axon
    #2714
    Rossz crack-et használsz. Töltsd le hozzá a jól működőt például innen:
    www.gamecopyworld.com
    Érdemes leszedned a legújabb 1.10-es patchet és a hozzá tartozó cracket. Ezután már javítani fog a szervízautó.
  • Axon
    #2713
    Ezen a fórumon már többen is végigvittük a javítókocsi nélkül is. Ezt csak azért írtam mert kategórikusan kijelentetted, hogy lehetetlen.
  • Colonel Fox
    #2712
    Hát igen...Ez a Panzers-féle írásvédelem. Ha nem a valódi játékot veszed meg, nem fog javítani a javítójármű. Az első 3 pályát még meg lehet csinálni anélkül is, de később egyszerűen lehetetlen továbbjutni nélküle. Vedd meg a boltban, most már kb.1000Ft-ért megkapod a galaxisban (én is ott vettem).Na respect Alles!
  • Gathavor
    #2711
    hy all,

    lenne egy kérdésem: a javítójármű nem akar javítani. Azaz ott van meg minden de amikor egy tank nagyon szar már és meg akarom javítani egyszerűen nem tudja. Szal azt szertném ez valami hiba vagy ilyen a játék? Ha az utobbi akkor elég érdekes ha az előbbi akkor is...
  • garam93
    #2710
    Azta rohadt!Ti október óta nem írtatok ide?Lehidalok.
  • grebber
    #2709
    Skirmish-ben lehet :D
  • garam93
    #2708
    De utána már nem lehet a németekkel tovább játszani?
  • grebber
    #2707
    Németekkel 15 küldi?? Csak 12 van német küldiből!

    Vagy valamit félreértettem?
  • garam93
    #2706
    Köszi mindkettőtöknek.
  • Serpa
    #2705
    vagy ott a multi.
    sokan tolják itthon.
  • Axon
    #2704
    Csak ha újrakezded az egészet.
  • garam93
    #2703
    Mért az Phase oneban már nem is tok tovább játszani?
  • LSSAHPAUL
    #2702
    Codename: Panzers - Phase Two, a játék következő kiadása, nagyon jó.
  • garam93
    #2701
    Milyen második részt?
  • Axon
    #2700
    Kezdheted a 2. részt :-)
  • garam93
    #2699
    Vki el tudja mondani nekem h miért van az h a németekkel kezdtem el játszani és 15 küldi után nincs tovább.Ilyen kor mit kell csinálni?
  • grebber
    #2698
    Bazzeg beörült a game az előbbi hiba után van egy másik is :(

    Szövetséges 2 . pálya el kell foglalni két helyet egyik megvan megyek másikhoz kis faluhoz van ott egy ágyus lezuzom van egy ház abban vannak ellenfelek lerobban a ház ellenfél kijön kinyirom őket erre kiirja a gép hogy elfoglaltam a falut de egyből ki is irja hogy elvesztettem a küldetést mert visszafoglalták pedig ninc sitt senki :(
  • grebber
    #2697
    Na megint előszedtem a gamet és van egy olyan gondon hogy átviszem az orosz 5. pályát rámegyek hogy folytatás erre visszadob a főmenübe.

    Ez mitől van?
  • PallMall
    #2696
    amit írtam az előbb az a panzer 2-re vonatkozik, estleg tudjátok, hogy van-e a neten magyarosítás az 1-hez?
  • Serpa
    #2695
    vedd meg!
    990ft
  • PallMall
    #2694
    gyerekek, bajom an, nem enged belépni a játékbe(egy ablak jön ki ami kék és van rajta retry meg information, a wanadoo-ról töltöttem, a kulcsot beírtuk, de nem lép be, magyarítást is rtaktam fel, lécci írjatok valami okosat, előre is kösz!!!
  • Axon
    #2693
    Ha visszaolvasnál ebben a topicban, akkor láthatnád, hogy bizony nagyon sok embernek segítettem a problémájában, meg más egyéb topikokban is, mint ahogy nekem is segíteni szoktak ha valami gondom van. Ez rendben is van.
    Ahogy te írsz az viszont botrányos! Az nem szimplán helyesírási hiba, hanem úgy néz ki mintha valaki egymásra hányt volna egy rakás karaktert. Pont úgy is néz ki mint egy hányás. Itt pedig el is siklik a segíteni való szándék, mivel olvashatatlan és így értelmezhetetlen az írásod. A #2690-es beírásodhoz például külön értelmező szótárt kellene kiadni, hogy meg lehessen érteni.
    Azzal sem vagy tisztában, hogy mi az a hiba vagy elütés. Ha valaki elüt egy betűt valamelyik szóban az elütési hiba. Ha valaki egy hozzászólásban - hossztól függetlenül - vét egy-két helyesírási hibát, na az egy kis hiba, amit itt a fórumon nem szoktak senkinek a szemére vetni. Na, de ember legyen a talpán ha valaki megfelelő jelzőt tud találni arra a förmedvényre amit te a #2690-es hozzászólásodban ideböfögtél.
  • kitt2000
    #2692
    Lehet ne az irásomat nézed hanem az hogy én megprobálok segiteni a többieknek te meg a helyesirásomat nézed mint irnál hogy seguitsél a töbieknek a jó szándékomat nézd .Nem mindenki jó helyesirásból nyelvtanból!
  • Axon
    #2691
    Ennél ocsmányabb helyesírással még nem találkoztam a fórumon.
    Úgy írsz mint egy retardált idióta.
  • kitt2000
    #2690
    abba a kűldetésbe meg kell találnod a embereidet majd az ágyú üteget kell lent még ágyú is van ezt is érdemes elvinni
    elfoglalni ekkor amere a ágyúk vanak ara az óldalról kell megtámadni a váróst páncéltörö ágyúkat célszerű elfoglalni lefelé még találsz egy bázist az elötti házban vanak célszerű elfoglalni meg az háta meget is van ágyú a ágyúkat vidd a bázihoz amenyitt tudsz és álisd oda a keritéshez és foglald el a házat hogy ha sérűlés kapnak akkor javitsa öket az út felöl érkeznek a németek város felöl is lentröl is ekkor általába már partra száltak célszerű egy tankal a bázisra vinni mert sok tank jön ha ez megvan csak a parton lévöket kell elfoglalni a két oldalsó terűleten.Elöfordúlt hogy neked a németek megáltak a várósnál de rá kell venni hogy menjenek feléd hogy embert kűldjél elöre ha rá lönnek akkór vond visza ekkor általába követik.